• Crni86
    3.5k
    nitko ne kaze da on nije odigrao dobro, vec upravo suprotno da odlicno pokriva i tu poziciju, ali mora igrat desno jer svakako je to njegova prirodnija pozicija i vidlo se danas da ga koci kad igra lijevog beka jer on nije ljevak. Ogi/perkovic ce sigurno lijevo vide doprinijeti nego ristovski desno i zato nema zapreke da RPG igra na svojoj prirodnoj poziciji.
  • Paggini
    19.6k
    Ovako nešto nebi ni rekao za njega.mali M

    Ma ne, krivo je ispalo, nisam tu mislio na tebe nego na generalna mišljenja koja sam čuo što na zapadu, što u ležernim razgovorima, jel.

    Ima.dosta tog latentnog rasizma (kojeg i sam naravno imam) kojeg ljudi ne osvjeste jer nije ljudima isto da ovu utakmicu danas odigra albanac hoxha ili neki talijan hoggia.
  • Dudu9
    812
    ako igra odlično lijevo zasto bi ga stavljali desno, kad Guardiola stavi veznog na stopera svi se dive kakav potez, pa našeg na lijevog beka pa igra odlično ispada genijalac samo kod nas to se ne smije raditi, jer nije mu to pozicija nezadovoljan igrac itd
  • Mr Anderson
    7.9k

    Da je spojit Perkovića i Ogiwaru riješili bi sve probleme. Perković dobar defanzivno, ofanzivno ispodprosječan, Ogiwara dobar ofanzivno, defanzivno se zna pogubiti. RPG je naš najkompletniji bek. Ipak, vjerujem da će Ogiwara dosta igrat u HNL-u.
  • GaijiZG
    1.3k
    Ček znači i Ogi i Perković će laditi jaja da se princeza Rile ne bi uvrijedio bivanjem na klupi? Jeben nam trener.
  • Crni86
    3.5k
    zato jer gledamo cijelokupnu obranu, a ne poziciju za poziciju. Nogomet je i dalje momcadski sport.

    RPG je varijabla koja se ne mjenja, ali se mora mjenjat ristovski. Mozes ga mjenjat jedino tako da udu prrkovic ili ogiwara na ljevog beka.

    slazem se. Kada gledamo obranu kao cijelinu, opet mislim da perkovic donosi vise defanzivno nego rile (rpg u tom slucaju desni bek), a ogiwara ofenzivno. Tako da ne bi imao nista protiv da u hnlu ugl starta ogi, a u europi i jacim tekmama perkovic. To bi bilo ono najbolje sto u ovom trenutku imamo jer ovako smo bezopasni preko bekova. Rile nije ni sjena igraca kakav je bio, a RPG-a limitira sto nije ljevak makar se i u takvim situacijama zna jako dobro snac.
  • Danko
    1k

    Komentari su, nažalost , sve sličniji komentarima na društvenim mrežama, izgleda da se ta ekipa seli na zonu.
  • scooniepenn
    3.3k

    Sad kad sam u miru pogledao sazetak misljenja sam da mozemo svi zajedno biti jako zadovoljni. Po sansama bih rekao da smo mogli i pobijediti na kraju, jer od njihovog drugog gola mi smo imali jako puno dobrih sansi. Kad se uzme u obzir da smo igrali bez 2/3 veze veci diio utakmice i da nam nasusno treba pravo desno krilo mislim da mozemo biti optimisti. Penali cisti kao suza i da je bilo VAR-a ne bi bilo nikakve dvojbe. Idemo kvalitetno uci u prvenstvo i iskoristiti prvih par kola za dodatno ustimavanje za play off Lige prvaka. Ja sam optimist, ali svakako moramo naci kvalitetno desno krilo da se prestane eksperimentirati s Pjacom desno.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Ma da, ljudi se ulove za nešto i onda diple po tome do besvijesti. Pa nije uklesano u kamen da će Ristovski počinjati svaku utakmicu...ili Ademi koji je btw danas bio dobar. Sezona je tek počela. Ustvari ni nije još.
  • Paggini
    19.6k


    Slazem se, ali ako vec moramo birati, radije bih igrao s Ogiwarom u 90 posto utakmica HNLa jer je dušu dao za te bunkerice od Belupa, Istre i ostalih.

    Što se tiče LP/EL, svejedno bih igrao s njim, ali postavio obranu tako da pokriva njegove potencijalne obrambene manjkavosti, uz recimo Hoxhu koji bi se povlačio nazad više jer opet - vjerujem da s njim dobivamo puno više u napadu nego što gubimo u obrani.

    Ja sam osobno dosta zadovoljan s viđenim danas. Nominalno jača ekipa nas nije izdominirala, bili smo al pari većinu tekme i mogli smo i pobijediti da je bilo više sreće.
  • Dudu9
    812
    Dinamo treba desno krilo i lijevi bek očito je da trener smatra da Ogiwara i Perković nisu dovoljno dobri da pokriju tu poziciju, ako je takva situacija prodat Perkovića nema smisla da desni bek mora igrati lijevo
  • Crni86
    3.5k
    ma mislim da svi vise pusu na hladno radi dogadaja u proslosti kako prosle sezone tako i sezona prije. Ademi je danas krenuo ssmo radi svih ovih viroza. Uvjrren sam da nece biti starter, ali moze biti odlican igrac za zadnjih pola sata.

    Vidjet cemo jako brzo sto ce nam jakir pripremiti.
  • Orc123
    7.8k
    frende evo cisto da razjasnimo nasu onu raspravu tko je kriv za 2. Gol slusaj si Jakira kaj je izjavio....ne mozes ici na offside zamku ako obrana nije spremna ni postavljena za zaleđe. Ni Rile, ni Rpg, ni Mmae nisu u liniji, puknula zi je obrana jer ti je ktc ozisao visoko za napadacem krilo ti uletava u prostor i ti ga moras ispratiti a ne raditi zamku zaleđa jer niti si u liniji sa Mmaeom niti sa RPG-om..... Znaci to je cisti gol od Rileta. Cisto da se razjasni a ne da se krivi igrac koji nije kriv za to. Rile je krilo morao isprstiti i do gola ne bi doslo.
  • Felip
    174
    Dojam je da ni Dinamo ni Maksimir nisu spremni za novu sezonu koja kuca na vrata. Ovi penali su iskreno podsjetili na neka tmurnija vremena kluba (možda sam u krivu, ali moj dojam je da su poklonjeni jer iz igre tu gola ne bi bilo), a o stanju terena je sve već rečeno. Za napadača i krilo je već 5 do 12, vrijeme brzo curi pa će i tih 12
  • Paggini
    19.6k
    Dinamo treba desno krilo i lijevi bek očito je da trener smatra da Ogiwara i Perković nisu dovoljno dobri da pokriju tu poziciju, ako je takva situacija prodat Perkovića nema smisla da desni bek mora igrati lijevoDudu9

    Aha ok, ajmo prodati strasno perspektivnog centralnog braniča jer Jakir smatra da on ne može igrati lijevog beka. Što ne bi prodali i RPGa jer ne može igrati desno krilo? Kad smo vec krenuli jel
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.