• Jurki
    11.6k
    S obzirom da su odlasci aktualniji nego ikad.. po TM moj popis prekobrojne gospode koja jos uvijek uzivaju sve blagodati ugovora sa Gnk Dinamo Zagreb:

    Zagorac
    Krkalic
    Peric
    Braun
    Bockaj
    Stefulj
    Moharrami
    Brkljaca
    Emreli
    Juric
    Ban (juniori - 21 god)
  • Nogo
    3.6k

    Mi se pozdravljamo s igračem koji ima liječnički iduću srijedu??
    Što ako ne prođe i on ostane naš??

    Broda, sve najbolje u nastavku karijere!
  • don
    5.5k
    Hvala na Rijeci Broda :heart:

    IMG-1862.jpg
  • sanjinlego
    3k
    Ja imam neki osjećaj, da će Pašalić potpisati za Dinamo. Možda još eventualno neki veznjak? Ima vremena.
  • Nolifer
    8k


    A da dojdu Pašalić i Mierez :up: :fire: :sparkle: :eyes: , jer se prodao Broda, pa sad eto, i tu imamo napadača manje.
  • Paggini
    19.6k
    Transfer Brodića mi ostavlja ni dobar ni loš okus u ustima jer ne znam koji je plan iza toga transfera.

    S jedne strane, gubimo dinamovca koji je u najboljim nogometnim godinama, koji ima onaj "štakorski" osjećaj za gol kao Inzaghi, Neuville i slični igrači koji se samo nadju na pravom mjestu i utrpaju najruzniji gol, ali je gol. Voli ovaj klub i sigurno bi bio sretan biti i treća opcija.

    S druge strane, kolike su šanse da bismo ikad više dobili tolike novce za njega? S obzirom na neku hijerarhiju u ekipi, i pod pretpostavkom da ne bi bilo nekih potresa i ozljeda, zabio bi dosta manje golova i bio manje eksponiran, samim time i cijena bi mu padala...

    Ako je ovo potez da se oslobodi mjesto za Miereza/Carlosa, onda može ispasti kao briljantni Marićev masterclass, a ako nista ne ispadne, strah me da ne budemo pretanki u napadu :/

    U principu, vidjet cemo najkasnije u rujnu koliko je bila dobra prodaja, a Brodi sve dobro u karijeri i hvala na doprinosu Dinamovoj povijesnoj sezoni!
  • scooniepenn
    3.3k
    Slazem se s kolegom da ne znam sto bih mislio o ovom transferu. Nije da smo prebukirani u napadu pa se rjesavamo balasta kao sto je Deni Juric. S druge strane, mi smo ga platili 500.000, dakle zaradili smo 500.000. a sto se tice bonusa o tom potom. Iskreno ne znam koji su planovi pa ostaje za vidjeti, ali nije da u ovom trenutku skacem od srece.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Apsolutno se u svemu slažem s tobom, osim da bi Broda bio sretan i dalje gurati kao treća opcija...
    Koliko god je veliki dinamovac, mislim da u najboljim godinama sigurno hoće igrati, a ne grijati klupu.
    Još ako je lova bolja, nema druge nego poželjeti mu sve najbolje i hvala mu na onom zakucanom penalu Rijeci :heart:
  • Nolifer
    8k
    Za razliku od Carlosa, Mierez bi se lakše prilagodio, jer poznaje ligu :strong:
  • Nogo
    3.6k
    Nadam se samo da 3.opcija nije D.Jurić jer ga se ne možemo riješiti.
  • Toni90d
    388


    Miereza poznaju braniči iz naše lige, Carlosa ne, neki brzi efekt kao kod Takura, samo da se ne ugasi isto tako brzo kao Japanac. Mislim da dođe jedan od te dvojice da smo u Win-Win situaciji.
  • Omake
    2.5k
    nadam se da će ovo biti praksa u budućnosti. Zadnja opcija za poziciju se proda za 1.5-2 ili više ako bog da. A umjesto njega netko mlad, jeftin i potentan ili iz vana ili iz škole.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions