• scooniepenn
    3.3k

    U stvarnosti smo platili Špiku 2 milje, a Čabraju 600.000. Bilo bi super kad bi sa bonusima na Špiki vratili ovaj transfer pa ne izgubili na njemu.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    care nakon 27 sati voznje u cugu pito bi te ja :lol:
  • Slush
    621


    Znaci Kule koji ima 24 god ne znamo koji mu je plafon, al zato Simicu od 20 god znamo?

    Pa Petko je ko prvi napadac Bologne zabio 0 golova. Ne znam zas smo uzimali tu trubu od igraca.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Nemoj se ljutiti, ali usporedba ti je, blago rečeno, smiješna. Roko Šimić je forsiran kao prvi napadač kluba koji je poznat kao razvojni i koji dominira svojom ligom. I što je pokazao? Ništa. Ne nude mu novi ugovor, nije više u prvom sastavu. Kule se vucarao i nikad nije dobio pravu priliku, kad ju je dobio - iskoristio ju je, sigurno bolje nego Šimić puno više prilika u Salzburgu. Koji ti dio nije jasan?
  • Slush
    621


    U pravu si. Doktorirao si nogoment. Football Manager igrica koja koristi 1300 scouta od kojih su neki radili u Realu, Barci, Manchesteru, Bayernu itd itd su procjenili da Simic x10 veci plafon ima od Kuleta.

    Moze biti da Simic do kraja zivota ne zaigra ni prvu Zimbabwe ligu, ali ja vjerujem vise Jos-Optimusu nego 1300 scouta koji rade to za zivot.
  • mali M
    5k
    tako je Jos!! Football Manager valjda zna šta govori, šta se ti sad tu praviš pametan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pa ja ću se ranit lik to ni ne skriva! :lol: :lol: :lol: :lol:

    Apropo Bišćana, dvije stvari! Dok god su njegovim mandatom o pojačanjima odlučivali policajac i tajnica NIKAD mu neću ništa prebaciti! Bio je najuspješniji izbornik mlade u21 repke, osvajao trofeje sa različitim momčadima i ako mu je najveći krimen što je introvert i nezna pričati u stresnim situacijama, neka je.
    Da nije bilo već 3 odštete u toku, Jakir bi otišao iz Dinama kao najgori trener Dinama SVIH VREMENA, bez premca! U kratkom periodu je natukao negativnih rekorda koliko želiš i lutao sa sastavom da nije mogao gore. Na kraju je napravio sastav onako kako smo mi tu vriskali 6 mjeseci i proigralo se. Nikad mi neće Bišćan bit lošiji od Jakira pa ni onda. Da se Bišćanu toliko vjerovalo kolko Jakiru danas bi i Bišćan se okitio novom medaljom. Rekavši to, da, oboje nisu rang Dinama. I ono čega se najviše pribojavam, bez obzira na sve transfere i dovoljno priprema, vidjet ćemo od čega je Jakir sazidan ove sezone.
  • Slush
    621
    tako je jos!! Football Manager valjda zna šta govori, šta se ti sad tu praviš pametan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:mali M

    Tako je. Villas Boas, Solskajer, Moyes, Pochettino, Emery svi priznali da koriste to ko alat. Kakvi idioti. Jos da ispadnem ultra pametan moram i smajlice staviti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

    Postoji nesto u biznis svijetu sto se zove EV odnosno Expected Value. Ako X ljudi koji su profesionalni u poslu kazu jedan statement, a X - y% kazu suprotni statement, uvijek je ispravno odabrati prvu opciju.

    Hipotetski da pitamo 100 trenera iz svih liga koga bi radije u momcadi Simica ili Kulenovica koji bi bio odgovor?
  • sebenico
    552


    O transferima je uz policajca i tajnicu glavnu riječ vodio nesposobni Šimić koji je za trenera i doveo svog autističnog frenda Bišćana koji je ljubav prema klubu pokazao kad je trebalo naplatiti otpremninu za očajno odrađen posao. Jakir nije bog zna kakav trener, ali je za tog krelca izmislio nogomet. S onako selektiranom ekipom, osvojiti dvostriku krunu i proći Betis je izuzetno vrijedan rezultan.
  • Zagi
    7.6k
    Dobro Sebenico , možda ipak ublažiti taj izričaj?
    Kaj ti misliš o tome?
  • Captain America
    17.6k
    Jakir nije bog zna kakav trener, ali je za tog krelca izmislio nogomet. S onako selektiranom ekipom, osvojiti dvostriku krunu i proći Betis je izuzetno vrijedan rezultan.sebenico

    Ovo je oksimoron. Kažeš da nije dobro selektirana ekipa i da je trener koji nije Bog zna kakav uzeo duplu krunu i prošo Betis.

    Ili je ipak dobro selektirana pa je trener loš ili je loše selektirana pa je trener dobar s obzirom na rezultate.
  • Slush
    621


    Za Bisčana je Jakir Mourinho.

    Bizarno da trener koji ti unisti ulazak u LP, koji kiksa 2 od 3 hnl tekmi na pocetku, jos bude nagraden sa milijun eura otpremnine. Biscana sto dalje drzati od Maksimirske 128.
  • GOAT
    1.2k
    Selektirana je od strane Biscana i ljudi s kojima je surađivao. Vjerovatno na to misli pod selekcijom, a Jakir je samo nasljedio tu momčad.
  • sebenico
    552


    NIje oksimoron. Ekipa nije bila dobro selektirana za Europu - to se posebno vidjelo na gostovanjima protiv Sparte i Paoka. Iako da nije bilo tog ispadanje od Paoka, ne znam da li bi osvojili titulu. Za HNL je to i dalje najbolja ekipa, ali su drugi iskoristili previranja koja su se događala u klubu pa je to imalo i utjecaj na ekipu i rezultate. Jakir je korektan trener, ništa specijalno, ali govoriti da je Bišćan bolji trener i bolji fit za Dinamo je blasfemija.



    U pravu si, ispričavam se...
  • miro
    4.4k
    Jakir je ostao trener samo zato što više nije bilo love za otpremninu. Sretna okolnost za njega, ali sad se može reć i za nas. Bišćan je u kontekstu Dinama veličina kakvu će Jakir teško dostić. Ujedno i čovjek koji fakat nije imao sreće u kojim okolnostima je (ponovo) došao doma.

    Razumijem da ga svi ne vole i za dobar dio toga je i Beli sam kriv svojom (ne)komunikacijom, ali molim malo poštovanja prema čovjeku koji je oličenje pravog Dinamovca i Purgera i što je vidim nekima nejasno - dobrog trenera
  • Jos-Optimus
    2.1k
    stari moj, upravo si mi replicirao sa football managerom. GG
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions