• mali M
    5k
    Ma znaš kaj, sve je to lijepo sa Hoxhom, al mi trenutno je to razina Špikića u prvoj sezoni. Puno otkrivanja i utrčavanja, ali kad skužiš da je jednostavno ograničen sa završnicom i nogometnom inteligencijom i kad nas to počne koštati u jačim utakmicama izgubit ću živce. Ove "ajmo ubit još jednog igrača na krivoj poziciji kako bi Rile igrao" argumente neću ni komentirati. Ogiwara na ljevoj je sve bolji i bolji, pa daj mu više da igra šta zna!! Ako Jakir ovako nastavi i to dovede (neminovno) do katastrofe baš me zanima koja će mu se onda opravdanja tražiti! Lik je tu drugu sezonu, poznaje cijeli kadar, prošao je već dvoje večih priprema i troje mini priprema.. koliko štete se mora napraviti svaki puta prije nego postavi igru i igrače kako ih i slijepci već vide...
  • Paggini
    19.6k
    Puno otkrivanja i utrčavanja, ali kad skužiš da je jednostavno ograničen sa završnicom i nogometnom inteligencijom i kad nas to počne koštati u jačim utakmicama izgubit ću živcemali M

    Ne bih rekao da je nogometno neinteligentan, ima solidan instinkt za krilo, za utrcavanje, proigravanje i dinamiku igre. Odnosno, ima od one Rijeke kad je zabio, otad izgleda kao drugi igrač.

    Da je to Hrvat, potomak naše škole, i da je napravio Šahtaru i Vardaru i na Euru to što je Hoxha radio, bio bi božanstvo.

    Treba se maknuti od te prizme da je doveden od Jakira, a i da je glupi albanac koji samo trči jer pokazao je da je više od toga - i u Slavenu, u Dinamu i u reprezentaciji.
  • Crni86
    3.5k
    Hoxha je meni ostavio dobar dojam, mislim da on sam sebi stvara jako velika ocekivanja i pritisak sto ga je sputavalo. Nek ga malo krenu golovi i asistencije da se dodatno opusti i mislim da ce bit jako dobar.

    Meni je samo zao sta nismo vidjeli Pjacu malo vise lijevo. Mogli su se na poluvremenu zamijeniti.

    Uz to spomenuo bih Torrentea koji me na ovim pripremama nicime nije impresionirao. Jedina prednost su mi visina i lijeva noga, ali mislim da ce on biti tek 4. stoper.
  • MarK
    621
    Jakir je taoc senatora to je sad jasno. Ristovski i Ademi su igrači za Belupo. Prvi je probio bok i dobro centrirao zadnji put prije 2 godine, a drugi ne da je samo propao fizički, on više ne čita igru, nema ga nigdje na terenu. Žao mi je RPGa koji će propasti lijevo. Pjaca će tako desno. Gotove pripreme, počinje sezona nemamo RW ni LB. Mogući odlasci Sučića ili Baturine pune kasu ali guraju u ponor definitivno jer ovolika aljkavost kod (ne)rješavanja spomenutih deficitarnih pozicija bi se prenijela i na vezni red.
  • scooniepenn
    3.3k

    To je Darijo sebe uvjeravao. Niti Batko niti familija nisu bili zainteresirani. Kratko i jasno.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Par dojmova nakon dolaska s utakmice. Prvo, igrali smo protiv jako dobrog protivnika, rekao bih jačeg od nas. Uglavnom smo dobro parirali, prvo poluvrijeme šansa na šansu, dvije nesigurnosti u obrani je Neva majstorski skinuo. Jedino mi Mišić djelovao ko da mu fali svježine, Ademi jako dobar prvo poluvrijeme.
    Drugo poluvrijeme nas stisli malo, imali smo tih 5 minuta crne rupe kad smo dobili golove, a na kraju mogli smo i dobiti tekmu. Digli smo tempo kad su ušli Baturina i Pavić koji je već sad igrač za prvih 18.
    Sve u svemu, nije loše, do play-offa bi trebali biti top. Drago mi je za Roga i Pjacu, vidi se da su fit. Hoxha dobar prvo poluvrijeme, RPG može i ljjevo i desno. Mmae treba još vremena da se uskladi, ali trebao bi biti OK. Petko ko Petko, malo te raspizdi pa oduševi.
    P.S. Neću čitati kaj se pisalo da si ne sjebem večer, bacio pogled na zadnje 2 strane i sve mi jasno...RPG će propast lijevo bla, bla...Ademija i Rileta potjerat bla, bla...dobili bi sudionika LP 3:0 da je drugi trener bla, bla...Kažu da su jedino svemir i ljudska glupost beskonačni.
  • austrijanac
    4k
    ljudska glupost beskonačnMr Anderson

    Mislio sam da je i tvoj komentar beskonačan, ali fala Bogu završio je negdje.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Preskoči ga onda kak i ja tvoje preskačem čim ih vidim.
  • Dudu9
    812
    RPG odigrao odlično lijevo ali opet ne valja treba igrat lijevi bek, očito nije vise bitno kako ko odigra
  • austrijanac
    4k
    inače preskačem rado, ali pisat za komentare da su beskonačno glupi je jadno i retardirano.

    Ako ne znaš nešto fino napisat, onda nemoj ni vrijeđat.

    Ljudi mogu pisat bez vrijeđanja, bar je to poželjno.
  • Nogo
    3.6k
    https://youtu.be/UMrhHMCRknQ

    Sažetak tekme za sve koji nisu mogli gledati.
  • Orc123
    7.8k
    Pjaca danas nije odigrao nista. Ovo nije Hejt prema njemu ali imao je jedan uspjesan dribling na cijeloj utakmici i to je jedino vrijedno spomena bilo danas od njega. Jednostavno nema vise hitrinu u prvom koraku da bi mogao igrati desno. Jedino dobro je sto se nije ozljedio danas ali opcenito od kad je dosao nista jos nismo vidjeli i morat ce se jako pomuciti da bude ispred preporođenog Hoxhe...ovo nije hejt prema njemu vec samo konstatacija da je desno totalno neopasan i limitiran.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Možda u sferi nepopularnog, ali nakon ovih priprema:

    - na lijevom krilu Hoxha ispred Pjace
    - Ademi iz prvog poluvremena ima argumenata za ulaske s klupe zadnjih 25-30 minuta za razliku od prošlosezonskog Ademija, ali ako neće oduzimati minute razvojnom Paviću odnosno boljem od sebe Rogu

    Nadalje, žao mi je da zbog ovih problema koje smo imali nijedan susret nismo odigrali s najjačim sastavom. Volio bih vidjeti Ogiwaru kao startera i s ozbiljnom minutažom u utakmicama do playoffa pa da napokon vidimo gdje smo s njim. Valjda neće biti virozan.

    Pjacu ne bih doveo nikad, ali kad je već tu nek pogleda malo Špikićevu povratnu trku i obranu (da i Špika dobije neku pohvalu ovdje). O Ristovskom znamo sve i nije da ga branim, ali od promatrača Pjace nije imao nikakav support u obrani.

    Klincima plus.
  • Mr Anderson
    7.9k
    ali pisat za komentare da su beskonačno glupi je jadno i retardiranoaustrijanac

    Micek, kaj ti nije jasno da ti nacrtam? U zadnja dva mjeseca forum vrvi glupim komentarima i to na više tema. Retardirano može biti jedino mišljenje da je sve to komentiranje super. Dovoljno je samo poglddati komentare za vrijeme prve pripremne utakmice protiv Bugara. I takvi ne staju.
  • mali M
    5k
    da je glupi albanac koji samo trči jer pokazao je da je više od togaPaggini

    Ovako nešto nebi ni rekao za njega. Moje mišljenje, koje može biti tisuću puta demantiratno ili krivo, je da mi za sada izgleda ograničeno, hrabar je, riskirat hoće, ali su mi njegova riješenja upitna kao i kod Špikića... Vrijeme će pokazati.
    Uopće se za rotacije i pogrešne pozicije neću osvrtati na igrače, nego na jedinog krivca za sve moguće posljedice, a to je Jakir.. vidjet ćemo uskoro...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.