• Veljko
    68
    Čitam neke komentare i ne vjerujem očima… Ja sam navijač Dinama i mene ne briga kako je stanje blagajne i dal nam je proračun 50 milijuna ili 30 ili mozda 100…. Meni je bitno da klub nije u k**** i da imamo dobar, konkurentan i atraktivan dinamo… to je jedino sto mene i sto bi sve nas navijače trebalo interesirat i zanimat a ne kako će klub uštedit 2-3 lipe…

    Ipak na kraju mi od toga ništa nemamo ako oni uštede neki pfenning… ali bi imali bome puno koristi ako dovedu bombetinu od igrača a ne neke carlose i sta ja znam, koji su mozda dali 10 gola u nekoj svicarskoj ligi…

    Ne znam, tako ja gledam kao sportski navijač (a ne biznismen dinama)
  • Nogo
    3.6k
    Još da se obave formalnosti i Crvena zvezda će zvanično dobiti novog centralnog vezistu. Timi Maks Elšnik će u toku dana doputovati u Beograd na lekarske preglede nakon kojih će potpisati ugovor sa crveno-belima. Za njega vredan 420.000 evra neto po sezoni, a za Olimpiju 1.400.000 evra fiksno, sa bonusima okruglo 2.000.000.

    Ajde da napokon i ta sapunica završi.
    Zanima me samo što je s Gnezdom?
  • Paggini
    19.7k
    Evo ga, još jedan koji za prvi post odluči reći svima nama kako zapravo je, napokon ISTINA na ovoj temi!

    Pa reci nam Veljko, koje su to bombetine koje bi Dinamo mogao dovesti? Sigurno ih imaš par u rukavu?

    Ja sam navijač Dinama i mene ne briga kako je stanje blagajne i dal nam je proračun 50 milijuna ili 30 ili mozda 100Veljko

    Nisi navijač Dinama. :)
  • Crusades1986
    11.9k
    Ne bi te vjerojatno ni bilo briga kad bi Klub zbog dovođenja bombetina nakon 3 godine završio u stečaju.
  • Veljko
    68
    Sve u mijeri mogućnosti al jbg, ne treba se sad vrtit svaki cent, ili?!
  • nemapredaje
    3.2k


    Veljo nevoljo !!!
  • GOAT
    1.2k
    Ae slusamo koje su to BOMBETINE
  • Omake
    2.5k


    Svaki Janeza zvezdaš izgleda.
  • Zagi
    7.6k
    Mene zanima i koliko se uštedjelo i koliko će se caltati za BOMBU i koliko se platilo stolice i tko vodi Plavi Korner.
    Prošla su ta vremena stari moj.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Upozoravam još jednom da se prema novim forumašima ponašate korektno. Svi su nekada bili novi. Svaki sljedeći upis koji u sebi sadrži sprdnju ili neku zezanciju rezultira banom pa vi kako hoćete.
  • NORTE
    11.4k
    u Maksimirskoj 128 i dalje se vrte imena Roke Šimića i Ramona Miereza. Ali Carlos je svima top "pick"."

    Tironi, 24 sata.
    Izet Hajrović
    Roke Šimića??
  • Paggini
    19.7k
    Pozdravljam odluku kluba da se okrenemo Carlosu, dečko me oduševio od ovog što sam vidio. Nadam se da ima istine u tim natpisima jer sam se već pobojao da smo se ohladili od njega.

    I da se pošalje Boti koja whapp poruka "alo boto bato koliko mierez aj javi pls" ili slično, čisto da znamo na čemu smo...

    Svi su nekada bili novi.marcio amoroso

    Svi smo se isklesali na ovoj temi kad smo bili novi :cool:
  • Facke
    3.6k
    Glejte te ovak decki. Mi vu financije uvid nemame. Ne znam el ima jos neki kredit od prosle uprave za vrnuti, el treba jos nekakve provozije placati itd. Dobra stvar je da se resavame viska igraca. Tu se vec dosta ustedile. Svi sme mi tu za te da Dinamo dopelja pravuga kapitalca kak ti velis @Veljko ali trebame biti oprezni s financijama. Da i ja se slazem da treba iti u neki rizik ali oprezne. Isel je naprimjer i Schalke v rizik i isel po bombetine pa su u kurcu el su ostali prve bez europe i onda jos k tomu ispali v drugu ligu i to dva put v kratke vreme. Oni su bili pred stecajem prije par meseci. Al dobre te je duga prica , okrenuli su se navijaci protiv Tonniesa teri je dosta novca dal pa im jos i ti novci faliju. Da Dinamo jednu sezonu ostane bez europe, da odigrame uzasnu sezonu (kaj se more sakumu desiti) zavrsime nikakvi na tablice i evo nas v problemima. Onda ti prve pocne prodaja igraca. Oslabis momcad i onda ti pada konkurentnost. Nije te same tak. Mi s ovem proracunem zivi me vec na riziku i rubu bi rekel. Tak da treba videti. Al mislim da imame da platime jednuga igraca 3-4 miljuna €. A za te novce bus v denesnje vreme iste teske nasel "bombetinu" ak pogledas kakve cifre se denes i za poluproizvode vrtiju.
  • Common Sense
    796
    Posložene financije su ključne za opstanak, stabilnost i razvoj kluba. Jasno je svima su prijašnje uprave preplaćivale igrače koji s druge strane nisu bili u stanju niti malo doprinositi uspjesima kluba. Kako bi klub bio likvidan modus je da se uzme revolving kredit uz relativno visoke kamate, a kao kolaterala, budući da klub druge imovine nema, založe se budući trsnsferi igrača. A svi znamo da vrijenost igrača danas može biti jedna, a već sutra može biti 0 (primjer Kačavenda).
  • Jaro
    7.3k
    Vipotnika sada besplatno, na zimu Miereza potpisati za sljedecu sezonu dzabe i laganini pripremati momcad za postPetko eru...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions