• Daliban
    1.6k
    za prvi se ne bi slozio da je iz nicega. Covjek je blokirao rukom loptu koja je isla u prazan gol.Crni86

    Kužim što govoriš, bila je strka, ali lopta je trebala proći kroz 5 igrača Šahtara + golmana. Prvi igrač je nepotrebno blokirao rukom.
  • strumfich
    221
    Nema potrebe da tako antagonistički reagirate na dečkov komentar kada je skroz jasno što je rekao.Daliban

    Ovi penali su iskreno podsjetili na neka tmurnija vremena kluba (možda sam u krivu, ali moj dojam je da su poklonjeni jer iz igre tu gola ne bi bilo)Felip


    Ban, ne znam zasto branis covjeka i izvrces njegove rijeci kad je skroz jasno na sta je implicirao.
  • DrawTube
    4.7k
    u prvom kolu bi trebali težiti da rasprodamo SD i ZD

    Sve ispod 5 soma sramota
  • Daliban
    1.6k
    Ban, ne znam zasto branis covjeka i izvrces njegove rijeci kad je skroz jasno na sta je implicirao.strumfich

    Ma, joj, dramatično je to napisao, ali kuži se što govori. Bezvezne situacije se pretvorile u penale.
  • 1986-Pl
    192
    Koliko su rekli da je bilo ljudi na tekmi?
  • ZgDLions
    395

    Pa to po meni ovisi o klubu.
    Ja bi najradje na zg.
    Na zd godišnjaci sa kojima bi zajedno sjedio imaju sredinu, a da vodim širu familiju da sjedimo u korneru nije mi napeto, a i više me košta ak im pokupujem karte.
    Tak da otprilike molim boga da se rasproda zd i da otvore zg, ak se potrefi.
    Na kraju mi je li la dal da idem sam ili da čekam i vućem ponekog sa sobom gore.
    Danas vodio ženu jer su svi ponegdje, njoj ok, sjedi na svježem zraku, ne kuži baš šta se dolje dešava, ali se puno ne žali, klubu dobro, jedna karta više.
    Još me danas pitala zakaj nema komentatora na tekmi da zna šta točno da prati.
    Meni je patnja što je istok to što je, a zg se treba potrefiti za otvaranje, nije mi lako.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Bezvezne situacije se pretvorile u penale.Daliban

    Pa to i je nogomet, bezvezne situacije/lose odluke i greske dovode do gola, penala i slicno.
  • don
    5.5k
    Zašto počinješ sa 3 zadnja veznaSamurai

    ovo više nije normalno. Gori smo od tovara i to za 5 klasa.

    Pa jel pratiš ti malo ili samo lupetaš na sve strane? Baturina je virozan, Sučić "isto" (ili je transfer u pitanju) i ostaješ samo na Ademiju, Mišiću, Rogu i Vrbančiću.

    ja sam siguran da određeni ljudi samo pišu ovdje da bi se mogli posrat po svemu u klubu, da ispune svoju dnevnu kvotu i to je to.

    Trudim se, trudim se shvatiti neke stvari tu ali ne znam evo. Blago onom tko ne čita postove.
  • Klenx
    5.6k
    Nema tu previše pametovanja.
    Ključ ove sezone će biti u omjeru minutaže Roga, Sučića, RPG-a, Baturine, Pavića pa čak i Kačavende ako ostane prema minutaži koju će imati Ristovski, Ademi i Mišić.

    Što taj omjer bude veći na stranu prvo napisanih, sezona će biti bolja.
    Drugo napisanim velikanima svaka čast i beskonačan respekt na ostvarenom u Dinamu, ali Rile i Ademi nisu više za 90 minuta, pa čak ni 60 u ozbiljnim utakmicama, a i Mišić bi se mogao malo resetirati.

    Rile i Ademi bi bili idealni za odradit 20-30 minuta u jačim tekmama, ili 60ak u slabijim HNL tekmama.
    I tu će se skupiti jaka minutaža, neće sigurno imati mrvice i bit zakucani na klupu.
    To bi oni sami sebi morali prvi priznati.

    Što se tiče utakmice nije to sve skupa loše izgledalo, moglo bi to biti dobro, ali nam užasno fali brzine i dinamike u momčadi.
    Petkovića možemo istrpiti, ali uz njega Mišić, Ademi, Ristovski + RPG i Pjaca na suprotnim pozicijama i dobijemo užasno spor, praktički veteranski nogomet.

    S obzirom da desno krilo vjerojatno još nećemo dovesti protiv Istre bih volio vidjeti postavu:

    Nevistić - RPG, KTC, Mmaee, Ogiwara - Sučić, Rog - Pjaca, Baturina, Hoxha - Petković

    Jasno je da će nam Mišić biti neophodan u jakim tekmama, ali da vidimo na objektivno slabijoj tekmi kud će nas dovesti malo dinamičniji igrači.
  • mali M
    5k
    Dinamo treba desno krilo i lijevi bek očito je da trener smatra...Dudu9

    Zašto bi trebao desno krilo? Pa očito trener smatra da je Pjaca bolji od svih ostalih i nema potrebe za filozofiranjem...
    Vidiš kako ista retorika zvuči bedasto kad se ne koristi selektivno nego na sve...
  • jedan u nizu
    8.2k
    I sada kada u prvom kolu razbijemo Istru sa 5 komada u mreži bit će totalno druga priča.

    Ne volim Jakira i ono što je radio prošle sezone, a koliko vidim, radit će iste stvari i ove.
    Ali ajmo pričekati par pravih utakmica i vidjeti na čemu smo
  • vjeko1701
    7.9k
    ovo više nije normalno. Gori smo od tovara i to za 5 klasa.don

    Nazalost u pitanju je mali broj profila koji doslovce agresivno spamaju forum ko tinejdzeri.
  • NKDZ86
    1.4k
    Ljudi ne brinite, imamo trenera mr. derby, pobijeđuje kad treba, ostali neće i dogodine na trgu još jače i više :grin:
    Ne brinem, možemo bit samo bolji i bit ćemo, klub je u pravim rukama, treneru vjerujemo, plava vojska ne spava, lavina kreće!
    Samo ti dinamo šampione!
    A sad na Misu Bogu zavapit i zahvalit, za život nam snage daj!
    Bog vas blagoslovio sve, neka živi dinamo i majka Hrvatska!
  • Marley
    1.6k
    imam identican "problem". Najbolje bi mi odgovarao istok, kojeg nemamo, a najblize tome mi je onda zg.
  • Jurki
    11.6k
    Jakir vise nema pravo na izgovore.
    Nema vise olakotnih okolnosti u dvorskim borbama.
    Ima dobar kadar i ako ne budu rezultati kak treba mora dobiti cipelu.
    Dobil je dvoje pripreme, pojacanja koja se nadam da tek trebaju doci su LB i RW.
    Špic ak se najde super, ako ne.. more uskociti Čutuk ko treca opcija.

    Jakire sad ili bus pukovnik ili pokojnik.

    Ne vidim neki napredak u igri kaj me najvise zabrinjava.. senatorima titra jajca.. kaj bi ga moglo kostati posla vrlo lako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.