• čovjekjogurt
    617
    U jednom podcastu je rečeno da će se travnjak mijenjati nakon utakmice sa Istrom.
  • ZgDLions
    395
    215153-D8-D35-F-49-C2-8-E5-A-2-D719-CE60476.jpg

    Ima koji stadion da ima ljepše okruženje?
    Ona razmišljanja o preseljenju su mi grozna kad prodjem i odavde ugledam svetinju.
  • mali M
    5k
    slažem se s tobom i čak sam bio za da se stadion dizajnom i više prilagodi svom okruženju.
  • ZgDLions
    395

    Meni je sjever odličan što se šuma ogleda u njemu i ono na vrhu mi nije ružno, još kad prodjem i vrane lagano sjede na vrhu i gledaju max, to mi je top.
    Volim tu blizinu stadiona i šume, prekokrasno.
  • Ali
    2.1k
    Jeli netko zna postoji li ijedan pametan razlog zasto se vec cetiri i pol godine ne rusi Istok ???

    Pa jebemu da su platili 800€ mjesecno pet nepalaca i dali im dvije rucne hiltice mogli su ga sravnat...
    Nekuzim kaj se ceka, to je bas ruglo... skinut stolce i rusi jebem mu, nebu mu se statika popravila to ke sigurno, dakle.obnova mu nije rjesemje.... taman da neznas kaj ces sa stadionom, srusi to ruglo od rasklimane tribine i ak nis drugo ostavi da sw vidi hitrec kacijan teren... pa kad srusis poravnaj i stavi montazne za novinare tam sa malim krovom pet redova da oslobodis za europu zapad gore onih par stotina stolaca tj prvih 9 redova koje si oteo radi nitko nezna cega...
    Ljudi cetvrto ljeto ide a da nitko nije ulosti sto kuna ili sto eura u ama.bas nis... pa nemre tak

    Mazite i dalje oci sa Kranjcom i papirima i pregovorima crkva, k... palac... ali barem kozmetiku nabacite i srusite istok da neutralni promatrac na tv.prijenosu se ne pita kaj jw ovo <a href="http://gdje.su" target="_blank" rel="nofollow">gdje.su</a> im gledatelji?
  • vjeko1701
    7.9k
    Kljucni segmenti za svakodnevno funkcioniranje stadiona podno tribine. Hitrec takoder.
  • Ali
    2.1k

    Kaj je kljucno tamo ak je zabranjen prilaz radi narusene statike ?
    I kakve vezw ima hitrec teren sa tribinom istok ?
  • vjeko1701
    7.9k
    Ako se ne varam, kotlovnica/sustav grijanja. A kako tocno mislis bilo kaj odrzavati na pomocnom uz rusenje istoka? Kak se ruse takve strukture? Kak se odvozi materijal
  • Bosskovitz
    11.7k
    Jeli netko zna postoji li ijedan pametan razlog zasto se vec cetiri i pol godine ne rusi Istok ???Ali

    Napisano je na ovoj temi vrlo detaljno vec nekoliko puta. Istok se ne rusi jer je ispod njega Hitrec Kacijan na kojem se trenira i jer je tamo kotlovnica za cijeli stadion koja bi se onda također srusila i murala bi se raditi nova; a i zato sto rusenjem Istoka ne bismo dobili nista pa nema ni smisla da grad nekoga posebno placa za njegovo rusenje kad ce njegovo rusenje definitivno ispasti jeftinije kada se bude rusio cijeli stadion.
  • Ali
    2.1k

    A kaj se ceka?
    Publika na njwga vise nikad nece smjeti uci ? Kaj cekamo da se sam srusi pa da onda molimo eu sredstva da nwtko odvezw beton?

    Prosli gradonacelnik se fino nakrao, a novi se slika na olimpijadi m.... je.... kao on voli sport a nisi napravio nista za isti...
    Sad.kad se vrate sa medaljama sportasi opet ce se slikat redom i plenki i milance.i tt i puljak itd... a jedino ulaganje zadnjih pwt godina je.napravio Viktor Orban... poserem im se.svima.na sliku sa sportasima
  • Ali
    2.1k


    definitivno ispasti jeftinije kada se bude rusio cijeli stadion.

    Vidim da nisi u zivotu imao radove doma?
    Rusenje i odvoz se racuna po kubnom metru i jednakp bu kostalo po segmentima ili u kompletu.

    Puna je njemacka stadiona koji se ruse/obnavljaju po sektorima, tribinama... imas na stotine prijera...

    Mwni to ovo liči na, ono pas se posrao u necijem stanu u spavacoj sobi, pa vlasnik kaze... ma nebum cistio ionak ce se.vjerovatno posrat i u dmevnoj pa bumo onda zvali cistacicu da sve.u kompletu rjesi... a to kaj smrdi... ma bude se nos vec naviknul
  • jedan u nizu
    8.2k
    S obzirom da je stadion gradsko vlasništvo, za sve takve 'velike' projekte trrba proći javni natjecaj.

    Kako do jučer maltene papiri nisu bili čisti, nitko ni teoretski nije ni mogao pokrenuti pitanje rušenja tribine. Sada, i da postoji želja, bi prošlo mjeseci i mjeseci da se to obistini, nađe izvođač i to napravi. A kako čekamo mjesec kada ce konačno krenuti kranjča, a nakon toga nadamo se i maksimir, nema smisla započinjati takav posao.

    Dajte se više okanite istočne tribine. Tribina je za zaborav u ovakvom stanju. Niti će se obnoviti i staviti u funkciju, a neće se ni rušiti da bi nama izgledalo ljepše.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Ja sam ti odgovorio na pitanje, svađaj se s nekim drugim. Ne pada mi na pamet objasnjavati nesto sto je vec barem deset puta mirno i stalozeno objasnjeno.
  • vjeko1701
    7.9k
    Sve ti je napisano i odgovoreno a ti nastavi po svojem ak hoces.
  • Felip
    174
    Također podržavam vezu stadiona i parka Maksimir, to je jednostavno dio Dinamovog identiteta koji treba trajno štititi i čuvati da se nikad ne raskine ta veza. Iako je blizu zoo gdje se nalazi lav kao jedan od glavnih simbola kluba ne bi imao problem s tim da se životinje preseli na neku mirniju lokaciju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.