• Mr Anderson
    7.9k

    Može i Ogiwara doći na razinu potrebnu za LP, on je već i danas puno bolji igrač nego kad je došao. Kad sam ga prvi put gledao pomisao mi je bila, jao tko je ovaj, izgubljen u obrani. Sad je to bolje, ali izgleda ne dovoljno za prvih 11.
  • Paggini
    19.6k
    Ovi penali su iskreno podsjetili na neka tmurnija vremena kluba (možda sam u krivu, ali moj dojam je da su poklonjeni jer iz igre tu gola ne bi bilo)Felip

    Kako ti je ruka koja je sprijecila put lopte prema golu i gazenje brune poklonjen penal?
  • don
    5.5k
    šta je izjavio proslvijetli me? ne vidim ništa vezano za to.
    Možes offside zamku raditi i na ne postavljenu obranu odnosno i sa trojicom iza, sada jel Rile krivu odluku donio da postavi zaleđe (očito da je) je drugo. Ali da Mmaee nije ostao iza bilo bi zaleđe. Vrlo jednostavno i nepotrebno više trošiti riječi na to.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Prvi penal se vidio s tribine da je čisti iako se slažem da je Hoxha ono morao završiti. Za drugi nisam bio siguran, ali kad sam pogledao snimku, sve jasno.
  • Orc123
    7.8k
    da je baba musko, zvala bi se Dusko. Izjavio je da ne mozemo icinna zaleđe koje uopce nije spremno. Od pocetka ti govorim da Mmae nije ni malo odgovoran za gol, sad ti dosla potvrda. Ako hoces prihvati ak ne onda nastavi po svome. Nezz jel si ikad igrao nogomet ali ovo je nesto kao skolski primjer ispadanja beka i lose procjene. Ne mozes sam raditi offside zamku, tocno to je Rile danas napravio. Na njemu je bilo da isprati igraca, nije, primili gol i ok...danas nema stete jer je prijateljska. Ovakve pogreske u Euro utakmicama se ne smiju desavati. Ajd da te predribla, da je brzi od tebe ali ovo je pocetnicka greska.
  • don
    5.5k
    prika, nikakav to nije skolski primjer ispadanja beka već pozicioniranje beka. Već si napisao jednom danas za situaciju prije te gdje gol nije bio da je Ristovski opet ispao a nije već stoji u liniji sa protivničkim igračem i potom protivnički igrač dobija loptu u prostor i naravno da je korak dva ispred Ristovskog koji je stojao u liniji sa ostalim igračima. Tu Rile nije ispao, to je jedan obični i školski primjer kako ti kažeš. Baš zbog tog jer sam igrao nogomet znam da će protivnički igrač bit ispred tebe u 80% slučajeva kada dobije kvalitetnu loptu u prostor kao što je ovaj danas. Reakcija nakon toga je druga stvar.
  • Dudu9
    812
    Treneru očito nije u planu da igra, po tebi bolje onda da nikog ne kupimo trener stavlja desnog beka na lijevo, ili prodajom Perković dovesti kvalitetnog lijevog beka koji ce to igrat?
  • Orc123
    7.8k
    gle neda mi se vise raspravljati s tobom jer nema sanse da priznas da si u krivu tako da ziv i zdrav bio. Greska Rileta za gol i ok...idemo dalje....cisto zdravo razumski se nadam da Rpg preuzima desnog beka jer je duplo bolji igrac od Rileta trenurno i ofenzivno i defenzivno a na kontra strani je limitiran bas kao i Pjaca na desnom krilu.
  • Paggini
    19.6k


    Pa u tom slučaju bi nam bilo jeftinije i efikasnije riješiti se trenera i dovesti nekog tko zapravo zna postaviti igrače koje trenutno ima, a koji su individualna klasa. :)
  • don
    5.5k
    pa šta imam priznavat? Ja imam svoje mišljenje, ti svoje. Mogu i ja reći ne želiš priznati da si u krivu.. Ova je rasprava davno završila ali se vraćaš bespotrebno na nju 3 sata poslije.

    cisto zdravo razumski se nadam da RpgOrc123

    I ja isto. Još se nadam da će Ogiwara konačno postat dobar lijevi bek da preuzme mjesto u prvih 11 umjesto Rileta koji igra upravo zbog njega.
  • scooniepenn
    3.3k

    Ruka izvan pozicije kod suta koji ide prema golu i gazenje napadaca u trenutku primanja lopte su prestrogo dosudjeni penal? Predlazem da procitas PNi pa se nakon toga upustis u ovu vrstu rasprave o kaznenim udarcima. A sto se tice ove konstatacije kako ne bismo zabili gol do sutra, uzmi sazetak pa pogledaj sve sanse tijakom utakmice pa nakon toga zakljucuj. Vjerujem da ce biti manje pausalno.
  • Dudu9
    812
    Ovo je već 3 trener kojem bilo ko drugi igra lijevo nego Perković ili ti bolje znaš mogućnost njegovu od trenera Cacic biscan i sad jakirovic, koliko treba promjeniti trenera?
  • DrawTube
    4.7k
    Jesu danas spomenuli ikakvu brojku gledatelja?
  • rioda
    4.8k
    Ako sam dobro čuo preko prijenosa, negdje oko 2700
  • Daliban
    1.6k
    Kako ti je ruka koja je sprijecila put lopte prema golu i gazenje brune poklonjen penal?Paggini

    Nespretno se izrazio, ali želi reći da su bezvezni penali i kao takvi nisu odraz kvalitetne napadačke igre. Dva penala koja su nas realno baš posrala i to je to. Oba su realno pala iz ničega. Slažem se s njim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.