• Mr Anderson
    7.9k
    I osim toga loše se postavio kod onog jednog centaršuta kad ga je napadač nadskočio
  • FrodoJePurger
    96
    Svi u shaktaru prebrzi
  • austrijanac
    4k
    Max, Pavić i voljni moment Kuleta i Kača.

    Ostalo sve tanko danas.
    Danak neiskustva igranja protiv teških brzanaca
  • Mr Anderson
    7.9k
    Jeli ovaj Newerton br. 39 taj kojeg bi tovari rado doveli?
  • Marley
    1.6k
    E, dakle nama ce Zagi biti drugi, a Filipovic treci golman? Nekako sam mislila da ce biti obrnuto.
  • Crni86
    3.5k
    Ogi jako dobra tekma za sad, donosi tu okomitost i trku koja nam strasno fali prema naprijed. Imao je i dva dobra centarsuta. Defanzivno isto korektan. Svakako vise donosi on lijevo, nego rile desno.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Dojmili su mi se Bernauer, Ogiwara i Pavić
  • Izet Hajrović
    2k
    Meni baš djeluje da Kulenoviću već sad fali konkurencija u vidu Brodića. Ne djeluje mi da baš "grize" onako kao u prošlim utakmicama.
  • i more je plavo
    1k
    Tu je barem teren kak treba, ko zna kak bu sutra zgledal glavni.
  • hardek
    2.8k
    Ovo je već 4. pripremna gdje imam isti dojam o Vrbi. Sve na terenu oko njega mu se događa pre brzo i ne može procesuirati stvari. Osim toga, u defanzivi više radi rukama nego nogama, svaki duel koji je imao završio je faulom. Po meni Pavića ostavit za rotaciju jer je definitivno spremniji, a Vrbu na posudbu godinu dana
  • Paggini
    19.7k
    Meni baš djeluje da Kulenoviću već sad fali konkurencija u vidu Brodića. Ne djeluje mi da baš "grize" onako kao u prošlim utakmicama.Izet Hajrović

    Stari moj, ovo je jedno od većih logičnih navlačenja, a Zona ih je hvala bogu imala poprilično...
  • Zagi
    7.6k
    Sviđa mi se kako Sahtar gradi igru.
  • cibona
    2.9k
    Bernauer ponovno siguran i odličan kao i tijekom cijelih priprema.Gelipter

    A neki forumaš(i) su do prije neki dan zazivali njegov odlazak iz dinama.

    Sukus prvog dijela, odskaču Bernaoer i Ogiwara koji su po ne znam koji put šikanirani od strane Jakira. Nadao sam se da je Jakir naučio iz pogrešaka u prošloj sezoni.

    RPG-a i Ogiwaru se uništava samo kako bi populist Rile bio zadovoljan. Vuk sit, a ovce na broju?
  • i more je plavo
    1k
    Kule se uvijek trudi, ali njegove motoricke sposobnosti su takve kakve jesu, i on ne moze biti okretniji ni brži.
    Ali volja u okvirima sposobnosti je uvijek prisutna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.