• mali M
    5k
    U utakmici gdje igraju rezerve on dobije 10 minuta i onda uđe preko one stvariMr Anderson

    Sam si sebi odgovorio što se tiče Perkovića. Jakir mi da mizernu minutažu među rezervama.. i mene čudi da nije pojeo travnjak... Bio je dobar dok je trebalo čupati vruće kestenje iz vatre prošle godine i sad ga se ovak izšikanira...
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Jedna zanimljivost sto se tiče današnjeg sastava. Najmlađi igrač na terenu će nam biti 98 godište. Bome fino smo ostarili. Baturina je tek prizdravio , Ademi također, dok je Sucic pokupio virozu.
  • Gelipter
    3.7k
    i video od grupe, s pjesmom koja kreće prva i onda nastavlja pratiti koreografiju i onda nakon toga gromoglasno navijanje sjevera. Sad se naježim kad se sjetim, pogotovo kad se uzme kontekst u kojem je nastala ta koreografija. :ok:
  • Droljo
    8k
    Da, zapravo pljuvanjem pomažemo igračima da se čeliče. Imaš ti praf.

    Nedamo da potoneš je zapravo trebalo pisati, zabiti ćemo vas u pod jer od tamo možete samo prema gore. To je za vaše dobro.
    Zagi

    Ja govorim o forumu frende. Tribina je drugo. Iako je i tamo bilo i ima svega. Možda si mlad pa se ne sjećaš torture sa istoka koju su prolazili polovanec ili ćale recimo...
  • Zagi
    7.6k
    Sjećam se ja dobro "uvijek smotan ... ", bez brige.
    Išlo mi je na onu stvar tada, ide mi i sada.
    Ćale je proljev dobijao.

    Ništa to dobrog nije donjelo, nikada. Taj dio istoka je samo i to svaku utakmicu , izbacivao osobne frustracije.
  • Marley
    1.6k
    dakle Hoxha i Nevistic najmladji na terenu, a sto je sa Spikicem?
  • Samurai
    103
    Svakakvim likovima se dopusta komentiranje..
  • Majki2111
    3.1k
    Dobro di se oni kreću, kaj jedu? Ja sam se unazad godinu dana baš fosta kretao među ljudima. Jeo po vani dosta. Ne sjećak se nijedne viroze ima par godina. MOŽDA 1 prehlada. Ovi naši svako malo nešto virozni.
  • Marley
    1.6k
    nista cudno, ako jedan negdje pobere i donese u kolektiv (klub), da se to rasiri. Oni su skupa po cijele dane.
    A da ne spominjem ove koji imaju klince, koji stalno doma donose vrticke i skolske bolestine :grimace:
  • Dinamosaur
    1.5k
    Budi sretan.
    Netko je otporan, netko nije uopće, netko više netko manje... Puno je varijabli, od genetike do načina života, a kad bi točno znali odgovor na tvoje pitanje zašto je to tako, onda bi znali i kako zauvijek ostati zdrav..
  • NitkoBitan
    17k
    Pao je jedan sektor. Znaci sigurno ce posjeta bit bolja nego na Vardaru.
  • Majki2111
    3.1k
    Glupo pitanje. Danas isto samo zapad dolje otvoren?
  • Samurai
    103
    Čisto me zanima u slučaju poraza danas,sta će jakir Napravit..klinci jučer patili ali pokazali muda..od prvog do zadnjeg..sve u svemu bit će zanimljivo pratiti danas
  • rioda
    4.8k
    3️⃣3️⃣ Nevistić
    5️⃣ Ademi
    9️⃣ Petković
    1️⃣1️⃣ Hoxha
    1️⃣3️⃣ Mmaee
    1️⃣8️⃣ Pierre-Gabriel
    2️⃣0️⃣ Pjaca
    2️⃣2️⃣ Ristovski
    2️⃣7️⃣ Mišić
    2️⃣8️⃣ Theophile
    3️⃣0️⃣ Rog

    Šteta kaj nema Sučića, ovo bi s Ademijem opet moglo curiti, ali veseli me vidjeti Roga u prvoj momčadi.
  • Samurai
    103
    Ima roga kraj sebe pa će bit okej
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.