• plavadesetka
    19
    Treba učiti od Reala kako znaju koristiti senatore, a ne biti njihova žrtva. Ademi i Rile su gotovi s ozbiljnim nogometom.
  • Droljo
    8k
    Sportski direktor kad bi slagal ekipe kak se kojem treneru digne.. bi nakon 3 smjene imal 60 igraca na platnom spisku.Jurki

    Pa i imamo. :lol:

    Kad je frustreranFacke

    Jel se ja jedini smijem od srca ovakvim upisima :rofl:

    Ako će ga prodavat, tražiti će najbolju ponudu jer moraju još Alavesu dati postotak.Mr Anderson

    A ako Ramon kaže ja neću nikud osim u dinamo ili čukarički, nebitno koji klub a dao je naj manju ponudu Osijeku?
  • Veljko
    68
    nista od cordobe
  • Big Daddy
    1.1k
    Ovako. Kaj si ti zadovoljan dosadasnjim transferima?! Koji je navijac ikada zadovoljan?! Fenomenalno za Pjacu i presretni smo zbog toga, ali nije ni za njim bas nesto doboko u dzep posegnuto. Pa mi hocemo igrati Ligu prvaka! Znam da se mi ne mozemo nositi s nekim europskim gigantima, al daj da jednom nekaj ulozimo?! Pa ako smo za Boska Sutala dali 4 milje, zkj ne bi za nekog provjerenog igraca ili cak HR reprezentativca dali nesto vise?! Ovi kaj su otisli nisu bas svi prvotimci, ali nije da su tuljani, Bulat, Vidovic, Kaneko, Brodic. Mi smo ostali u napadu s Petkom za kojeg se ne zna kad mu se igra, kad ne i sa Kuletom, koji je veliko dinamovo srce, ali budimo iskreni, nije top niveau. Znam da je kriza posvuda, sli mi bi igrali Ligu prvaka i biti barem donekle neki dio nogometne elite, a ne bi par milja za barem jednog onak dobrog igraca ulozili.
  • Tuba1986
    84
    Cordoba na Instagramu...
    Plavo srce? Neki znak

    IMG-20240727-125441.jpg
  • Orc123
    7.8k
    Vjerujem da cemo danas poslje tekme znati kaj je s Cordobom....taj transfer jos nije propao. ...
  • Droljo
    8k
    danas poslje tekme znati kaj je s CordobomOrc123

    Ili na poluvremenu. Boooom! Here we go!
  • striko
    1.5k
    Ima li ijedan elektičar da vidi voltažu utičnice s storija, da vidimo je li možda već kod nas? :lol:
  • Maximo
    490
    Joj ak danas vidim ademija i rileta u prvoj mogu odmah prodat godišnju
  • KaJJe
    228
    Ademija vjerojatno ne, ali Rile sigurno....
  • dinon7
    848
    Ja se stvarno nadam da će to forsiranje Rileta i Ademija prestati.
    Uistinu je postalo frustrirajuće.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Plavo srce? Neki znakTuba1986

    Ovakve kopačke su napravljene za europske travnjake. Za arapske su drugačiji dizajn. Naš je sigurno!
  • don
    5.5k
    Joj ak danas vidim ademija i rileta u prvoj mogu odmah prodat godišnjuMaximo

    :zip:
  • Maximo
    490


    Slažem se bit će napeto
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions