• Jurki
    11.7k
    Pogledal minutu.. dosta je.. komentator isprical kak Farski Otoci vise nisu nogometni liliputanci.. kak je Klaksvik lani dobro gural u Europi..
    u slucaju debakla da se moze opravdat..
  • badjibadara
    3.1k
    ima na nekoj tovarskoj platformi, ali to ne bih mrtav otvorio

    Ovaj tvoj link mi je access denied
  • kajsitilud
    370
    da finale lige prvaka igraju nebi preko tog gledo. Proveo bi vecer uz ljubav je na selu :lol:
  • flexXy
    2.3k
    Prvo iznenadenje u KL veceras, Rendulic sa Sabahom dobio Maccabi Haifu 3-0
  • čovjekjogurt
    617
    I Zira je dobila 4-0 slovačku Dunajsku Stredu. Osijek ide na njih. Diže se azerbajdžanski nogomet.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Koliko god ova pobjeda Osijeka bila uvjerljiva, Osijek ima velikih problem od iza. Na svaki dupli pas im zadnji vezni i bekovi ispadaju ko ratkape. Sva sreća pa su ovo Estonci pa su svakako tambure, al morat ce nesto popravit inače netko tko ima iole ozbiljnijeg napadača i krštenije krilu lupat će ih
  • Krizy
    43.1k
    Ne znam kako ni zašto uspijem izvući ovakve informacije, ali Hajduk je po prvi put nakon čak devet godina zabio dva gola u prvom poluvremenu europske utakmice.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    A Livaja zabio prvi europski gol u dresu Hajduka
  • Papastrumf
    12.2k

    Nije istina. Imao je jedan autogol do sad :smile:
  • SAS1987
    14.6k
    Hrvatska relativno outputu talenta treba imati veći koeficijent. Naša liga bi trebala imati rejting ugrubo ekvivalentan nizozemskom ili belgijskom, dakle odmah iza njih zbog nekoliko puta manjeg domaćeg tržišta.Daliban

    Dobro zvuci u teoriji ali u praksi imaju 10x do 15x veca TV prava, kvalitetno infrastrukturo, bogato lokalno stanovnistvo, bogate sponzore itd :wink:
  • Crusades1986
    11.9k
    Zrinjski izgubio od naše nesuđene filijale?
  • Infinity
    16.3k
    Pogledah sad sazetke Osijeka i Hajduka. Hajduk nakon gola nista osim 2-3 kornera nije napravio, ali vjerujem da ih ovi amateri ne mogu ugroziti. Vjerojatno ce bez vecih problema proci i slovake, te se dovuci do play offa.

    Osijek dobar, mada ne znam koliko je Levadia mjerilo. Moram priznati, iz cega je Mierez iskopao golove, mene je konacno kupio. Nema veze sto se radi o puno slabijoj ekipi, rijetki su napadaci koji ovako grizu. Razocarao me Cavlina. Gol je njegov 1/1, a i kasnije je imao jedno odbijanje lopte koju je trebao hvatati. Osijek kao Osijek, ne bih se sad iznenadio da tamo izgube, ali ipak ocekujem pobjedu, siguran prolaz u svakom slucaju. Idu sigurno na Ziru koja je s 4-0 razbila ekipu jacu od Levadije. Trebali bi biti jako oprezni, ali ih svejedno ocekujem u play offu.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Osijek pliva iza cudo jedno. Jugovic i Nejasmic su vec u prvom poluvremenu neforsirano poslali svaki po 2-3 lopte u bunar. Mali Matkovic je talent, al na osnovu utakmice jucer ima on jos dosta pure za pojest da dosegne trazenih 7 mil. eura. Sto je duze u Osijeku to ce cijena bit niza..
    Meni se ovaj Talijan cini kao njihova verzija Damira Krznara i da ce na pola sezone dobit sup kartu zbog disbalansa izmedu napada i obrane. No opet, to je prva utakmica, ne mora znacit :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.