• ZgDLions
    395

    Jebote dobro da me žena natjerala da probam, nekako su mali.
    1,75, 78 kila na kraju xl uzeo.
  • ZgDLions
    395
    Mala zamjerka ili nije.
    Na stadionu kad sam isprobavao u njihovom shopu u garderobi sam bio sa hrpom kutija.
    Znam da je mali i da se nema gdje sa stvarima i da bi trebao biti puno veći kako kvadraturom tako i ponudom, ali da se istrpiti i lovu potrošiti.
    Još me žena pitala zakaj nema onih podmetača za sjedenje od Dinama kupiti za nas starije ljude, zbilja su tvrde te stolice.
    Ne bi bilo zgoreg uvrstiti neke fora sa logom.
  • IceMan
    2k


    Valjda će meni biti okej onda, ja sam 185 i 93 kg :rofl: :rofl:

    Od adidasa ona majica zeleno/crna kaj sam uzeo prošle godine mi je bila L i to čak mrvicu prevelika.

    Variraju jako veličine.
  • ZgDLions
    395

    Sve se to da u teretani ispraviti i posložiti ili od Oprah neka dijeta, barem buš imao motivaciju da staneš u dres.
    :lol:
    Od Adidasa i meni puno toga preveliko, ali ja više nebum rastao pa sam u lošijoj poziciji od tebe.
  • IceMan
    2k


    Hahaha.. ma ni ja nem više rastao tak da taj problem nemam (nažalost) al imam problem da mi tih 93 kg je kilaža na kojoj sam već 5-6 godina tak da sam u problemu svakak ak mi bude premali. :lol:
  • modri-kibic
    74


    Zato ja nisam uzeo dres, nego skidanje kg do trećeg dresa.
  • ZgDLions
    395
    Dobar je dres koliko ga god neki omalovažavali, nisam fan previše bijelog, pa mi je ovaj super.
    Sad dizajn gore dolje, fora je i šta ima reklamu, izgleda ko pravi.
    :grin:
  • Pop corn
    8.1k
    Mala zamjerka ili nije.
    Na stadionu kad sam isprobavao u njihovom shopu u garderobi sam bio sa hrpom kutija.
    Znam da je mali i da se nema gdje sa stvarima i da bi trebao biti puno veći kako kvadraturom tako i ponudom, ali da se istrpiti i lovu potrošiti.
    Još me žena pitala zakaj nema onih podmetača za sjedenje od Dinama kupiti za nas starije ljude, zbilja su tvrde te stolice.
    Ne bi bilo zgoreg uvrstiti neke fora sa logom.
    ZgDLions

    Radi se na nekoj ideji većeg shopa
    Isto tako i sjedalice bi trebale uskoro doći
  • NORTE
    11.4k
    Radi se na nekoj ideji većeg shopaPop corn
    Ovo mi je jako drago čut.
    Kao najidealnije rješenje čine mi se poslovni prostori na uglu zapada i sjevera.
  • ZgDLions
    395

    A šta je sa slikovnicom i 3d stadionom u sredini, to bi bio takav pogodak da bi to trebali realizirati prije tovara jer će nas kopirati.
    Možda imam i čovjeka koji se time bavi ako bi mu se dalo, ak ništa zna proceduru.
    Te slikovnice nema ko nije kupio, a sa Dinamom bi planule.
    To je zicer, ove u knjižarama su ok dvadese trideset ojra.
    Zamisli ruši se stadion i za uspomenu monografija neka o Dinamu sa tri de stadionom na kojem smo svi proveli dio života.
    Suza mi je u oku.
    D8-E03-B61-B33-C-4169-9295-BC6-A3-E902743.jpg
    Ovako nekako bi to izgledalo.
    Odredite cijenu i dajte rezervacije, a mi unaprijed uplatimo lovu, prvih sto potpisanih na zadnjoj stranici od već za koga se odlučimo.
    Moramo postati brend o kojem će se pričati naokolo.
  • ZgDLions
    395
    Zaboravio još, možda ograničena serija sa većom cijenom malo luxuznija ili ne, to bi ljudi iz marketinga najbolje procijenili.
    Da se samo vidi primjer, odma je rasprodano, odbili hrpu ljudi, sad nekom glupo, neko presretan, ali lova se okrenula.
    https://www.libellus.hr/hrvatski/detalji-proizvoda_10/zagor-de-luxe-zagor-prica_865/
  • xavier
    12k
    Jebote dobro da me žena natjerala da probam, nekako su mali.
    1,75, 78 kila na kraju xl uzeo.
    ZgDLions

    Znači nakon što danima svi govore kako su Castore brojevi veći i sigurnije je uzeti manju veličinu ako dvojiš između dvije, ti tvrdiš da ti sa 175 cm i 78 kila treba XL :eyes: iskreno, teško mi je to povjerovati.
  • ZgDLions
    395

    Pričam o dresu, nekako je uzak.
    1-E5-ED181-78-A1-467-E-A30-F-C83095-E38-FA4.jpg
    B49-F4046-E720-481-C-A280-658-F9-ABDA90-C.jpg
    Ja više volim da ima malo zraka, ak voliš kurtonku onda valjda manji.
  • IceMan
    2k

    Pa ja nisam nigdje pročitao…

    Al sad sam već naručio XL.

    Valjda će biti oke.
  • IceMan
    2k

    A ako naručim od igrača (konkretno uzeo sam Pjacu) to se može mijenjat?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.