• BigZ
    461
    Prvi portal koji je objavio vijest o Dinamu i Cordobi je to objavio prije 20 dana.
    Ovo je lista poznatih romana koji su napisani za 20 ili manje dana:
    1. Na Cesti - Jack Keroac
    2. Paklena Naranča- Anthony Burgess
    3. Kockar - Doestoevsky
    4. Dok Ležim Umirući - Faulkner
    5. Candide - Voltaire
    6. Prvi James Bond
    7. Prvi Sherlock Holmes
    Omake
    8. Juan Cordoba - Zona Dinamo

    22 dana od prvog spomena Cordobe na Zoni je ispisano 400 stranica.
  • Maximo
    490


    Hoćeš reć da je cordoba pred vratima?:sweat:
  • Jurki
    11.6k
    E moj Tomo.. sve si nasral nutra u clanak i nabrojil sve igrace koji su se ili se spominju za potencijalna pojacanja... od Šoticeka, Miereza, Petkovica, Kulena, Carlosa.. Šimica..
    pol clanka ti je nabrajanje prezimena..
    Smanji s alkoholom.. jutro je jos jeboga ti.
  • Orc123
    7.8k
    A kad je Nicota napisal neki clanak iz kojeg bi mogao nesto saznati? Nadrobil je jedne te iste gluposti koje drobi vec mjesecima. Ovo sportsko novinarstvo takvi ko on srozali su na najnize moguce grane! Covjek pise na normu i zato je i placen. Pise samo tek tolko da stanca clanke jer je valjda placen po količini. Da je placen po kvaliteti bio bi kruha gladan.
  • Facke
    3.6k


    Kad je frustreran i pojma nema kaj se dogada. Cita Zonu , valjda je na aparati el nema nis konkretnuga. Uostalem se pocel svaditi po twitteru. :lol:
  • Haza
    4.1k
    Izašao je članak da će Roko u Dinamo možda.
    3, 2, 1, kreće kenjanje po Šimiću...
  • Orc123
    7.8k
    Covjek bi pola svoje place trebal Miri, Hazi i Sanjinu prosljeđivati jer danonocno valjda cita zonu i ceka da se izbaci neka insajderska pa da moze napisati da iz dobro obavjestenih izvora saznaje.....
  • Efes Pilsen
    8.3k
    dobro, ima pretjerivanja kontra Roka, al ga i ti pretjerujes sa guranjem malog. Igrao je austrijsku ligu u osjetno jacem klubu od Ljubicica i nije zabio vise golova. Ono, svi cijenimo Kuleta, ali dva Kulenovica naprijed nam - ne treba.
  • dinamo vitez
    295
    8. mjesec je tu a Mierez još nije potpisao novi ugovor. Ne vjerujem da ostaje u Osijeku. Mislim da nam je pametno čekat kraj kolovoza, dok Osijek ne ispadne iz Europe i krenut po njega po diskont cijeni. Napadača nam svakako nije hitno dovoditi.

    Ako to propadne, čekat zimu i dopeljat dotad nekog na posudbu, može i Šimić što se mene tiče, da vidimo ima li tu potencijala za nešto.
  • Common Sense
    796
    Ničota i ostali kao da pišu članke uz pomoć Chat GPT-ja. Ono, ubace par imena koja samo vrte, a Chat GPT im svaki put izbaci nekakav šuplji tekst.
  • sebenico
    552


    Miereza nam Osijek neće nikada prodati. Ono što naši mogu je dogovoriti se s njim i njegovim menadžerom da ne potpisuje ugovor i da će ga dovesti sljedeće sezone bez odštete i uplatiti im neku zahvalnicu na račun.
  • Haza
    4.1k

    Volio bi da citiraš gdje sam gurao Šimića. Čak štoviše, napisao sam upravo da je po stilu jako sličan Kulenu, i da mi zbog toga on nema smisla u kontekstu Dinama jer nam trebaju raznolike napadačke opcije. Čak sam i nadodao da bi nam Carlos bio nemjerljivo korisniji.
    Samo sam se referirao da mali Šimić ne zaslužuje pljuvačinu, ima onih koji to zaslužuju puno prije njega.
    Problem je što su Carlos i Mierez nama mokri snovi, i zato me ne bi iznenadilo da dođe Šimić. Iako moram navesti, da bi klub renomea Dinama trebao biti mokar san nekom Carlosu...
  • Mr Anderson
    7.9k
    Nemojte sanjat o Mierezu, neće ga Osijek prodat nama pa makar im poslije otišao ko slobodan igrač. Vjerojatno će dobiti kakvu ponudu za njega, makar nisam do sada vidio da se spominje po transfer-tračevima.
  • dinamo vitez
    295
    Ne slažem se. Mogu se oni junačiti kao i Mišković, ali rezultat nosi sve. Ako ispadnu iz Europe i vide da ne mogu ništa ni ove sezone u HNL-u, i Pašalić i Mierez postaju 'roba' jer ti klubovi teško zatvaraju budžet i ne mogu si priuštit plaćat takve igrače cca. milijun eura godišnje koliko oni okvirno vrijede i žele zaradjivati.

    Mi smo malo previše nestrpljivi, ali vremena se brzo mijenjaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions