• Zagi
    7.6k
    Da malo promjenimo temu. Ova je trula.

    Nepopularno:
    Ako struka misli da je Pašalić stvarno taj igrač nije mi previše bitno hoće li ili ne nastupati u PO.
    Bilo bi bolje naravno ali nije krucijalno.
    Ako se stvarno svi slažu da je to to, voljan sam čekati. Ima tekmi i poslije playoffa.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Evo jedno za neke mozda nepopularno misljenje ali imam osjecaj da cemo u periodu listopad/studeni biti u potrazi za novim trenerom. Jakir je kako mi se cini dosta tvrdoglav lik i ono sto se dogodilo Dalicu na Euru dogodit ce se Jakiru.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Evo jedno za neke mozda nepopularno misljenje ali imam osjecaj da cemo u periodu listopad/studeni biti u potrazi za novim trenerom. Jakir je kako mi se cini dosta tvrdoglav lik i ono sto se dogodilo Dalicu na Euru dogodit ce se Jakiru.BBB Mataa998

    Uglavnom dijelim tvoje misljenje, ali ja bih najsretniji bio da u svibnju opet nagadamo da li su njegove carape, frizura, tenisice ili nesto kada netko objavi na instagramu novi piercing u obliku rabuzinovog sunca i pehara prvaka :cool:
  • Droljo
    8k
    Marco Pašalić nije igrač za dinamo i špika bi ga pojeo u svim segmentima nogometne igre osim u udarcu.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    10 lajkova bi ti dao da mogu.
  • Neki tip
    21.3k
    Marco Pašalić nije igrač za dinamo i špika bi ga pojeo u svim segmentima nogometne igre osim u udarcu.Droljo

    Meni je ovo 100x legitimnije mišljenje od konstatnog piljenja po njegovoj cijeni. Jer eto navijaču je presudno koliko smo ga platili, a ne što nam donosi.. (ili ne donosi).

    Pa kao on ne vrijedi 5 milijuna, ali ako bi ga mogli dovesti za 1.5 zašto ne..

    Pa jebemu ili nam treba i pojačanje nam je ili nam ne treba i nije igrač za Dinamo.

    Ako je reprezentativac Hrvatske koji ima jebenu ljevicu i može napredovati, onda nek Manenica i IO brinu možemo li ga platiti, a ak je jednodimenzionalan igrač kojeg se lako čita onda koji će nam klinac i za milju i pol. Eto nek se nađe.

    Navijači Dinama imaju traumu od preplaćivanja i izvlačenja love, razumijem, no ovo razbacivanje ciframa koliko tko "vrijedi" kao da se osobno kupilo i prodalo vagon igrača i skautiralo neotkrivene genijalce nema stvarno nikakvog smisla.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Jer eto navijaču je presudno koliko smo ga platili, a ne što nam donosi.. (ili ne donosi).Neki tip

    Nije presudno, ali da, bitno je. Ako ga možemo dovesti za milijun i pol eura to mi je okej, ako ga mislimo platiti 5 milijuna (znam da ne mislimo, ali eto to je bila prva izvješena cijena) onda ga ne želim jer mislim da 5 milijuna eura možemo pametnije uložiti.

    Nije nikakvo pametovanje, ne debatiramo o tome vrijedi li milijun i pol ili dva jer to su finese za Marića i on sigurno o tome zna više nego svi mi ovdje zajedno, nego vrlo općenito govorimo o njegovoj cijeni.
  • miro
    4.4k
    Godinama je jedina priča oko Dinama i bila koliko se platilo, a za koliko se prodalo. Zato što su klub vodili šaneri s placa. Žalosno je što je i većina novinara preuzela taj pogled na nogomet, pa sad imamo već generacije navijača koji prvo gledaju cifru na Transfermarktu, a tek kasnije kakav taj igrač ima dribling, brzinu, pas itd. Trebat će vremena da se to vrati na staro
  • Neki tip
    21.3k
    Ako ga možemo dovesti za milijun i pol eura to mi je okejBosskovitz

    Zašto? Što je kod Pašalića dobro, a što loše i zbog čega ga dovodimo za, eto, milju i pol? Je li Pašalić igrač koji nam rješava problem desnog krila? Može li biti konkuretno desno krilo protiv lijevih bekova nekakvih klubova sredine ljestvice liga petice ili klubova poput Sparte, AEK-a? Veliš da smo ga vidjeli jučer protiv ipak rumunjskog drugoligaša i da on ne vrijedi te pare koje Miško traži. Ok, ne vrijedi. Pa što će nam uopće ako on ne može probiti bekove Corvinula, a ni u HNL-u se nije nazabijao? Jasno je da si karikirao, oslikao, da ne sudiš kao što ni ja ne sudim na temelju jedne tekme, ali valjda je jasno i obrnuto što želim reći.

    Ako ga dovedemo za 4 (naravno da nećemo) to uopće nije problem ako zabije 2 gola u skupinama Lige prvaka koji nas odvedu dalje, doda 10 u prvenstvu, izbori se za mjesto desnog krila u repki i vrijednost mu naraste na 9. Ako ga dovedemo za 1.5 to je bačen novac ako nam u play offu ionak ne može igrati, u Ligi prvaka izgleda smiješan, a u prvenstvvu padne i ispod tih riječkih 6 na npr. 4. Za to, pa i bolje, imamo i Špiku.

    U tom kontekstu velim da mi je validnije ovo Droljino "on je bezveze i ne treba nam" od "ja bih ga doveo, ali za 1.8 plus 15%, smanjenje udjela u Jankoviću i pusu na rastanku".
  • DrawTube
    4.7k
    Jedno relativno nepopularno - Nitko osim Dinama ove godine neće igrati grupnu fazu europskog natjecanja
  • xavier
    12k
    Jedno relativno nepopularno - Nitko osim Dinama ove godine neće igrati grupnu fazu europskog natjecanjaDrawTube

    Rekao bih da se poanta ove teme lagano izgubila s vremenom. Što je ovdje točno "nepopularno"? Napisao si to kao da Rijeka, Hajduk i Osijek inače redovito igraju skupine europskih natjecanja pa sad ti "hrabro" izjavljuješ kako ove godine neće biti tako.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Mierez ima više falinga nego dobrih stvari. Scouti ga gledaju već tri sezone i još je tu. On bi nama bio drmic nr.2
  • DrawTube
    4.7k
    nema veze s tim, nego vidim da na zoni ove sezone vlada generalni optimizam i kako ljudi govore da bi stvarno trebali imati sva 3 kluba u play offu i minimalno jos 1 klub u grupama s obzirom na protivnike

    Kakva hrabrost?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    mislim da ne bi, drugaciji je tip napadaca i ako ne zabije nece bit nevidljiv nit bez ucinka kao Drmic.
  • Paggini
    19.7k


    Mierez već tri sezone sam sebi izmišlja golove, a Drmić ovisi o ostalih 11 igrača. Da se razumijemo, Drmatore kad je sve uštimano i njemu paše, trpao je nemilo, ali potpuno drugi tip igrača su. Mierez će na silu i volju izmusti neki kurac i zabiti, a Drmatore neće jbg.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.