• Daliban
    1.6k

    Svidjet će ti se još više sutra s prvom ekipom.
  • čovjekjogurt
    617
    Torrente djeluje kao novi Jaokim Sosa. Mislim da će ispred njega igrati Theo, Mmaee, Bernauer i Perić u rijetkim trenucima kada bude spreman.

    Ne kužim također kako je ovo "zatvorena" utakmica i zašto nisu mogli dopustit da uđu 2-3 kamere MaxSporta pa da ljudi normalno gledaju utakmicu, ovako navijači Dinama moraju gledati Shaktar TV na You Tubeu. Kome je to u interesu?
  • Crni86
    3.5k
    Kaj nije s ovom ekipom shakhtar igrao protiv tovara? Dosta igraca mi se cini poznato iz prvog poluvremena te tekme.
  • Zagi
    7.6k
    vako navijači Dinama moraju gledati Shaktar TV na You Tubeu. Kome je to u interesu?čovjekjogurt

    Umm ima i druga opcija gledanja.
    https://plus.gnkdinamo.hr/live/tv
  • i more je plavo
    1k
    Torenteu ne leze Ukrainci.

    Ja sam samo konstatiral da je nekak nezgrapan i spor i Orc mi se popel na leđa.

    Deckubtreba vremena, ali s malim i brzim igracima bu imal problema.
    Za skok ok, ali visoki izlazak.....hmmm

    S Makedoncima je izgledal ok
  • hardek
    2.8k
    Pogledao sam sve minute pripremnih i po meni bi hijerarhija bila : Max, Mmae, KTC, Torrente, Perić.

    Mmae je igrao samo protiv jadnog Vardara ali čini mi se za 2 koplja bolji od Raula.
  • Peškaman
    4.2k
    Iskreno,Vrbančić čitave pripreme nije na razini.
    Umjesto njega veću su razinu pokazali Mikić,Pavić,Horvat.
  • Crni86
    3.5k
    Poslije vardara sam vec napisao da je max od svih stopera na pripremama ostavio najuvjerljiviji dojam. Ofenzivno smo znali da je dobar, ali je defanzivnu igru digao na jako dobru razinu.

    Mmaee vjerujem kad se prilagodi i uklopi ce biti nas najbolji stoper. Vidlo se vec protiv Vardara po nekim sitnicama da je majstor svog zanata.
  • Keyser Soze
    10k
    Torrente mi za sad izgleda kao lošija verzija Perića.
  • Paggini
    19.7k
    Iako se slažem u dojmu za Torrentea, treba napomenuti da je i Bernauer prosloljetne pripreme odigrao grozno. Točno se sjećam dojma koji mi je ostavio, kiksao lijevo i desno, slabašan... A vidi ga sad, igra ko veliki!!!

    Tako da treba i Torrentea i dojam uzet s rezervom
  • Izet Hajrović
    2k
    Meni je više problem što igramo tako da Kulenović glumi Petkovića, kao da ne znamo drugačije.

    I ako Kačavenda ostaje, onda ga ne želim na desnom krilu. Nije to za njega. Osim borbenosti ništa nije pokazao, korisniji bi bio na osmici gdje bi ga bilo po cijelom terenu pa bi se iskoristila njegova eksplozivnost, ali naravno da nam je tu gužva.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Torrente de facto nije igrao nogomet 6 mjeseci i došao je u potpuno novu sredinu

    Treba mu dati vremena pa ćemo vidit
  • Paggini
    19.7k
    Ovaj golman šahtara ima ramena ko da je vješalicu zaboravio skinuti kad je dres oblačio, momčina prava
  • Crni86
    3.5k
    Mozemo na zoni pokrenut neku peticiju da prvi lijevi bek bude ogi :grin:
  • FrodoJePurger
    96
    Ogiwara je ove pripreme po meni napravio odličan napredak
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.