• Neki tip
    21.3k
    Moram priznati, iz cega je Mierez iskopao golove, mene je konacno kupio.Infinity

    Dugo već Miereza smatram pojačanjem za Dinamo i znam da se dosta dinamovaca do čijeg mišljenja držim s tim baš i ne slažu, ukazujući na tehničke manjkavosti.

    Po meni, da ima još i bijesnu tehniku, bio bi zvijerka od 20-25 milijuna, a ne igrač Osijeka s 27.

    Međutim, i to se da kompenzirati.. kak veli @Klenx, da ga je upariti s Petkom, a ne dovesti umjesto Petka, to bi bio posao.

    Pa jbt ulovila bi me tovarska razina euforije. :lol:
  • Klenx
    5.6k
    Međutim, i to se da kompenzirati.. kak veli Klenx, da ga je upariti s Petkom, a ne dovesti umjesto Petka, to bi bio posao.Neki tip

    Apsolutno, Mierez kao terminator naprijed koji grize, tuče i pritišće stopere, a uz njega Petković koji bi onda imao duplo više prostora za svoje čarolije.

    Sa Mierezom naprijed ni ne treba nam to famozno desno krilo, u tom slučaju bi mogli igrati malo atipičnih 3-5-2, nešto poput:

    Nevistić - Bernauer, KTC, Mmae - RPG, Sučić, Mišić, Pjaca - Baturina - Petković, Mierez

    Gdje bi Pjaca bio istureniji gore na strani wing back (ili praktički krilo) kojem lijevi stoper i Mišić pokrivaju leđa, a RPG malo povučeniji wing back. Dok bi se Baturina zabadao u srednji i desni prostor između linija.
  • vjeko1701
    8k
    ukazujući na tehničke manjkavostiNeki tip

    Meni je najvise do psihe jer u proslosti kad je potonuo onda je zbilja potonuo a nikad u karijeri nije bio u klubu di su pritisak i ocekivanja ko u Dinamu.

    Plus imali smo vec primjere juznoamerikanaca koji odu od top igraca za nas do otpisa u jednoj sezoni. Najbolji primjeri Morales i Henriquez.

    Imali smo i primjere igraca koji su u konkurentima razbili ligu pa su kod nas brzo postali samo teret. Primjer Drmic, Bockaj.

    Mozda je sazrio i ne bi bilo problema. Meni je najveci problem ideja da se on dovede ko diretna zamjena za Petkovica jer bi onda prakticki cijelu sezonu stavili na njegova leda a tolko mu jednostavno ne vjerujem.

    Kao partner Petku/zamjena, za razuman iznos malo tko ne bi probao. Kao direktna zamjena za 4-5M vjerujem da se moze bolje.
  • Droljo
    8k

    Možda pi puko pod pritiskom ili bi dodatno eksplodirao sa deset puta boljim suigračima gdje nebi morao toliko grintat jer mi imamo loptu. Više bi gol mogao gledati...
  • vjeko1701
    8k
    Mozda, ne znam. Ne bi stavio cijelu sezonu na kocku na to. Ako Petko ostake 100% barem do zime onda idemo. Petko, Mierez, Kule. Zvuci odlicno.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ovi Osijekovi Estonci su baš loši, onaj golman im je čista katastrofa, ali treba i u takvog tekmi zabiti 5 komada. Gledao sam samo highlights, ali djeluju smisleno i dobro. Unatoč slabom protivniku, puno ozbiljnije od Hajduka i Rijeke. Hajduk s druge strane ne znam kaj da velim, ako prime gol gore bit će čupavo samo tako. Jedan jedini gol iz igre u 90 minuta na domaćem terenu protiv kluba s Farskih otoka je za klub koji ima praksu ispadanja od Kazahstanaca, Iraca, Gruzijaca, Maltežana i sličnih vrlo nesiguran rezultat.
  • Droljo
    8k
    Jedan jedini gol iz igre u 90 minutaBosskovitz

    Koji gol iz igre?
  • Bosskovitz
    11.7k


    Pa prvi. Ok, iz prekida je, ali pod gol iz igre sam mislio na gol koji nije iz penala, s obzirom da su na te navikli.
  • badjibadara
    3.1k
    Ovi slovaci su prilicno zilava ekipa. Trabzon je samo vratar drzao na zivotu.

  • Sajla
    5k
    Tovari ostavili Sahitija u Splitu jer je zakasnio na put.
    Baš me zanima kak budu se snašli na 10ak stupnjeva i umjetnoj travi, a još bi trebala i kiša pasti..
  • Simpatizer
    270
    Tovari ostavili Sahitija u Splitu jer je zakasnio na putSajla

    Piše Index da je na trening zakasnio pa ga je namjerno ostavio u Splitu Gattuso
  • Paggini
    19.6k
    Sjećamo se šta se zadnji put dogodilo kad su nekog ostavili u Splitu da ne ide na daleko putovanje, tad je bio Kazahstan, doduše :snicker:
  • Krizy
    43.1k
    Bravo - Zrinjski 0:1, bravo
    1:1
  • Peškaman
    4.2k
    Bravo-Zrinjski 1:2
    1:3 Frano Mlinar.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Kakva HNL romantika gledajući Zrinjski. Abdurahimi, Posavec, Mlinar, Ivančić, Ćuže, Tičinović, Topić...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.