• Zagi
    7.6k
    Hvala klubu na osiguranom prijenosu. Odlična tekma naših klinaca.
  • hardek
    2.8k
    Ja sam skeptičan da Vrba može puno napredovati po pitanju brzine i snage, odnosno može ojačati ali je pitanje da li bi onda još više izgubio na brzini.

    Vrba bi trebao naučiti kako da istakne svoje kvalitete i sakrije nedostatke. Bolja kontrola tempa, mirnoća i promjena ritma u kontroli loptom. Najbolji primjer je Sučić, igrač koji nije pretjerano brz niti jak, ali toliko dobro koristi tu promjenu tempa/ritma u kontroli loptom da uspijeva proći igrače 1 na 1 i nalaziti kuteve za dodavanja.

    Kad gledam Vrbu imam osjećaj da želi igrati isto kao u juniorima, a tamo je sigurno bio brži/jači u odnosu na konkurentne nego što će biti na seniorskoj sceni
  • Izet Hajrović
    2k
    Vidjelo se da se na Pavića može ozbiljnije računati. Mislim da ne trebamo tražiti novog veznjaka ako Kačavenda ostane kod nas, rado bih njega vidio na osmici. Trebamo se fokusirati na špicu, desna krila i vidjeti što ćemo s lijevim bekom. Ako Jakir stvarno planira RPG-a forsirati na lijevom beku, onda Mariću spašavaj! Dovedi nekog Alex Sandra samo da se RPG može vratiti na desnog beka jer mislim da bi bilo suludo birati Rileta ispred RPG-a.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Pavić je već sada igračina i sljedeći veliki produkt naše škole.
  • Marc
    61
    dobro samo komentiram, kaj se palite odmah… ja najsretniji da grijesim
  • Gelipter
    3.7k
    Eh kad bi sve ove naše želje i pozdravi oko Ogiware i Maxa urodile plodom u nastavku sezone, ali bojim se da ćemo prečesto ovdje spominjati Jakira.

    Kača bi nam mogao jako dobro doći u sezoni koja slijedi. Akciju za pogodak bismo mogli nazvati: "Prolaz Kačavenda Baković".

    Klinci se cijele pripreme pokazuju u najboljem svijetlu, naravno da će ovih naivnih ispadanja i poteza biti, ali to je dio prirodnog procesa sazrijevanja.

    Vrba se još nije oporavio od norijade. :sweat:
  • blubach
    233
    Htio bi napisat moj današnji dojam igrača i da se uzme u obzir da ne mislim općenito da je netko vrh ili netko odron, nego jednostavno da sam ih tako vidio OVU utakmicu.

    Zagorac/Filipović - par dobrih obrana jedan i drugi, ne sjećam se nijedne veće greške
    Mikić - ispao više puta, nije bila njegova tekma, djelovao mi je malo izgubljeno, malo nezahvalno da tako govorim o junioru, ali nakon zadnjih par tekmi, očekivao sam malo bolje
    Bernauer - odličan, pas igra na razini kakvoj želim, jako siguran
    Torrente - vidim da se oko njega najviše lome koplja. Meni nije bio tolko loš kolko većina tvrdi, ali da je ovom utakmicom pokazao da vjerojatno neće biti starter, je. Nekoliko krivih procjena, čini mi se jako trom, pogrešna dodavanja...ali treba razumjet da je mlad, da je došao u skroz novu sredinu i da treba vremena
    Ogi - vrlo dobra utakmica, dobri prodori, voli ulazit u prostor za kombiniranje, iza se ne sjećam da je napravio neku veću grešku
    Baković - odličan gol, al kao i Horvat, ništa spektakularno...
    Pavić - vrhunska utakmica. Takvu kontrolu lopte...ne bih se htio zaletit, al podsjeća na neku našu legendu, ne samo ovu utakmicu, nego cijele pripreme.
    Vrba - dosta slaba utakmica...ne tvrdim da nema želje, ali ko da ne zna kaj da napravi na terenu, di da ide, i ne kužim zakaj je to tak jer je prošle godine bio i poletniji i imao bolje ideje
    Kača - vidi se da zna, al NIJE krilo. Netko je napisao njegovu idealnu poziciju - osmicu. Agresivnost, želja, trka, sudjelovanje u napadima, mislim da tu može najviše dati i da je napast protivničkim veznjacima
    Kulen - dosta slabo izdanje, očekivao sam više...neki dan sam napisao da mislim da može bit joker s klupe, još stojim pri tome, ali mora bolje...puno bolje nego danas. Sudjelovao kod gola, imao par bezopasnih šuteva, trudi se stalno, al nije to bilo to.
    Horvat - mogao (možda i morao) zabit svoju šansu, imao još jedan top šut, za klinca ok utakmica, ništa spektakularno

    Btw kako ste zaključili da Ogi neće igrat u prvoj? Jer je danas igrao? Možda Yakiru dođe do prve tekme iz guzice u glavu...
  • FrenchMontana
    625
    Bude li Rile ispred RPGa sad protiv Istre, malo je rec da cu se uznemirit. Stari nemas kaj ti si autoritet kao trener i neces se dodvoravati nikome… Jakir na potezu.
  • Nogo
    3.6k

    Sažetak ako netko nije gledao.
  • Salva
    2.5k
    Pavić - vrhunska utakmica. Takvu kontrolu lopte...ne bih se htio zaletit, al podsjeća na neku našu legendu, ne samo ovu utakmicu, nego cijele pripreme.blubach

    I mene podsjeća na Josipa Mišića u primeu.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Danas očekujem 80-90% popunjen zapad. Subota, vikend, idealna uvertita za početak prvenstva.
    Očekujem i povečanje brojke gledatelja na Maksimiru(iako ne puno više) i ove sezone.

    Za neki veći pomak trebat će još koja godina ovakvog rada kluba i grupe jer ljudi trebaju dobit osjećaj pripadnosti klubu koji se izgubio unazad 10-tak godina, a sada se počeo vraćati.

    A na nama je, da svatko pojedinačno pridonese tome.
  • Droljo
    8k
    Što se vrbe tiče, moj post od prije mjesec dana:
    Ja se bojim da niš od toga. Nadam se da griješim. Mali mi ne ulijeva povjerenje nikako. Sve mi je jasno, mlad je, nije dobio pravu šansu itd ali po meni pre veliki hajp je oko njega. Opet velim kako se nadam da griješim ali pamet i iskustvo mi govori drukčije. Ovo je mega ne popularno razmišljanje ovod ali nek ga kažem. Ne želim mu zlo. Htio bi da bude naša snaga sljedećih 5-6 godina ali ja to ne vidim.
    27d
    Droljo
  • Mr Anderson
    7.9k
    Meni nije jasno kaj se s Perkovićem događa. U utakmici gdje igraju rezerve on dobije 10 minuta i onda uđe preko one stvari gdje ga onaj Vinicius dva puta izvrti. Jeli se ne računa na njega više ili je pred transferom. Uopće je čudno da i on i Ogiwara igraju jučer, a obojica su opcije za lijevog beka.
  • Orc123
    7.8k
    Perkovic ocito na odlasku....ne mogu to protumaciti drugacije. Trebao je dobiti priliku na stoperu sli jos jedan potrosen na l. Beku ko i Ljubo, bas kao sto ce se potrositi RPG! Svaki iz nekog drugog razloga ali sa istim zavrsetkom. S druge strane Ogi izgleda odlicno ali to ocito nasem strucnom stozaru nije bitno jer igraju i dalje imena....
    Da dođe Mendy iz Reala ne bi igrao na beku nek bi ga valjda stavio na desno krilo, a da dođe Hakimi igrao binu vezi jer Rile mora igrat na beku.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Volim gledati utakmice/sažetke s Hitreca. Super pozicija kamere, imaš dojam zaokruženosti, valjda zbog onih zidova i objekata okolo. Istok popodne napravi sjenu plus legendarni bršljan na zidu preko puta. Iako prekriva kultni grafit DINAMO ZAGREB kojeg je uvijek lijepo imati u perifernom vidu ipak ima posebnu draž.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.