• Krulek
    440
    Ne mogu shvatiti da u cijelom nogometnom svijetu nema jedno desno lijevonogo krilo koje kvalitetom i financijski odgovara Dinamu, a da se ne provode već dosadne i dugotrajne rasprave i drame oko Pašalića i Cordobe. Zar nema drugih, povoljnijih i možda boljih igrača ili je skautska služba zakazala.
  • Oluja
    4.3k
    Nisam bas detaljno pratio ovu temu ali vidim da se dosta cesto spominje taj neki Carlos pa me zanima o kome se radi
  • Daliban
    1.6k
    Pa i nema baš hrpa. Ako želiš boljeg moraš platiti uglavnom podjednako za razvojnog igrača koji može postati bolji u budućnosti. Možda ti se potrefi pa mali odmah krene razvaljivati, ali uglavnom neće biti slučaj.

    Razvijena ljevonoga krila u našem cjenovnom rangu su uglavnom limitirana.
  • Daliban
    1.6k
    Lošija verzija Miereza s jednom dobrom sezonom iza sebe. Nešto između Miereza i Obregona.
  • sanjinlego
    3k


    Prošle sezone najbolji strijelac u Švicarskoj. 23 godine, fizički jako dominantan, iz razgovora s Leticom dosta napadan. Uz to vrlo dobar taktički. E sad, da je Haaland nije, ali da je pojačanje mislim da jest. Ipak, @haza je dobro napisao, pitanje je koliko i što traže.
  • Veljko
    68
    nije najbolji, nego 5 ili 6, tako nesta
  • sanjinlego
    3k


    IMG-2088.jpg

    Cijelu sezonu gledaš (prvenstvo), a ne samo osnovni dio.
  • Kaktus Car
    490
    nije najbolji, nego 5 ili 6, tako nestaVeljko

    Daj objasni to službenim stranicama švicarske lige onda, a možeš odmah i Transfermarktu i Sofi i svim drugim stranicama koje drže takve statističke podatke...
  • Veljko
    68
    Sluzbeno prvenstvo 10 a prvi 13….
  • Georg Koch
    4.5k
    Nisam previse aktivan komentiranjem zadnjih dana/tjedana, previse obaveza, skicnem svaki dan pomalo i to je to.
    Dosadasnji prijelazni rok po meni dosta dobar, prinove (nadam se u konacnici pojacanja) na pozicijama koje smo trebali.
    Da bi prijelazni rok bio odlican, treba nam sto prije desno krilo koje je pojacanje instant, a mozda i dva (citaj tipa: cordoba, ako spika ode - sto nadam se da ce biti brzo).
    Je li to Marco ili netko 2.neka struka odluci, ali odluci cim prije.
    Muci me ova letargija i "uspavanost".
    Ne kazem da oni aktivno ne rade, traze i sl. No, misa mu maloga, vrijeme curi. Ajmo malo gasa i rizika?!?
    Imali smo pauzu kao nikad, a imamo priliku kao nikad uci u nikad bogatiju LP i ogromne novce.
    Nadam se da necemo kenjkati oko odsteta, 17 vrsta bonusa, i 4 postotka od buduceg mozebitnog necega.
    Opet, ne zelim unositi paniku, negativu, moze biti da sutra dodje vrhunsko pojacanje i svi klicemo ovdje.
    Vjerujem Maricu, neupitno, samo molim Boga da se to sto, sto prije rijesi.
    Takodjer, nadam se LB-u uz Ogia, jer Perkovic nije LB i ne moze biti taj pravi bek zbog svojih predispozivija koje ima/nema. Stoper je i po meni moze biti odlican stopet ako dobije konstantnu priliku. E sad, hoce li je dobiti ove godine uz tako ogromnu konkurenciju...ne znam bas.
    A isto tako, bas molim Boga da se RPG-a ne gura na LB, te time gubimo brutalnog desnog beka zbog cega, senatorstva?!?
    Pusti Rileta i zasluge/druge stvari koje radi na i oko terena, to je vrh.
    Ali je covjek pao i to je svima vidljivo. Jos vise je vidljivo da je RPG ne bek nego bekčina na desnoj strani, i nema ga smisla tratiti na drugim pozicijama kako bi se zadovoljili neciji tamo apetiti; jer ne postoji razlog da je Rile 1.opcija na RB, RPG 2.opcija- osim te da se ides dodvoravati senatorima.
    Preslika Dalica i repke sto se toga tice.
    Zato, ajmo jos malo glavom razmisljati i odraditi zadnje poteze kako Bog zapovijeda i trijumfalno uci u novu sezonu i premijeru novog formata LP.
    #samodinamo
  • E46
    634
    Mozemo odma dovest i ovog Akoloa za desno krilo u paketu i rijesili smo dvije pozicije
  • Infinity
    16.3k
    @GOAT, odmori tri dana, pa se vrati i razmisljaj hoces li pritisnuti 'post comment' na takve gluposti.
  • Nino Bule
    13.4k

    Trebaju nam desno krilo i napadac, ne pasalic i mierez, ima i drugih rjesenja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions