• Orc123
    7.8k
    Kacavenda nije zamjena za Sucica ako ode po nicem, nit su slicni tipovi igraca, nit igraju iste pozicije. Nama treba odlaskom Sucica jedan def. Vezni tu nema govora. Pogotovo ako zelimo igrat konkurentno na 3 fronta. Nedaj Boze da se npr. misko ozlijedi i sta Pavic ce nam igrati na 3 kolosjeka? Mi trebamo veznog koji gradi igru, koji se spusta po loptu, koji defenzivno moze odgovoriti zahtjevima jakih utakmica. I ovako smo bili tanki tu, u slucaju odlaska Sucica nastao bi Krater! Treba nam vezni ala Cerin......
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    A gle, ja sam veliki fan Petkovića, makar mi čovjek zna ić užasno na živce ponekad. No ko kaže da mi ne bi igrali možda i bolje bez njega u napadu. Dok je on u napadu Dinamo može igrati samo na jedan način (jer on igra samo na jedan način). Sad možda opet budemo imali krila koja ga budu mogla ispratit napokon, ali to sve jako ovisi. Ne znam možda sam to samo ja, ali puno bi radije nekog golgetera u napadu ponovno imao ili pressing napadača poput Miereza ili onog Carlosa. Mislim da bi nam momčad napokon prodisala...

    A Mišić je u slobodnom padu već godinu i pol...
  • scooniepenn
    3.3k

    Da zavrsimo ovu raspravu jer nema smisla. Ja sam napisao da smo ga prodali za 5, koliko i stoji po transfermarktu. Ti si tvrdio 2, a sad tvrdis 2.2 + 3. Sto zelis zapravo reci? Da je Mamic maznuo 3 milje, sto uopce nije predmet rasprave jer ne razgovaramo o tome koliko je to smece od transfera uzelo, vec za koliko je prodan.
  • blubach
    230
    Ja sam u početku bio veliki protivnik prodaje Sučića jer mislim da bi bio top igrač za Dinamo i da bi s njim puno više profitirali na terenu, a kasnije financijski nego financijski odmah. I prije par dana sam također bio protivnik prodaje jer jednostavno mislim da bi se dosta oslabili prije PO za LP i da nam se onda šanse drastično smanjuju.
    Ali ponuda od 10 (tj 9+1) u ovoj situaciji u kakvoj jesmo, daleko od teške situacije, al sigurni ne i najbolje....treba se zapitat, što dobivamo njegovom prodajom?
    Zatvaramo li budžet bez da barem dio ide na pojačanja? Idemo li računat da svih 10m ide odmah na pojačanja (jasno mi je da nećemo dobit 10m u kešu, likvidnost i to, ali bar dugoročno su nam ti novci osigurani)? Hoće li pojačanja (prava pojačanja) doći prije PO ili ne?
    Pod uvjetom da pojačanja ne dođu do PO i da izvućemo protivnika srednje jačine, je li nam prva ekipa dovoljno jaka za proći dalje (hoxha, petko, pjaca, baturina, rog, mišić, rpg, ktc , mma, rista, neva)?
    Ja mislim da ta ekipa, uz nadam se rošadu iza sa ogijem, ktcom, mma/maxom i rpgom, može napraviti dosta toga, ali da možda fali igrač, dva, uključujući Sučića.
    Meni bi top deal bio da se dogovorimo sa Comom da Sučić ostane odigrati PO i onda nek ga uzmu za dogovorenu cijenu.
    Tako imamo vremena privući još top igrače, koje bi nadam se prije skautirali, za LP (ako upadnemo) ili doveli barem pristojne zamjene ako ne uspijemo...
  • Dudu9
    812
    Pa prodan je za 2.2 ostalo su bonusi, jer bonusi mogu bit a i ne moraju isplaćeni, isto tako po tome za Kovacica i ostale igrače smo dobili više jer na svakom transferu dinamo je dobio dio kolača
  • San Lorenzo
    15.3k
    Jel Carlosa itko gledao bar dvije utakmice u komadu, pa da napiše o kakvom je igraču riječ?
  • Peškaman
    4.2k
    Ako dođe do prodaje Sučića,što kažete na Nejašmića (Osijek) kao zamjenu?
    Ugovor do sredine 2025.,ušao u zadnju godinu.
  • Izet Hajrović
    2k
    ne. U četvrtak mi je bolje izgledao Soldo nego on, a znamo koliko bi Soldo imao mjesta kod nas. Naravno da jedna utakmica nije mjerilo, ali ne sviđa mi se kompletan paket koji dobivamo s Nejašmićem. Nije to ozbiljno pojačanje, nepotreban bi bio u kontekstu razvoja Pavića.
  • blubach
    230
    Meni je Nejašmić ok izbor za rotaciju, ne za prvih 11.
    Iskreno bih radije Selahija ako je ikako moguće jer takvog nemamo, a treba nam i mkslim da bi on mogao uredno igrati u prvih 11, ili uz Mišića ili uz Roga. Pitanje je koliko bi Rijeka za njega tražila...
  • Daliban
    1.6k
    Ako dođe do prodaje Sučića,što kažete na Nejašmića (Osijek) kao zamjenu?Peškaman

    Nikad. Nejašmić je jedna od slabijih karika Osijeka. Reputacija mu je napuhana zbog podcast bojne i nevidljivog posla koji on na terenu navodno obavlja. Jako traljav igrač, užasna motorika.
  • plavadesetka
    19


    Ma kakav Nejašmić, Selahi je broj jedan kao zamjena, ugovor mu je samo do 2025. Njega i Marca u paketu dovesti (cca 5m uz nekog igrača u drugom smjeru).
  • mbzg
    96
    Nekak mi se čini da će naši ici na transfere Šimića i Pašalića. Sučić još nije otišao a ni Perković pa nema potrebe ni izmišljat veznjaka kao ni lijevog beka.
  • plavadesetka
    19
    koja je situacija sa Šunjićem?
  • blue heart 72
    1.7k
    Neja????

    Ni u snu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions