• Mali Zeus
    12.6k
    Ova cijela situacija oko Kačavende je dosta čudna i problematična. Istekla posudba, on je igrač Lokomotive koji je potpisao novi ugovor, a priprema se s nama i igra utakmice.
  • NKDZ86
    1.4k
    Nemoj da te čuju tovari :lol:
    Al da, ni nama nije jasno kaj se tu dešava, vjerojatno posudba produžena...
  • Paggini
    19.7k
    Nemoj da te čuju tovari :lol:NKDZ86

    A taman se ponadali oni da će si biti dobri s Loksom sad kad su ove dvije posudbe riješili s njima, odmah je krenuo narativ "na stranu sad sve to u prošlosti, treba s njima surađivati".

    Rođenu mater bi prodali za titulu, a kamoli ne obraz. :)
  • Mali Zeus
    12.6k
    A nije produžena nego eto klub procjenjuje što ćemo s njim na temelju neke posebne dozvole, nečega.
  • Zagi
    7.6k
    sad kad su ove dvije posudbe riješili s njima, odmah je krenuo narativ "na stranu sad sve to u prošlosti, treba s njima surađivati".Paggini

    Hahaha nemoj zezat. Ne čitam više snet, to je narativ?
    A dobro , kaj se ja isto čudim. Nikada to okruženje nije imalo ni grama karaktera.
  • Paggini
    19.7k


    Više ljudi je pozivalo na "razum i prosperitet hajduka" u suradnji s lokomotivom kad su objavljene posudbe, doslovno taj narativ "znamo sta je bilo, ali za dobrobit hajduka trebamo dublje suradjivat s njima", dok su neki implicitno rekli da bi trebalo s njima napraviti sto je dinamo imao s njima jel...
  • Zagi
    7.6k
    Jasno, prosperitet clija u kojeg ti vjeruješ opravdava bilo koja sredstva.
    Buraz, bili bi gori od Pol Pota da im se dopusti.
  • Hnlovac
    1k
    Pa da su oni imali svog ZM daltona i da im je donio titulu bili bi gori od tattićevaca i ooravdavali bi svaku krađu i kriminal i pričali bi kako je to najveći biznismen ovog dijela europe

    Isprike na spominjanju ZM
  • Paggini
    19.7k
    Pa da su oni imali svog ZM daltona i da im je donio titulu bili bi gori od tattićevaca i ooravdavali bi svaku krađu i kriminal i pričali bi kako je to najveći biznismen ovog dijela europeHnlovac

    ldMRZfy.jpeg

    Jel me netko tražio?
  • Zagi
    7.6k
    Veli kratki google search za Kirigina...
    “Komunističkoj partiji Splita nije smetalo da partizanskog ubojicu postave na funkciju direktora poznate splitske tvrtke za proizvodnju slastica Bobis te za predsjednika našega legendarnog kluba Hajduka.

    O ovome se u Splitu oduvijek potiho govorilo, ali tko je smio zucnuti!”, napisao je Čaljkušić."

    Dalje mi se neda o njima. Sve je jasno.
  • Paggini
    19.7k
    Kirigin je doslovno mamić prije mamića, uz to što je dodatno ubio krstulovića nasred splita... Valjalo bi iskopat onaj novinski članak di govori kako dovodi suce na more prije utakmica, malo odmor, marendanje, večeranje klape, vina, sve o trošak hajduka, kao dobro si je biti dobro sa sucima.

    Jedina, rekao bih bitna razlika, jest da smo mi mamića tjerali iz kluba desetljećima, oni svog kirigina drže u muzeju i dive mu se kao najvećem koji je ikad vodio klub.

    Pa kažu nismo isti, bogami i nismo.
  • FrenchMontana
    625
    ''Hajduk je nekoć imao Tita Kirigina, koji je bio još moćniji nego što je Mamić danas. Tada smo imali strašnu momčad i Kirigina koji je držao sve konce u svojim rukama. Zato je Hajduk tada i harao bivšom državom jer je Kirigin bio autoritet. Jednostavno, moramo pronaći nekoga tko će znati ući u ring s Mamićem i tko će mu biti ravnopravan što se tiče moći.'' - Špaco Poklepović za Index, 2016.

    Sve je rekao, nije im bezveze nadimak Pripošteni.
  • Sajla
    5.1k
    da samo Kirigin... prije njega im je predsjednik bio Grubelić, admiral u mornarici koji je Rorinom ocu naredio da sina pošalje k njima (https://www.facebook.com/zdinamo/posts/4996523410414192), ali Krasnodar nije htio nego je došao k nama i ušao u legendu.
    igrače je kupovao novcem sumnjivog porijekla pa ga nisu smjeli polagati u banku i još su kršili pravila o iznosima transfera: Nakon potpisa dobio sam torbu punu para, sve što sam tražio. Nisam znao kud s time, nisam smio toliko novca držati kući, a nisam ih smio niti staviti u banku jer je to bio veći novac od maksimalne cifre koja se u to vrijeme smjela isplatiti za prelazak igrača.
    Obratio sam se predsjedniku Hajduka Josipu Grubeliću koji mi je rekao da ima rješenje ako ja imam povjerenja u njega. Pristao sam, nije zapravo ni bilo drugog izbora. Otišli smo u njegovu kuću na Mejama gdje je u dnevnom boravku skinuo sliku sa zida i stavio novac u sef. Rekao mi je da je on vojno lice i da policija nema pravo upadati u njegov sef.

    neraskidiva je ta njihova veza s JNA i baš slučajno drugovi oficiri stoje iza njihovih najuspješnijih perioda, kako to?
  • Paggini
    19.7k
    još su kršili pravila o iznosima transferaSajla

    Da nisu slučajno igrače potpisivali na 1 dinar? :snicker:
  • Sajla
    5.1k
    tako nekako, oni za 1, Zvezda za dva. jer kak onaj četnik iz Riblje Čorbe pjeva u Dva dinara, druže - mala nužda jedan, a velika dva.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.