• Crni86
    3.5k
    Nekako mislim da Carlos nejde kod nas, vec bi se probila neka informacija kroz medije ili nesto slicno kao sto je bilo sa vecinom pojacanja koja su bila rijesena.
  • Orc123
    7.8k
    ah, ma dobro jos nije ni za jedan klub isplivalo gdje ide tako da ali mi nismo te srece da nas nasi iznenade sa takvim transferom kojeg bi riješili tako brzo za nase standarde.....kod nas se sve to oduzi koliko god se moze....
  • Jos-Optimus
    2.1k
    bolje igrali u napadu bez Petka? Pa stari, sa kim? Jedno je sto si mi zamisljamo, a drugo realnost. Pa pogledaj sve velike euro pobjede, sve...dva derbija na Poljudu, Rujevica...sto bi bez Petka? Sa kim? Daj se uozbilji, Petko je svakakav, ali je dr. mr. sc za cijeli HNL, a tu mislim i na Livaju
  • immerwieder
    1.4k
    u 21.25 dolazi avion iz zuricha,
    ako je netko blizu plesa, neka malo proviri,
    ili sutra u 17.35. onaj jeftini iz basela
  • Dubbbrava
    446
    Dobra ideja!
  • mrgud
    99
    Ne vjerujem da će od Carlosa išta biti,već bi Miro nešto natuknuo da se nešto kuha
  • NitkoBitan
    17k
    ili sutra u 17.35. onaj jeftini iz baselaimmerwieder

    u 21.25 dolazi avion iz zuricha,immerwieder

    Ako mi preuzimamo troskove onda je sutrasnji iz Basela :joke:
  • ZyklonB
    10
    Promijeni sliku profila, ne navijaš za Livorno
  • NKDZ86
    1.4k
    Tek sad vidio, veljko sine dragi...
  • miro
    4.4k
    nisu na vrijeme prepoznali kako baš ima facu za ismijavanje (kad ti npr zabije hattrick na Bernabeu) :grin:
  • Medvedgrad
    257
    Promijeni također i ti forumsko ime i ideologiju. Nije ovo forum uprave logora Auschwitz.

    Zyklon B, trgovačko ime pesticida na bazi cijanida koji je 1922. godine razvijen u Njemačkoj


    Zyklon B
    Sadržava cijanovodičnu kiselinu (njem. Blausäure za kraticu B), stabilizator, odorant, metil 2-bromoacetat i adsorbente.

    Proizvodila ga je tvrtka Degesch (Deutsche Gesellschaft für Schädlingsbekämpfung mbH), osnovana 1919. godine.

    Pomoću njega su nacionalsocijalisti ubili milijune ljudi iz cijele Europe. Koristio se od 1941. do 1945. godine u sabirnim logorima u Auschwitzu, Majdaneku, Sachsenhausenu, Ravensbrücku, Stutthofu, Mauthausenu i Neuengammeu.
  • jp23
    2.6k
    Što je na kraju bilo sa Cordobom
  • Crni86
    3.5k
    a mislim tajming ima smisla, prodao si brodica i zavrsio novog napadaca kroz dan dva, plus spominje se da je ponusa besiktasa odbijena.

    Ali nekako sam skeptican nakon Cordobe. Volio bi jos danas vidjet neki naslov eksluzivno doznajemo Carlos sutra slijece u zagreb :grin:
  • Samurai
    103
    Ima kakav dobar trener na tržištu a da je slobodan? Da nebi u petak tražili trenera..da se malo pripremimo do petka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions