• vjeko1701
    8k
    Meni najvise zao jucer da nismo vidjeli pokoju promjenu strane Pjace i Hoxhe. Ako je vec situacija da oboje startaju, takva kombinacija moze donijeti odredenu nepredvidljivost.
  • Samurai
    104
    mogel je stavit kacavendu na prirodnu poziciju,umjesto da dan prije igra neprirodnu..
    Uglavnom Jakir nije trener za Dinamo i to se vidi iz aviona.
  • Samurai
    104
    i dalje nisi napisao di je sudjelovao za neki gol il nešto..a seres po dececu od 17 godina koji je imao svaki napad situaciju 1:1 ili 2:1 u fazi obrane..pogledaj si tekmu pa reci ko je koga izvozao ili je mali dva puta se zaletio pa zato ispao..zbog neiskustva a ne zbog manjka kvalitete
  • Orc123
    7.8k
    daj ne pricaj gluposti. Jel ti shvacas razliku između sranja i konstruktivne kritike? I da, za razliku od nekih gledam apsolutno svaku tekmu Dinama. Jel ti citas kaj si napisao? Ispao radi neiskustva, a ne manjka kvalitete? Tko je napisao da on nije kvalitetan? Napisao sam da je ispadao i da je imao problema sa Brazilcem kaj je cinjenica.....i napisao sam da mali je top potencijal ali ga treba postepeno uvoditi bas zbog tog iskustva a ne manjka kvalitete. Nauci citati s razumjevanjem.
  • Dudu9
    812
    Pa imaš izjave za Sotičeka pa sad za Cordobu, i ti zaključio da ne treba Jakir desno krilo jer je Pjaca tamo igrao?
  • Mali Zeus
    12.6k
    Nadam se da Jakiru neće trebati par kola da skuži da ne treba robovati senatorima.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Kad vidim da ekipa kenja čak i po RPG-u dođe mi zlo. Kaj je ljudima.
  • ZgDLions
    395

    Jasno mi je da klub gleda strogo financijski i da sve ima smisla, ali moraju malo nas navijače razumijeti.
    Puno nas ne želi sjedjeti u korneru i ići na zd.
    Kad je lijepo vrijeme moglo bi se riskirati sa zg, a ne čekati da se dole rasproda, pa sg prvo pustiti.
    Zatvori neki sektor zd, tj nemoj ga pustit u prodaju i forsiraj gore.
    To što dole svi sjede na svojim mjestima malo ubija priču.
    Mi se nadjemo na cugi prije tekme i onda svako na svoju stranu na stadionu i eventualno nakon ponovo na cugu.
    Bilo bi nam više fora da sjedimo zajedno, a to u većini slučajeva ne fercera.
    Teško je tu naći neki idealni scenarij, bumo vidjeli već u petak šta vrijeme nosi.
    Nemrem prežaliti što nisu puštene godišnje za zg, ali dobio sam suvislo objašnjenje pa sam se pomirio.
  • Gelipter
    3.7k
    točno mi se čini da velik broj ljudi uopće nije pratio pripremne utakmice nego komentira na tragu nekih uvriježenih mišljenja. Također, ekipa ima određene igrače koje preferira i druge koje ne podnosi i onda na temelju toga komentira i pritom uopće ne daju šansu tome da se igrači mijenjaju, napreduju, nazaduju. Ima ekipe koje trola, a i onih koji kontriraju samo rasprave radi.

    Po mom mišljenju jučer RPG opet grom, Ademi kako god više nije za startera jučer bio solidan, pun trke, pratio igrače, spašavao u obrani kad je trebalo, kod Pjace se jednostavno vidi klasa, ali i neminovan pad u brzini zbog koje jednostavno više nije tako ubojit. Hoxha jučer vrlo dobar, Rog će nam jako koristiti ove sezone ako bude zdrav iako imam osjećaj da se njega često stavlja u drugi plan u komentarima. Riletu svaka čast, ali njemu trenutno pripada ulazak s klupe zadnjih pola sata, a Ogiwara bi po svemu prikazanom trebao startati lijevo.

    U svakom slučaju moramo više pucati prema golu, a puno manje pimplati. Svidjele su mi se i dubinske lopte jučer u nekoliko navrata i pokušaji da se tako ubrza igra.

    Bilo je zanimljivo iskustvo nakon dugo vremena biti i na zapadu ove dvije utakmice. Komentari okoline su ono zbog kojih se na trenutke dobro nasmiješ, a na trenutke ti dođe da se baciš s tribine. Svaka sličnost sa Zonom je slučajna. :sweat:
  • Tongo Doumbia
    4k
    Ja sam sinoć vidio lijep dijapazon pozitivnih stvari.

    Krenuo bih od kretanja i pomjeranja bez lopte, dobro postavljenog i kompaktnog bloka s isturenim Petkom i Hoxhom ,nekoliko jako dobrih izlazaka u pressing (tu se čak istakao Ademi), i izlazaka iz istog, i preko RPG ili preko dva vezna. Lopta je jednostavno brže išla nego na proljeće i to je golom oku vidljivo.

    Razveselilo me i trkačko raspoloženje većine (opet ističem prvo poluvrijeme Ademija), pa se tu moram složiti s ostalima da Mišić za sada malo zapinje, ali bude on pravi, ne sumnjam.

    Ono s čim nisam zadovoljan je i dalje ta završnica, odnosno egzekucija. Opet smo relativno brzo dolazili u posljednju trećinu, a onda totalno zakomplicirali individualnim odlukama i nekonkretnošću.

    Također, onih nekoliko minuta je bilo totalno konfuzno, kao da je prvih 10 minuta drugog poluvremena istrčao Rudeš, uostalom, zato i jesmo popili dva gola.

    Na kraju, ne volim isticati pojedince, ali meni Torrente uopće nije loše izgledao. Svaki put kad je "iskočio" bio je pravovremen. Na lopti je dobar, a da je malo brži, vjerojatno ne bi bio kod nas, nego u nekom Betisu.
  • Daliban
    1.6k
    Torent i Perković odlični kada su ušli. Kritizirao sam Torenta, ali jučer mi je bio jako dobar obrambeno, inteligentan. Treba vidjeti na duže staze kakav će biti kada treba stajati visoko, ali u nekoliko trenutaka kad su nas malo sabili je bio dobar i donosio dobre i proaktivne odluke. Smrdi na slučaj Perić, ali, velim, vidjet ćemo. I dalje me brine distribucija lopte kod njega, što kvaliteta, što izbor dodavanja. Obrasci dodavanja mi se baš jako ne sviđaju. Mislim da sam vidio dva pasa na ovim pripremama koja nisu bila alibi.

    Iskreno ne razumijem što je s Perkovićem i zašto sve ostavlja dojam da ga se gura van iz kluba. Najbolji nam je lijevi bek bez ikakve dvojbe. Ajde da smo doveli kvalitetnog lijevog beka, ali nismo doveli nikakvog. Nisam uvjeren ni da ćemo Ogiwaru otkupiti jer nije dovoljno obrambeno pouzdan.

    Kačavenda užasan. Traljav prema naprijed, nepostojeći prema nazad. Pjaca isto sa mnogo zujanja u obrambenoj fazi, prestar je za takve mušice. Svi oni koji stalno pričaju o važnosti obrambenog zalaganja potencijalnih krila ne bi trebali imati zadrške oko dovođenja ikoga po tom pitanju. Nama na krilu komotno može igrati bilo koji zeleni klinac i ništa se obrambeno ne bi promijenilo u odnosu na Kačavendu i Pjacu. Prema naprijed Pjaca jedan dobar sprint i bicikl, ali opet teretan korak na uskom prostoru. Brine me njegova motorika.

    Rile ne može biti prvi bek. Ili Mikić desno ili Perković lijevo, RPG je zicer kako god.

    KTC i Torent ne bi trebali zajedno jer su oboje slabi na lopti. Treba naći najbolji par između svih stopera.

    Nadam se da Baturina ostaje, što god bilo sa Sučićem. Bez njega gubimo prvenstvo.
  • Praskaton
    2.3k
    Pripremne utakmice služe za pripremu.Kad dode vrijeme bit cemo pravi u to ne sumnjam.

    Imamo karakternu i ratničku ekipu koja ne zakaže kad je situacija teška.
    Moje sumnje su slične kao prosle godine a one se tiču trenera,njegove kvalitete da ono sto je zamislio pretoči na teren.

    Imam dvoje želje.Da dovedemo desno krilo(u ovom trenutku prihvaćam i nedokazanog igrača) jednostavno nam na toj poziciji treba nova krv.
    Druga želja je ostanak svih bitnih i potencijalno bitnih igrača.Dovoljno smo srezali momčad,svi znamo tko nam je još višak ako se to uspije rijesit ovaj prijelazni rok odlično ako ne isto ok.

    Nema mjesta histeriji,ovo je šampionska ekipa treba nam samo vremena.Na nama je da pružimo potporu,aktiviramo svakoga tko može pomoći i uvjeren sam da slavimo na kraju
  • Danko
    1k
    Ko što neko ovdje reče, tovari misle da su doveli rakitića iz 2018.
    Isto tako većina u dinamu misli da su doveli pjacu iz 2016.
    I jedni i drugi su (smo) u zabludi.
  • ZgDLions
    395

    Mislim da smo mi na boljem tragu.
    Kitić će polako, ako ne i naglo pasti niz liticu, a u Pjaci ima još vatre, samo je treba rasplamsati.
    Doduše obadvojici je prajm otišao niz rijeku, ali da su top ne bi ih gledali u HNL-u.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.