• Crni86
    3.5k
    Problem je što su Carlos i Mierez nama mokri snovHaza

    Zasto bi nam carlos bio mokar san?
    Decku istice ugovor za godinu dana, a netko je stavio jucer clanak i da mu klib financijaki ne stoji bas najbolje.
  • Haza
    4.1k

    Zato što mi nećemo platiti ono što oni traže. Netko drugi hoće, ukratko.
  • Crni86
    3.5k
    a koliko trazi klub u financijskim problemima za igraca kojem istice ugovor za godinu dana?
  • Mr Anderson
    7.9k
    Otkud vam to da je Osijek u financijskim problemima? Ako će ga prodavat, tražiti će najbolju ponudu jer moraju još Alavesu dati postotak.
  • Orc123
    7.8k
    I tko je onda kriv tu, Carlos ili Mi? Ja garantiram da bi Carlosu Dinamo bio iznimno primamljiv i realan izbor, a to kaj mi kad kupujemo nekog stranca se bojimo potrosit sve iznad 1milje eura, i to je puno za nas, za to nije nitko kriv nego mi sami.
    Carlos ne moze kostati preko 2-2,5mil eura. Ako je to nama puno onda nek klecimo i dalje pred Miskom.

    Ocekujem i dalje veliku kolicinu pljuvacine po Torrenteu kao i do sad koji je doveden for free i za placu skoro istu kakva je ponuđena Soticeku. S druge strane zazivanje Bockaja kako moze biti koristan na l. Beku!? Koristan? Igrac od 2,7mil eura? Toliko nikad Dinamo nije platio ni jednog stranca! Pa mi nek netko veli kako nemamo dvostruka mjerila.

    Uvijek sam bio osjetljiv na slabije i one koji se ne mogu braniti, tj.izboriti za sebe....tako gledam i na ovo. I dan danas seracina na najjace po Maxu a on je svoj ugovor vec otplatio dok neki dovedeni za 2-3 puta vise nisu nikad dozivjeli toliku kolicinu pljuvacine....
  • blue heart 72
    1.7k
    Ja sam jedan od onih koji nisu (bili) za Miereza u Dinamu zbog njegove tehničke ograničenosti, ali je činjenica da me njegove brojke demantiraju. Po meni bi kaj se napadača tiče, neki idealni scenarij bio sada u ovom prijelaznom roku i to čim prije, riješiti Carlosa i napraviti dogovor sa Ramonom da ne produžuje ugovor bar do zime i onda riješiti stvar sa Mierezom, tako da bi u novoj sezoni bila riješena ta situacija kaj se napada tiče. A kaj bu sa Petkom, to mislim još uvijek nitko (pa ni on sam) ne zna. Ja bi volio da produži na dvije ili max 2+1, ali poklapa li se to sa njegovom vizijom nisam baš siguran
  • vjeko1701
    7.9k
    Iskreno ne znam po kojim je parametrima Osijek u financijskim problemima. Prosle godine pola budzeta u plusu, gotov stadion, bogati vlasnik.

    Osijeku se jednostavno ne isplati prodavati ga dok su europi. Vise dobe ako ih on dovuce u grupe pa ode besplatno na ljeto.
  • Orc123
    7.8k
    nije se kolega referirao na Osijek nego na Svicarce, klub od Carlosa.
  • Veljko
    68
    haha, pa nece on nas nacekavat, dok se mi sjetimo njega besplatno dovest - pa i ostali klubovi gledaju i prate - sigurno ne spavaju

    Miereza ce do zime vec neki klub rijesit, bez brige budite
  • Haza
    4.1k

    Klub Carlosa ima financijske probleme, i baš zato će prodati igrača za najveću lovu, a mi ne nudimo najveću lovu.
    Nije kolega mislio na Osijek...
  • Veljko
    68
    Dovest cemo mi Roka Simica - A gledajuci na njegove godine (20) i vrijednost po TM-u - Neznam bas kad se zadnji put takav igrac spominjo u kontekstu s nama
  • Crni86
    3.5k
    klub ce ga prodati jer su ga prislijeni prodat jer nemaju za biber. Ne vidim da se osim besiktasa i nas netko spominjao. Da imaju neku dobru ponudu vec bi ga oni prodali, ali nisu.

    S druge strane Simic vrijedi po tm 6 milijuna eura i igra u klubu kojem financije ne predstavljaju neki problem sto ih dodatno stavlja u bolju pregovaracku poziciju.

    Ako nam je Carlos mokri sani, Simica ne mozemo ni sanjati.
  • Orc123
    7.8k
    Mi si mislimo da ce nama Salzburg pokloniti ko sto mi poklanjamo Rijeci.....a Carlos da ce si sam otkuputi ugovor i doci k nama for free....
  • Haza
    4.1k
    Šimić je prekobrojan u Salzburgu, a Carlos je prvi napadač Švicaraca. Isto tako vrijednost po TM je manje bitna, po tome Sučić vrijedi 3, a Perković 5 mil.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions