• Jos-Optimus
    2.1k
    Meni je, iskreno, bolesno što se događa na ovoj zoni trenutno. Totalna histerija. Odigrali smo i više nego dobru pripremnu tekmu
  • Facke
    3.6k
    Glejte ovak. Trenutek eventualne prodaje Sucica sad pred pocetek sezone je za mene osobne los. Vazen nam je igrac i trebala nam bude tu zamjena. Ali ak stim novcima Dinamo more uloziti u druge bitne pozicije onda je ta prodaja uredu. Mi zivime od prodaje i to bu tak navek ostale. Osim ak nam arapski naftasi pokloniju 500 miljuna da delame kaj hoceme bez ikakve obaveze. Ne kuzim histeriju. Ak bu otisel bu otisel. Zamenili ga budeme. Il s jednem igracem nase skole ili nekoga drugoga kroz transfer. Cemu odma skacete. Prodali sme mi , realne, kvalitetnijih nogometasa od Sucica pa se nasla zamjena.
  • Paggini
    19.6k


    Pretjeruje se i apostrofira bezveze to oko Bulata. Jel bi ponuda ikakva došla? Možda da, vjerojatno ne. Da se čekalo i ništa nije došlo, šta bi dobili? Igrača koji je zakucan za klupu a uzima mjesto jednom Paviću i Vrbancicu iz naše škole, recimo.

    Ja bih itekako volio da smo ga utopili za 4 milijuna negdje, ali ta ponuda ocito nije bila realna ni moguća.

    Jel ovo savrseno rjesenje? Opet, možda da, možda ne. Tu je stvar mišljenja jer činjenice i realnu sliku ćemo znati tek za godinu dana kad se lik vrati s posudbe ili ostane u Standardu.

    Osobno ne mislim da je kvaliteta za Dinamo, ali isto tako ne vidim potrebu da se to apostrofira kao katastrofalan potez Marića jer to stvarno nije. U ovom trenutku je mozda los, mozda dobar, opet - ne znamo.

    Ali ako nam posudba Bulata bude najlosiji potez ovo ljeto - potpisujem odmah i zauvijek.
  • emilperska
    5.4k

    Posudba Bulata za 0 EUR i prodaja (nazovimo ju potencijalna) Sučića 5 dana prije pocetka sezone dok ti je alternativa Ademi?

    Deal pod kojim je on otisao u Standard se vjv moze u svaki trenutak ispregovarati.. Taj deal bi prihvatilo dosta klubova jer ne kosta gotovo nista osim njegove place koja nije svemirska..
  • Daliban
    1.6k
    Ma šta ćemo uložiti? Pa ne prodajemo ga za 20m+. Ovih 9m je gluplje od Ivanušeca prošle sezone. Ovim tempom ćemo Baturinu dogodine prodati 13+2, ako uopće dočeka sljedeće ljeto.
  • sport
    3.3k
    Polako hvatam konce i kužim odakle ti informacije.
  • Paggini
    19.6k
    Posudba Bulata za 0 EUR i prodaja (nazovimo ju potencijalna) Sučića 5 dana prije pocetka sezone dok ti je alternativa Ademi?emilperska

    Ako, AKO se Sucic proda, a nece, siguran sam da nece i mi ne dovedemo nekog AGČ, to mijenja potpuno sve stvari i onda ćemo drugačije razgovarati, ali nema potrebe širiti negativu kad Sucic nije prodan nitinse čini da će biti prodan...
  • NORTE
    11.4k
    Za Mmaeea smo navodno dali 700.000. Tako barem tvrdi jedan bivši član uprave u svojim facebook poslanicamarioda
    Sad sam otišao pogledati, nisam ni znao da piše osvrte.
    Ovo za Mmaeea neću ulazit, ali možda je to bila cijena njegovog dovođenja, tj. onaj bonus za dolazak i potpis ugovora.
    Da je iznos visok apsolutno je.
  • emilperska
    5.4k

    Da je SD Dalton junior i da prvi dan transfernog roka relativnog startera iz prosle sezone na posudbu posalje za 0 EUR i neku opciju (ne obvezu) otkupa svom prijatelju/kolegi ili cem vec, kako bi pricali?
  • BBB Mataa998
    1.7k

    U cijelom svijetu funkcionira tako,ne placas klubu jer je slobodan igrac ali onda platis njemu da bi dosao. Za igraca od 27. godina se inace kaze u najboljim nogometnim godinama ti forsiras tezu kasne dvadesete. To ti je ono casa na pola puna ili prazna.
  • scooniepenn
    3.3k
    A ja ti kazem da je i sto cemo sad. Ti ostajes pri svome, ja pri svome jer sam cuo iz njegovog najblizeg okruzenja.
  • Captain America
    17.6k
    Ovo za Mmaeea neću ulazit, ali možda je to bila cijena njegovog dovođenja, tj. onaj bonus za dolazak i potpis ugovora.NORTE

    Potpuno normalna stvar u nogometnom svijetu. Novinari su se čudili prije 2 tjedna zašto RPG nije tražio ništa za potpis ugovora...
  • Zvonkec
    57
    Prodajom Sučića osiguravamo da jakir može igrat s ademijem u prvoj momčadi, rpg-a isto pod hitno prodat da se ristovski ne znoji oko konkurencije i svi sretni. Kad nam hajduk I osjek zapale na + 15 pustimo si vojka i svi u glas KAKO TO, KAKO TO
  • austrijanac
    4k
    Vlada histerija oko neostvarenog transfera, a to što nam prvih 11 izgleda kao rakova deca i svi trče na svoju stranu, nikom ništa.

    Krivo fokus bazirate.
  • Crni86
    3.5k
    bas sam i ja isao procitat, ali kako se lagano zonglira brojkama i prikazuju se onako kako neki zele.

    Mislim da je i Maric reko da se nesmije stediti na igracima koji ce raditi prevagu, placa Mmae je po ovome 650k, Bosko Sutalo koji je proveo dvije sezone na ljecenju je imao 800k. Onda namjerno bildanje iznosa tako da se prikaze koliko ce npr Mmaee kostat dinamo, umjesto da se napise godisnja placa. Neko mozda ima ugovor na 5 godina i placu 100k, a neko mozda na godinu i placu 500k i njihov ukupni trosak se ne moze gledati isto.

    A treba se malo i propitat od kud mu info, ovo sve sto je on iznio su poslovne tajne, i mislim da klub vrlo lako moze poduzeti akcije protiv njega i osobe koja mu je dala sve te info.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions