• Big Daddy
    1.1k
    Ako ova Uprava nakon svih ovih prodaja ne dovede Pasalica i Miereza, treba ozbiljno popricati s njima.
  • GOAT
    1.2k

    Sucic ostaje doma
  • E46
    634
    Pa moze trazit kolko oce za njega nisu oni kao mi da poklanjamo okolo ljudima koji nas guze igrace. Ne razmislja gotovo nitko na način kako mi razmišljamo, idemo poklonit Rijeci Rukavinu i Jankovica pa cemo uzet igraca koji nije kvaliteta za Dinamo i uz to cemo ga preplatit, ali nam je puno dat 2 milijuna eura za Carlosa iako si Brodica prodao za ne puno manje novce.
  • Crni86
    3.5k
    sve stoji, moja poanta je da nam je vise nerealniji Simic nego Carlos. Klubovi imaju razlicitu pregovaracku moc radi financija. Ako imamo za Simica, imamo i za Carlosa jer ne vjerujem da cemo simica dobit za 3 milijuna eura na lijepe oci. Upravo kak si i napisao, nece nam ga nitko poklonit.
  • Orc123
    7.8k
    S druge strane Simic kopija Kuleta i to losija trenutno, kostao bi dosta, a opet Carlos, takvog napadaca nemamo, ne moze kostat preko 2,5mmil eura, mlad jos uvijek....zast moramo uvijek pare istovariti samo kad je u pitanju hrv. Igrac kao sto je nio Sutalo, ili igrac iz HNL? Zasto ne riskiramo nekad sa nekim strancom i platimo ga posteno? Cega se bojimo?
  • Dzoni
    616
    Trebat ce jos jako puno vremena dok Dinamo ne krene bez ogromne kocnice po igrace van Bregane. Nece biti pravog iskoraka za klub ako ce Dinamo dovijeka skupljati igrace Rijeke kao pokemone nakon jedne dobre sezone, a za to treba razvijati dobru scout sluzbu, koja je trenutno debelo iza klubova ranga slicnog Dinamu
  • scooniepenn
    3.3k

    Osijek je sve samo ne u financijskim problemima. Rijesili su se 90 posto balasta, nema vise izdvajanja za stadion, dapace krenuli su zaradjivati od infrastrukture na njemu. Oni su financijski potpuno mirni i nemaju nikakvu nuzdu prodavati Miereza. That being said nama nitko ne brani da se javimo njegovom menadzeru i dogovorimo s njim da ce dobiti igrac 800.000 za potpis na ljeto i ugovor od nekih 700.000 na 3 godine. Tako bi igrac prakticki dobio milju kroz 3 godine, a nama bi po sezoni bio placen manje od Petka, Pjace i Misica sto je taman OK. Inace, samo da dodam kako bez obzira na kvalitetu Estonaca Mierezeova energija je na svjetskoj razini. Nacin na koji je on zabio 3 gola su ogledalo onoga sto on nosi. Mislim da bi nam on donio jako puno jer moze igrati i kao usamljena spica i u kombinaciji s 2 napadaca.
  • Plava stijena
    179
    Kojih prodaja? Doslovno se balasta riješavaju. Niti jedan starter nije otišao.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Nek si ti nama rekao... Javi kak je prošlo na razgovoru s Upravom
  • Krulek
    440
    Samo Carlos, nikako Šimić...
  • Olmic
    3.6k
    Nadam se iduci tjedan 2 pojacanja..taman onda par tekmi za uigrat do playoff
  • Kaktus Car
    491
    Ako ova Uprava nakon svih ovih prodaja ne dovede Pasalica i Miereza, treba ozbiljno popricati s njima.Big Daddy

    Nakon kojih prodaja?! Tko je to otišao a da je bio u prvom planu?! I od svih igrača baš treba dovesti 2 skupe HNL prinove? Svašta.
  • Nino Bule
    13.4k
    Ako ova Uprava nakon svih ovih prodaja ne dovede Pasalica i Miereza, treba ozbiljno popricati s njima.Big Daddy

    Nisam shvatio poantu upisa, zasto uprava mora bas tu dvojicu igraca kupit ?
  • ZgDLions
    395
    Malo pohvale upravi i za sd-a.
    Sve što su napravili lajkam, i odlasci i dolasci.
    Jasno mi je da šut nebu sto posto, ali da mi se svidja putovanje po transferima, svidja, a još nije sudac svirao kraj prelaznog.
    Ko zna šta nas još čeka.
    Što bi rekli neki ljudi, majčina ljubav je bezgranična, a očevu treba zaslužiti.
    Ja više ovaj puta naginjem ženskoj strani za Dinamo.
    :grin:
    Može i Šimić i Ramirez iz Osijeka, važno da je okruženje pozitivno.
  • Omake
    2.5k
    Globan je prije izbora u Dinamu gostovao na jednom podcastu, možda čak i tribina hr. Od jednih stari kojih se dotakao bilo je financiranje klubova u ligama slične kvalitete kao HNL. Mađarska je totalni outlier jer se pola budgeta popuni alternativnom opcijama. To su ugl vlasnici/država. Ako je i u Osijeku takva politika nema zima. Jedino što bi ih moglo uzdrmati su potencijalne političke promjene u Mađarskoj. Meszaros je nesposoban poslovnim čovjek. Bankrotirao je tri ili četiri puta. Ali Orban je prijatelj iz djetinjstva i svaki put ga izvuče državnim poslovima. Iako se i Orban u zadnje vrijeme okrenuo bližoj obitelji pa je njegov zet naglo postao jedan od najboljih ljudi u državi.

    Mislim da je ključ Mierezovog transfera njegove osobne ambicije i emocije prema klubu u kojem je igrao toliko dugo, te odnos prema navijačima tog kluba.

    Osobno bih od opcija koje je spominje po Zoni i filijalijama Zone zvane hrvatski sportski mediji, najviše volio Carlosa. Zanimljiv mi je spoj snage i brzine, malo baca na nogometnog Ziona Williamsona na terenu. Klub je navodno u lošijoj situaciji s financijama ali i Cali je. Doduše i drugi klubovi dugo pregovaraju s igračima. Bayern i Bayern oko Taha, Arsenal i Bologna oko Califorija.

    Špikić je vjerojatno kao Julian Alvarez pa odbio Seattle radi kišnog, hladnog vremena.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions