• Neki tip
    21.3k


    Ma kakav mrtvi Lego, daj mi nešto za dvogodišnjake, u po 2 do 3 blokića za svaku tribinu, da uz pomoć nacrta složim to kroz dan dva, pokeljim i nikad više ne diram na polici. :strong:
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Nas je rusevina, al je po iskustvu najgorim proglasen Jan Brydel na onom izboru sto se dijelo.. A cak i oni imaju maketu, puzzle 3D

    https://shop.clubbrugge.be/collections/cadeauzoeker/products/puzzel-jan-breydel-3d
  • NitkoBitan
    17k
    daj mi nešto za dvogodišnjake, u po 2 do 3 blokića za svaku tribinu,Neki tip

    Daj mi nesto da se namucim slozit 3 dana :grin:
  • mlinchica
    1.8k
    Uz tako dugu povijest izgradnje stadiona, sve u 2-3 poteza? :grin:
    Ma tu treba popratna knjižica s temeljitim opisom izgradnje svih dijelova kroz ovih stotinjak godina.
    Pa onda uz čitanje, slažeš dio po dio. Tribinu po tribinu, pa rušiš i gradiš novu, pa stavljaš atletsku stazu, pa ju mičeš, pa na stajanje stavljaš stolice, pa ih s vremenom mijenjaš u plave, pa rasvjetu, …
    Pa kaj ne bi to bio veći užitak :grin:

    Kako god, to je spomenik djetinjstva, ljubavi, ludila i kakav god bio i u kojem god obliku, ja bih si ga nabavila.
    Zato, ponudite nam bilo kakve verzije stadiona za doma prije nego stignu draganine wrecking balls.
  • bluepower86
    929
    Pitanje za castore majica tamnoplava hoce ju bit u muskom izdanju?
  • austrijanac
    4k

    Sve pohvale Popu!
    Prije 22 dana točno sam mu poslao za sat, već je u ponudi. Pobjeda!
  • Sajla
    5.1k
    U vezi makete stadiona - alternativni prijedlog: ako bude neka monografija ili slično izdanje o klubu i stadionu, ubaciti u nju 3D pop-up "maketu" stadiona, kao što se radi npr. u dječjim slikovnicama.
    U ovom stilu (može i bez zvuka, iako bi bio vrh vrhova da se čuje navijanje):
  • ZgDLions
    395

    Predobro bi to bilo.
    Ono, sve o klubu, igrači, slike, a u sredini iskoči stadion.
    :heart:
    I lažni Lego bi bio dobar, ali ipak bi radije maketu.
    Kvalitetnu i malo veću, pa koliko košta da košta, bilo bi i za poklanjanje.
  • maksimirski istok
    233
    Hoce li kapetanska traka biti u ponudi i u webshopu?
  • javolimtebejako
    1.5k
    ako se dobro sjecam, potvrdili su ovdje da hoce
  • IceMan
    2k
    Dečki vi koji ste uzimali novi dres.. kakve su veličine?

    Veće, manje?

    Pošto ću naručivat preko webshopa, nosim L, onda uzmem L ili ak je manja veličina XL?
  • modri-kibic
    74
    Dresovi su ti više slim fit kroj. Tako ako si na granici između L i XL uzeo bi veći. Samo imaj na umu da ako personaliziraš dres i ako to je mali ne možeš zamjeniti dres.
  • IceMan
    2k
    Hvala, naručio sam XL onda.
    Sponzor Favbet bude isto gore, jel?

    Moram priznat da je webshop još uvijek na razaini prahistorije. Em mi neda ulogirat se, em se gubi za spremanje adrese, također moraš ručno unositi za uplatu na račun sve podatke...

    Može to puno bolje.
  • modri-kibic
    74
    Da, na dresovima za odrasle je reklama Favbeta. Na dječjim dresovima ne smije biti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.