• Haza
    4.1k
    Možda je kriva tema, možda već negdje postoji odgovor, ali ono što me živcira već par godina je što su kamere na utakmicama usmjerene na tribinu istok, koja izgleda ekstra jadno, posebice sad kad nema publike na njoj.
    Postoji li ikakva šansa da se ili prekrije nekakvim platnom istok, ili da se jednostavno kamere usmjere prema zapadnoj tribini, jasno mi je da su uvjeti za kamere bolje na zapadnoj tribini, ali mi djeluje izvedivo uz neka ulaganja da se to sve premjesti na istok.
  • sport
    3.3k
    Znaš sve tajne prelaznog roka,mane Marića,koliko tko košta,koliko će se još potrošiti i onda postavljaš ovako nevino pitanje.
  • vjeko1701
    7.9k
    Ako se ne varam, u par navrata je bilo (tipa druga televizija tokom prijateljske reprezentacije)

    Al kolko ja znam, stavlja se za zapad primarno radi sunca i potecijalno reklama(??)

    Takoder ne znam. Kako ide s VARom
  • Haza
    4.1k

    Šta točno fali nevinom pitanju, i kakve veze imaju kamere s transferima.
    Inače se kaže da ne postoji glupo pitanje, nego samo glupi odgovor...
  • petrinjskikokošinjac
    90

    Sto tocno fali tebi da unatoc svojim informacijama malo odahnes? Lijepo popij to pivo, ne steti klubu u kojem si po svojim rijecima zaposlen i uzivaj u zivotu. Informacije zadrzi za sebe jer ocito neko ima povjerenja u tebe, a ove gluposti oko istoka pitaj kolege.
  • Haza
    4.1k
    Dakle ovo su komentari na normalno postavljeno pitanje?
    Kad sam ja rekao da sam zaposlen u Dinamu? Ja štetim klubu jer sam postavio pitanje za kamere?
    Neki su stvarno preskočili terapiju.
    Lijep pozdrav. Hvala Vjeko na odgovoru.
  • miro
    4.4k
    Mislim da bi se tu ulaganje od par tisuća eura (konstrukcija platforme za kamere i potrebna infrastruktura) itekako isplatilo. Slika koja bi išla sa stadiona u svijet bi bila 100 puta bolja. Imali bi na telki dojam prave nogometne atmosfere, a ne pogled na prazan istok i navijanje od nikud.
  • Haza
    4.1k
    Na tom tragu je bilo i moje pitanje, jer ako uđemo u LP, stvarno taj istok treba nekako ukrasiti, uljepšati, ili jednostavno ga u potpunosti maknuti iz kadra, a to je moguće samo prebacivanjem kamera.
    Obzirom su europske utakmice u večernjem terminu kad nema sunca, mislim da sunce ne bi trebao biti problematičan faktor.
    Reklame mi djeluju kao potencijalno ozbiljni problem, jer ne znam gdje bi se mogla na zapadu postaviti sva ta sila reklama.
  • rioda
    4.8k
    Jučer je bilo postavljeno dosta reklama po istoku, mislim da to do sad nije bilo. Mislim baš na podnožje tribine
  • NitkoBitan
    17k
    Reklame mi djeluju kao potencijalno ozbiljni problem, jer ne znam gdje bi se mogla na zapadu postaviti sva ta sila reklama.Haza

    Eto, sam si sebi odgovorio zasto su kamere na zapadnoj tribini.
  • sport
    3.3k
    Dobro ako ne znaš odgovor za kamere,onda nam reci ono u ćemu si dobar:kakva je situacija sa dolaskom Pašalića ili nekoga drugoga.A klubu štetiš jer javno iznosiš cifre koje u klubu znaju samo oni koji to trebaju znati.
  • austrijanac
    4k
    Ja ne kužim vas koji radite ocigledno u nogometu ili nogometa.
    Glavne kamere u 99% slučajeva idu iza klupa i na strani di je vip

    Reklame/sponzori idu kontra vipa, no to je sve povezano jedno na drugo.

    Rijetki izuzeci gdje kamera gleda na klupe je Leipzigov stadion ovo prvenstvo. To je nepisano pravilo vec dugi niz godina te mi je čudno da ne znate te stvari.


    Isto tako, Istok je bio pokriven već prije i onda je Uefa trazila da se skine i stavi nešto drugo.
  • nemapredaje
    3.2k


    Slažem se tom idejom i već sam se sam par puta to pitao, ali mislim da je to pitanje za produkcijske kuće, a ne klub.
  • Dudu9
    812
    Uefi su problem sponzori koji nisu službeni od njihovog natjecanja
  • austrijanac
    4k
    uefa je licemjer s tim stvarima, ali eto.

    No ponavljam, glavna kamera uvijek ide iza klupe, nekakvo nepisano pravilo koje se pridržavaju u većini slucajeva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.