• Bosskovitz
    11.7k


    Mala digresija, ali s nekim navijačima koje ovaj klub ima, a ističu se u komentarima po društvenim mrežama, neprijatelji mu stvarno ne trebaju. Nemam jednu lijepu riječ za njih. Klubu ne daju i ne žele dati ništa, od kluba traže sve, i još seru po svemu.
  • deda
    32.6k
    Ljudi nemaju nos za posao najblaže rečeno. Svi idu gledat ruševine po svijetu pa što nebi Maksimir.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Kako je jedan prijatelj iskomentirao: pulska arena je u još gorem stanju, pa svejedno svi slikaju i posjećuju.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ja bi i maketu uzeo, onu na slaganje, puzzle il fiksnu ak stavite u shop :grin:
    Rusevan je, al je nas.
  • deda
    32.6k
    Zato su navijači navijači, a posao tj. upravljanje kluba nek prepuste ljudima koji znaju posao pa nek ih ocjene nakon 4 godine.
  • Paggini
    19.7k
    Ja bi i maketu uzeo, onu na slaganje, puzzle il fiksnu ak stavite u shop :grin:
    Rusevan je, al je nas.
    Efes Pilsen

    AJME, DA! DA! Apsolutno, može biti čak i premium proizvod, za premium kvalitetu, pa bude u staklenoj kutiji, pune tribine, udarna krpa od boysa, možda i zastave, joj slinim već...

    Da i unuci jednog dana znaju kako je taj amfiteatar uspomena izgledao
  • xavier
    12k
    Ja bi i maketu uzeoEfes Pilsen

    Kontaktiraj bivšu nutricionisticu Hajduka :cool:
  • Nino Bule
    13.4k
    Ja isto bez zajebancije podrzavam ideju makete maksimira, nek bude i premium proizvod, jer kroz par godina ide u povijest pa da nam ostane svima zanimljiva uspomena u obliku makete
  • Mali Zeus
    12.6k
    Mala digresija, ali s nekim navijačima koje ovaj klub ima, a ističu se u komentarima po društvenim mrežama, neprijatelji mu stvarno ne trebaju. Nemam jednu lijepu riječ za njih. Klubu ne daju i ne žele dati ništa, od kluba traže sve, i još seru po svemu.Bosskovitz

    Gledam neka tetka na fejsu zone se zgraža da se karte naplaćuju jer je to ruševina i da ona nema s kćerima gdje na wc. Zaključila je s konstatacijom da nema namjeru ići u razgledavanje. :fear:
  • xavier
    12k
    Komentari ispod tekstova na portalima i društvenim mrežama, bez obzira o kojoj temi i portalu se radi, uvijek su dno dna i ne bi ih uzimao kao nešto releventno za bilo što.
  • Pop corn
    8.1k
    Brojka od više od 1000 ljudi u 44 termina sve govori. Lova je tu sporedna iako na kraju zašto klub ne bi tu imao pristojan prihod
  • NitkoBitan
    17k
    Suradnja Dinama i Lega bi bila brutalna.
  • Šteco
    680
    Nadam se da ovaj put nisam zakasnio.Šteco

    Update: Nisam. :cool:
  • criticus
    2.2k
    Mala digresija, ali s nekim navijačima koje ovaj klub ima, a ističu se u komentarima po društvenim mrežama, neprijatelji mu stvarno ne trebaju.Bosskovitz

    Malo me čudi što ovo tebe čudi :smile: . Nakon svega besplatno i još ti platim kobasicu ti kvazinavijači bi tribali platit da dođu vidit stadion hej?!
    Al ajmo s pozitivne strane, kad sam reka prijatelju da skupljamo lovu na zoni za plavog prijatelja pita me je samo koliko? 200? Uplatim ja sam. Ima i takvih.

    Brojka od više od 1000 ljudi u 44 termina sve govori. Lova je tu sporedna iako na kraju zašto klub ne bi tu imao pristojan prihodPop corn

    Kužim šta oćeš reć al lova nikako nebi tribala bit tu sporedna. Ja se nadam da su ove ture klubu dosta isplative i svaki navijač bi triba bit sretan s tim.
  • SAS1987
    14.6k
    Suradnja Dinama i Lega bi bila brutalna.NitkoBitan

    Lego bi fino zaradio ak bi napravili sve makete te rendere :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.