• kibatech
    37
    Bio jučer na razgledavanju, preporuka svima. Osjećaj izlaska iz tunela nevjerovatan, ne mogu ni zamislit kako je kad je pun stadion. Cura koja vodi odlično informirana i zna odgovor na svako pitanje.

    Super je vidjeti bar malo izbliza kako klub funkcionira pogotovo u domaćoj svlačionici gdje je bila ploča s taktikama i pravlinik. Vidjeli i Jakira.

    Možda ne bi bilo loše da fan shop radi za vrijeme razgleda stadiona jer je skoro cijela grupa komentirala da bi nešto kupili.
  • ZgDLions
    395
    Jel Kulenović još uvijek ima daleko najviše kozmetike ili je dio potrošio nakon tekme i jel Cordoba ima rezervirani ormarić?
    :grin:
    Obilazak je top, trebalo bi oduzimati bodove ko se nije slikao sa peharom i sjedio na klupi pored terena.
  • SAS1987
    14.6k
    Osjećaj izlaska iz tunela nevjerovatan, ne mogu ni zamislit kako je kad je pun stadion.kibatech

    Bilo bi top da je uz to i neka zvučna simulacija navijanja kad se izlazi na teren.

    Vidjeli i Jakira.kibatech

    Jesi mu kazao da stavi RPG na desnog beka? :lol:
  • kibatech
    37
    Jel Kulenović još uvijek ima daleko najviše kozmetike ili je dio potrošio nakon tekmeZgDLions

    Svlačionica je bila toliko čista da možeš pod lizat, sve je bilo pospremljeno pa jedino što si mogao od osobnih stvari igrača vidjeti su tenisice i šlape. Petko ima 3 ili 4 para tenisica ispod ormarića :sweat:

    Jesi mu kazao da stavi RPG na desnog beka? :lol:SAS1987

    Nažalost je pričao na mob i pretpostavljam žurio na Ramljak (taman počinjala tekma protiv Juvea) pa mi je bilo glupo uopće išta više napraviti od toga da mahnem. Nadam se da dolazi dečko iz Rome pa će RPG desno :grin:
  • Dinamosaur
    1.5k
    Petko ima 3 ili 4 para tenisica ispod ormarićakibatech

    A Moha isto toliko pari natikača :lol:
  • SAS1987
    14.6k
    Nažalost je pričao na mobkibatech

    Vjerovatno je nekome drugome objašnjavao zašto RPG ne igra desno :lol:
  • Marley
    1.6k
    Nije mi bas u redu da se mogu gledati osobne stvari igraca. Naravno, da sam tamo u svlacionici, ja prva bih skenirala svaki detalj tko sto ima i koristi, jbg znatizelja. Ali mislim da je taj dio trebao biti malo drugacije organiziran. Mozda ne zvuci kao big deal kozmetika i obuca, ali po meni je to vec previse zadiranje u privatnost.
  • rioda
    4.8k
    Sve je u ormarićima osim obuće
  • ZgDLions
    395
    Pa kad smo mi bili svi ormarići su bili otvoreni, samo je falio trovremenski taft kod nekih.
    Svima je bilo fora i slikali su kak za ozbač izgleda svlačionica, a ne namještena ili prazna gostujuća.
    Nikakve zlobe tu nije bilo, samo zafrkancija.
    Ekipa u obilasku je bila normalna plus klinci.
    Sad dal bi netko došao sa lošom namjerom u razgledavanje stadiona, nemam pojma, valjda u klubu o tome vode računa.
  • xavier
    12k
    Nadam se da dolazi dečko iz Rome pa će RPG desno :grin:kibatech

    Dečko dolazi iz U19 momčadi Rome i možda se pokaže kao pun pogodak, ali teško da će odmah uletjeti u prvih 11. Uostalom, ne igra RPG lijevog beka zato što nemamo drugog igrača na toj poziciji nego zato što iz nekog razloga Rile i dalje mora biti u prvih 11.
  • Marley
    1.6k
    ma pisalo se vec i prije, ne znam gdje tocno. Da je bilo ekipe koja je i otvarala ormarice itd. Nije mi to ok. Ne vjerujem da je i igracima to drago.
    Al znamo kakvi su ljudi. Uvijek ima pojedinaca koji smatraju da, ako su nesto platili, mogu radit sto pozele.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Razgledavanje top, pun pogodak. Sve pohvale voditeljici, simpatična, elokventna, pristupačna, dala nam je za sve vremena za slikanje itd. Vjerojatno je rekla ime, ali se ne sjećam. Problem je kaj sam bio s malim koji ima 6 godina i koji je bio, blago rečeno, nemoguć, pa je situaciju, bar za kratko, spasila jabuka iz domaće svlačionice :D Isprike ak je netko bio sa mnom u grupi i nije mogao sve čuti, u svakom slučaju ću morati još jednom. Al kakav god da je bio, a na trenutke je bio i dobar (:D) to će mu ostati uspomena za cijeli život.

    Sve u svemu stvarno je zakon sve to vidjeli iznutra, plavi salon sam već vidio kad sam, radeći za sportnet svojedobno, svjedočio glavinoj presici kad je objavio da se njemu i bratu ukazao Bog koji im je rekao da Modrića ne treba prodati, ali je bilo odlično vidjeti to sve još jednom, ovaj put u malo normalnijim okolnostima, osobito trofeje. Svlačionice su tip top, kao i hodnici s klupskim legendama. Nažalost nije se kroz tunel moglo na teren nego drugim putem, ali tunel je predobar. Dobro je netko ovod rekao, pri izlasku na teren bi trebalo puštati boyse preko zvučnika da se dobije feeling. :)

    Izlazak na teren fascinantan. Maksimir kakav je da je, al naš je i stvarno je predobar osjećaj stajati dolje i gledati tribine iz tog kuta. Na kraju press soba ili kak se zove koja je svjedočila svemu i svačemu.

    Uglavnom, jebena stvar koju imaju svi najveći svjetski klubovi, jako dobro organizirano i treba to propagirati i dalje.

    Na kraju da dodam da je bio i jedan španjolski bračni par s klincima u dresovima Barcelone. Tata je dečke slikao ispred stadiona dok su vikali Luka Modrić. :)
    Čak se i raspitivao može li u obilazak. Možda da se za turiste isto omogući obilazak na neki način, jer teško da prate klupsku stranicu pa da znaju za termine itd.?
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Nekakva slika mozda sa radova na terenu? :wink: :cool:
  • NitkoBitan
    17k
    Nekakva slika mozda sa radova na terenu?BBB Mataa998

    I meni je palo na pamet da to pitam. Pretpostavljam da se vec krenulo sa radovima, a nikakvih slika i objava...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.