• Bosskovitz
    11.7k


    Apsolutno se slažem, govorimo o istome ali iz različitih perspektiva.
  • Droljo
    8k
    A i ne znam zašto misliš da već sad ne može, pitaš samo ili imaš provjereno nešto? :grin:don

    Od 11.02. ima 3 gola i ovoliko minuta odigranih. Simptomatično je da je 90 min dobivao uglavnom protiv nas. Rekli bi zli jezici nitko ti neće dat tu lovu za takvog igrača osim dinama...
    Gorica 46 min, loksa 55 min, dinamo 32 min, rudeš van sastava, varaždin 90 min, osijek 90, belupo 70, Tunis 32, Egipat 31, rudeš 90, loksa 78, hajduk 77, istra 78, gorica 75, loksa 45, dinamo 90, varaždin klupa, dinamo 77, osijek izvan sastava, dinamo 90, belupo izvan sastava, Makedonija 24, pa 4 repke na klupi 0 minuta, i 4 pripremne Karlsruher 90 te 3 izvan sastava.
  • emilperska
    5.4k
    Ocito je realnost da je Spikic prvo desno krilo u play offu. Eventualno Pjaca desno ili neke triplet kombe s Baturinom. Ne znam sta mi je gore.

    Ali opet bolje i to neg da dajemo 4 mil za igraca s jednom seniorskom sezonom i 24 godine..
  • Daliban
    1.6k
    Mi smo cijelu riječku napadačku liniju prošlo ljeto mogli imati besplatno. Bišćan ih nije htio, Jakir je uzeo. Sada će nas Pašalić koštati nekoliko milijuna, Pjacu smo već platili, a o Ivanoviću neću. Jedino se Fruk u tom kontekstu može nazvati nepotrebnim jer smo doveli Stojkovića.

    Sljedeće ljeto bismo istu priču mogli gledati s Rukavinom pa se nadam da imamo buyback klauzulu ugrađenu u taj ugovor i da nećemo gledati reprize.
  • Vedraca
    18
    Citam da je Zan Vipotnik jedan od 4 igraca Koji nemaju Ugovore za 3. Ligu Francusku u Koji ispada Bordeaux. Ziher bi bio kandidat i ovog ljeta! Schalke isto ima interes! Sto znaci da nije skup
  • don
    5.5k
    ipak mislim da je tu stvar Sopića a ne Pašalića :grin:

    Fruk koji kao vezni igrač bi trebao biti stalan u sastavu kao nešto poput Mišića kod nas..

    Fruk u međuvremenu redom: Gorica 78, hajduk 66, Lokomotiva 55, Dinamo 75, Rudeš 90, Varaždin izvan sastava, Osijek 74, Slaven Belupo 77, Rudeš 61, Lokomotiva 60, Hajduk 77, Istra 74, Gorica 86, Lokomotiva 81, Dinamo 78, Varaždin 45, Dinamo 77, Osijek 30. Dakle, od 24.1 do 22.5 nije odigrao svih 90 minuta.
    Janković isto tako..

    Tako da je to ipak do Sopića i jer pri negativnom rezultatu u 30. minuti vadi po 3 igrača.
  • Daliban
    1.6k
    Citam da je Zan Vipotnik jedan od 4 igraca Koji nemaju Ugovore za 3. Ligu Francusku u Koji ispada Bordeaux. Ziher bi bio kandidat i ovog ljeta! Schalke isto ima interes! Sto znaci da nije skupVedraca

    Mislim da mi je od ove godine preduvjet za svako Dinamovo potencijalno pojačanje da ne budu Slovenci i da se za njih ne zanima Schalke.

    Sva ljubav Slovencima kao narodu i sve najbolje Schalkeu kao klubu.
  • Droljo
    8k

    Uvažavam ali igralec od 24 godine sa jednom seniorskom sezonom i par golova ne vrijedi 4 mil da ga jebeš. Po meni teški prosjek sa spektakularnim udarcem lijevom...
  • austrijanac
    4k
    Pašalić koštati nekoliko milijuna, Pjacu smo već platili, a o Ivanoviću neću.Daliban


    Ti uvijek imaš najveća očekivanja, pa te mogu pitati.

    Da li su to igrači za Dinamo kakav želiš gledati? Znamo da većina nije.
  • don
    5.5k
    slažem se ali mišljenja sam da smo mi spremni dat 4m da bi Pašalić već bio u sastavu za Shakhtar. Tako da ipak mislim da se radi o dosta jeftinijoj varijanti. Koliko god se ne slagala većina sa Rukavinom u Rijeci, kada pregovaraš oko xy igrača iz tog kluba za potencijalni transfer, naravno da ćeš spomenut da smo im poklonili igrača uz neke prijašnje transfere isto.
  • Vedraca
    18
    haha....Ma ovdje se nemoze fulat jer Igrac je imo dobru Sezonu 10 golova i 4 asistencije! I besplatan je jer Nema vazeci Ugovor za 3. Ligu
  • Vedraca
    18
    Nemoze se fulat
  • Neron53
    589
    Kad se stave na papir sva trenerska lutanja, opetovane krive procijene, desetke mjenjanja postava.... tesko da Biscan ima vise zajeba od Jakira.
    Nikada nemojte zaboraviti da Dinamo nikad nije igrao pod tolikim pritiskom, prijetnjama, smrtnom mrznjom, histerijom.....nego tu nesretnu tekmu protiv Aeka.
    Ne snalaze se svi isto pod takvim pritiskom, pogotovo Igor koji je i u normalnim, mirnodopskim uvijetima introvertan, povucen, asocijalan tip.....
    Prelako njegovo ime dolazi u svacija usta u negativnom kontekstu...
  • scooniepenn
    3.3k

    Moram priznati da obožavam ovakve procjene bez ikakvog uporišta u argumentaciji. Dakle, Bišćan je imao Livakovića, Šutala, Ivanušeca, no kako ti kažeš nisu bili u najboljem mentalnom stanju. To je zasigurno gora situacija nego imati od "zdravih" stopera Šutala nakon godinu dana pauze i stalno polomljenog Perića te Maxa koji nije prethodno kod Bišćana uopće igrao, a on ga je doveo. Koga je umjesto Šutala Jakir trebao staviti kad je sportski sektor procijenio kako im je Teophille prestar i nepotreban. Jednako tako, zasigurno je gore imati Livija koji razmišlja o transferu nego Nevistića koji nije branio godinu dana. Što tek reći na Ivanušeca koji inzistira na odlasku u odnosu na top zamjenu Antonija Marina. Na to sve dodaj kako niti Petka nije bilo praktički 2 mjeseca u prvoj polusezoni. Uz ovakve činjenice Jakira ne treba braniti. Što se tiče komunikacije Bišćana ona je i prilikom dolaska bila grozna, a nakon AEK-a je to bilo nešto najgore što sam ikad od nekog trenera u Hrvatskoj vidio.
  • DiddyGuela
    2k


    Dahliban prijatelju i Franju Ivanovica ti oprastam. Ovaj post je bas udario u temelj krivih procjena i propustenih prilika tokom proslog ljeta. A na kraju to potvrđuje i rad danasnjeg trenera i SDa sa placanjem Pjace i potencijalnom visemilijunskom odstetom za Pasalica. Ispraljanje tih gresaka ce nas kostati određene svote €. Ko zna - zna. Biscan nije znao, zato je i zavrsio sa otpremninom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions