• Paggini
    19.6k
    Oćemo opet na ovoj temi potrošiti cijeli dan šizofrenije i 200 stranica natuci oko prodaje sucica jer je netko na tribini rekao da je to riješeno? :lol:
  • Daliban
    1.6k
    kakvu proviziju? Daj ne budite smijesni da smo dali 1mil eura provozije za Mmaea ili vise....to je smijesno i nezz tko vjeruje uopce u to....Orc123

    Pa sad je rekao Haza da smo platili proviziju za Mmaeea, Koliku točno? Ne znam. Neka se insajderi dogovore jer sam ja cijelo vrijeme bio pod utiskom da je Pjaca plaćen 750k, a tu informaciju sigurno nisam sam izmislio.
  • Haza
    4.1k

    Neki vrag o nogometnim transferima znam, potpuno normalna stvar je da za igrača bez odštete platiš proviziju.
    Mbappe je dobio 100 mil eura provizije, kad ga već spominješ.
  • skener
    873

    Sto je najbolje Miro je rekao da je ponuda odbijena
  • Paggini
    19.6k
    Ovo je prejako razmisljanje i da smo navijaci jogurta. Povlacim se iz populisticke rasprave s tobom..emilperska

    Pa ti si poceo lajati i galamiti da smo ga dali dzaba, nismo ga dali jebeno dzaba legendo. Dali smo ga u klub gdje ce igrati, a kod nas nije bio u planovima.

    Ako odigra dobro, mozda ga otkupe, mozda ga ne otkupe, ali se pokazao jer je igrao. Kod nas ne bi igrao, a imao bi placu.

    Kao da se razumijemo, volio bih ja da on igra i da je u planovima, ali ako nije, zasto bi trunio na klupi?

    Ali da, bitno je šibati sizofreniju da smo ga dali dzaba i onda sam ja populist?
  • Daliban
    1.6k
    Neki vrag o nogometnim transferima znam, potpuno normalna stvar je da za igrača bez odštete platiš proviziju.Haza

    Dinamo mu je vrhunac karijere. On bi nama trebao plaćati proviziju, a mi njemu sigurno ne bismo trebali na ruke davati TM vrijednost. Zašto tu ne štedimo? Zašto tu ne podvučemo crtu, s likom u kasnim dvadesetima koji je zadnjih nekoliko sezona proveo kao rotacija u Mađarskoj?
  • Haza
    4.1k
    Kakva histerija, treba ovo ograničiti, jer su neki ljudi pretjerali, a ne da mi se braniti na pivi sam.
    I to sve jer je netko napisao da smo dobili ponudu za Sučića.
    Ovakva histerija je već bila na temu Sučića prije dva tjedna pa nije bio prodan.
    Ljudi, subota je navečer, postoje bolje opcije od histeriziranja na forumu.
  • Daliban
    1.6k
    Ljudi, subota je navečer, postoje bolje opcije od histeriziranja na forumu.Haza

    Postoje i bolje opcije od zagovaranja prodaje stožernih igrača i budućih reprezentativaca za 9m eura.
  • emilperska
    5.4k

    Mogli smo ga drzati kod sebe do kraja roka, vidjeti sto ce biti sa Sučićem, pronaci u miru zamjenu za Sučića i onda ga dati besplatno na posudbu uz neku opciju otkupa, ako vec vise od tog ne ide. U sta iskreno sumnjam..
    Cinis mi se razuman lik pa mi bas zato nije jasno zasto branis posudbu s nepovoljnim uvjetima u prvim danima prijelaznog roka prijatelju/kolegi/poznanku ili sta vec naseg SDa, mrzitelju Dinama koji usput trenira bankrotirani klub koji ima miminalne sanse platit 3m osim ak ovaj ne eksplodira pa ga odmah preprodaju.

    Da je Bulat tu, u miru bi prodali Sučića i trazili puzevim tempom zamjenu kao sto sve nas SD radi pri ulaznim transferima.

    Bulat je ustupljen u prvim danima roka po nepovoljnim uvjetima za njegovu razinu, zasto se zurilo s tim?
    Takav deal se uvijek moze dobit..
  • Daliban
    1.6k
    Još i cijena otkupa za Bulata glupa i preniska.
  • Crni86
    3.5k
    Da je Bulat tu, u miru bi prodali Sučića i trazili puzevim tempom zamjenuemilperska

    Da je bulat tu i da prodamo sucica, trazili bi istom brzinom zamjenu kao i sada jer Bulat nije kvaliteta za dinamo. On i misic jednostavno ne mogu skupa jer bi to bio najnepokretniji vezni red na svijetu i to je to.
  • rioda
    4.8k
    Za Mmaeea smo navodno dali 700.000. Tako barem tvrdi jedan bivši član uprave u svojim facebook poslanicama
  • Daliban
    1.6k
    Za Mmaeea smo navodno dali 700.000. Tako barem tvrdi jedan bivši član uprave u svojim facebook poslanicamarioda

    Smiješno.

    Tu škrtarimo s travnjakom i odgađamo zamjenu riskirajući ozljede i onda ovom liku cijelu godišnju plaću i pola Tm vrijednosti damo na ruke.
  • Crusades1986
    11.9k
    damo na ruke.Daliban

    Jel bar bilo u kuverti ili?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions