• Haza
    4.1k

    Potpuno je jasno da u 99 posto slučajeva kamere ne gledaju u klupu s igračima, ali isto tako jasno je da 99 posto stadiona u Europi ne izgleda kao Dinamov. Baš zato što izgleda kako izgleda, treba prionuti možda i rješenjima koja su neuobičajena.
    Naravno, može ostati kako je i sada, ali onda treba prionuti uljepšavanju istoka. UEFA je zatražila da se maknu reklame na istoku, ali ne bi zabranila da budu ukrasi bez reklama, kakve je imao Real Madrid dok je gradio stadion.
  • DrawTube
    4.7k
    pada mi na pamet i subicevac
  • Haza
    4.1k

    Molio bi administratore da se pozabave s provokatorima koji pišu nevezano za temu. Nadam se da neki red postoji.
    Ti momak komplekse liječi na nekom drugom, krivu si osobu našao za to.
  • Dudu9
    812
    sponzori daju Uefi novce da budu na stadionima dok traje LP, EL te novce na kraju dobije dinamo, ako dinamo dobije ulaskom u LP 30mil neće sigurno dopustiti reklamu koja je možda i konkurencija njihovim
  • sport
    3.3k
    :lol: Hvala,ali momak je stariji od tebe.
  • austrijanac
    4k
    ne ne, slažem se za sponzorski dio. Apsolutno da treba poštivat.

    No licemjerstvo koje oni imaju sa sponzorima je neopisivo, no nije tema.
  • Dudu9
    812
    Da uefa nema ništa sa time mislim da dinamo nebi ni približno dobio 30 za ulazak, veliku većinu novaca bi veliki klubovi uzimali jer nismo atraktivni nikom osim nama
  • miro
    4.4k
    mislim da je jedino pitanje, bi li UEFA to dozvolila, ostalo se sve da dogovorit
  • Haza
    4.1k

    Dakle znaš koliko imam godina, tko sam i šta sam, šta čekaš, podijeli svoje znanje s forumašima, i otkrij identitet i motive Haze, tzv. velikog neprijatelja Dinama.
  • vjeko1701
    7.9k
    Dobro ljudi, pa do kud ste doveli obicno pitanje pozicije snimanja utakmica. Pa jel sve treba zavrsiti u privatnim bitkama i adolescentnom nadj*bavanju?

    Razumno pitanje, razumni odgovori a ako ima netko da zna detaljnije problematiku, molio bi da da konkretniji odgovor.
  • Haza
    4.1k
    Stvar je u tome da tu ima posla i za admina, mislim možda je jednostavnije da ne odgovaram na provokacije, ali one su u zadnje vrijeme sve češće, na moje razumno pitanje su skočila dva forumaša i krenuli provocirati bez ikakve poveznice s temom. Ovo je već postalo suludo, i pratiti forum postaje sve teže i teže.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Mislim da na onoj kosini ispod zapada, na bivsoj 'donjoj' etazi kruzne tribine, ima dovoljno mjesta za sve reklame. Cak i za jos vise reklama rekao bih
    Mogu se klube za rezerzve malo i ukopati i smanjiti njihovu visinu da se sve iza toga vidi. :cool:

    Meni bi io top potez snimanje sa istoka. Postavis 3 skele za tri kamere i dovidenja.
    Makar se mozda moze i sa same tribine snimati. Ona nema dozvolu jer ne moze idrzati 10k ljudi na njoj. Ali par ljudi sigurno moze i vjerujem da tu dozvola nebi bila problem.
  • Nino Bule
    13.4k
    Prebacivanje na istok mozes radit na prijateljskim, sve ostalo ti nece dat nositelji prijenosa i produkcija jer je standard da se sa zapadne tribine radi prijenos
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Pa nedavno vam je čovjek dao najbolji mogući odgovor.

    Gdje staviti kamere na tribinu koja je pod crvenom naljepnicomdeda
  • rioda
    4.8k
    Ispravite me ako griješim, ali nekad je redovno bila platforma za snimanje ispod istoka, u ravnini centra igrališta?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.