• Daliban
    1.6k
    Nema mi smisla davati nekoliko milijuna na formiranog igrača koji je downgrade. Ako se kupuje igrač koji je downgrade, onda barem treba biti mlad i perspektivan pa da s vremenom dosegne višu razinu.

    Drago mi je barem da sada više ne uskače sto ljudi sa izjavama da je Čerin najbolji vezni grčke lige i kapitalac za Dinamo. Barem smo po tom pitanju napredovali.
  • Paggini
    19.6k
    Da je SD Dalton junior i da prvi dan transfernog roka relativnog startera iz prosle sezone na posudbu posalje za 0 EUR i neku opciju (ne obvezu) otkupa svom prijatelju/kolegi ili cem vec, kako bi pricali?emilperska

    Aha, ono što ti želiš sve manje uvijeno reći jest da misliš da Marić pogoduje svojim "kumovima" s ovim transferima i posudbama na štetu Dinama? Konkretno na primjeru Bulata, jel.

    Sad ćeš reci, nene nisam ja to rekao. I nisi, da, ali si snažno implicirao radeći vezu između jednog i drugog, a jako je tanka granica između jednog i drugog.
  • Tradicija bunta
    6.4k
    Ovdje nista novog... opet 30 stranica kenjanja po necemu sto se nije dogodilo niti ce. Na temelju necijeg komentara s tribine. Tesko mi zamislit da jedno virtualno mjesto uopce na internetu okuplja toliko... ha reci cu upitno zdravih osoba, od ove teme.
  • emilperska
    5.4k

    Ne..
    Zelim reći da sam ovo s Bulatom shvatio kao dio šire slike koja je u planu i prihvatilo se.. milijun postova je bilo da ce se transfer Bulata analizirat nakon jos nekoliko transfera pa onda i na kraju roka..
    Ako je ovo za Sučića istina, ja dio šire slike ne vidim, bar ne na ovaj datum.. Ne gledam to kroz ružičaste naocale..
    Koliko sam bio optimist oko sveg s transferima nakon finala LP, toliko sam sad u drugom modu. U nekim stvarima vidim napredak u odnosu na prije, u nekim bas i ne..

    Ali pricekat cu da vidimo sta je od tog sveg finalno, forum je, raspravlja se..
  • Tradicija bunta
    6.4k
    Ali pricekat cu da vidimo sta je od tog sveg finalno, forum je, raspravlja se..emilperska

    Sta bi bilo da nisi pricekao tek... ovdje si iskreirao, iskrivio i plasirao toliko dezinformacija i izbacio svojih nekih frustracija temeljenih na nicemu da je to za ispovracat se.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Bulat da je ostao, izgubili bi i mi i on. Da je bilo dobrih ponuda, prodalj bi ga. Ovak, možda dobijemo 3 i pol milje za godinu dana, a ne trošimo na njegovu plaću.
  • Slush
    621
    Koliko sam bio optimist oko sveg s transferima nakon finala LP, toliko sam sad u drugom modu. U nekim stvarima vidim napredak u odnosu na prije, u nekim bas i ne..emilperska

    Slazem se. Sve sto zelim je da nemamo dvostruka mjerila. Ako je nesto dobro, pohvalit cemo, ako je nesto lose moramo kritizirati.

    Ne mozemo reci ako Braca Daltoni imaju prljav stol da su neuredni, a ako Maric ima prljav da sigurno ima razlog zasto je prljav.
  • don
    5.6k
    to što nam prvih 11 izgleda kao rakova deca i svi trče na svoju stranu, nikom ništaaustrijanac

    od kud vama ovaj narativ meni nije jasno? Jesi gledao utakmicu danas? Ne razumijem, pokušavam ali ne mogu.. Igrali smo sasvim dobro u Sred priprema protiv ekipe koja svake godine igra Ligu prvaka..
  • Gringo
    72
    Što se tiče Baturine, jedini naš igrač uz Petka (kad mu se da) koji čini razliku na terenu što se uostalom i danas vidjelo protiv Šahtara. Bez Baturine totalno bezopasni, čim je ušao proigrali smo unio je živost i energiju. Njega svakako treba zadržati.

    Stojković je upitnik, vidjet ćemo.

    Što se tiče Sučića apsolutno sam za prodaju ako je cifra 9+1 i ako gledamo Čerina ili sličnog + krilo koje fali. Nisam fan Pašalića al opet ko zna kak bi kliknuo u Dinamu.
  • FrodoJePurger
    96
    Došao sam u Zonu da saznam neke insajderske informacije i čujem promišljena mišljenja o svemu oko Dinama. Da ljudi na forumu povjeruju u neku random osobu sa tribine i da se priča o tome ko da je “done deal” je grozno. Eto ja sam čuo danas da se radi na dovođenju Sahitija za desno krilo. :lol:
  • badjibadara
    3.1k
    Što bi rekao Manfred Lütz, poznati psihijatar: ‘Nema normalnih, ima samo nepregledanih’.
  • Jaki991
    120
    danas je bome i Hoxha radio razliku na terenu, napokon ne koristi samo bicikl i na lijevu stranu nego je poceo ulaziti i u sredinu, meni je bio bas dobar danas… bit ce to lijepa borba njega i pjace
  • Slush
    621
    Branko Pavic Date of birth/Age: Nov 7, 2006 (17), 7.11 ove godine na rodendan ocekujem maksimalni ugovor moguci.
  • Vedraca
    18
    de pokri se usima
  • modri7
    131
    Na Hoxhi nikako ne možemo izgubiti. Momak ima svoje kvalitete. Mogao bi pozitivno iznenaditi mnoge ove sezone iako je već onim ulaskom protiv Hrvatske sebi digao rejting kod navijača.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions