• NitkoBitan
    17k
    koja je jebena logika iza toga?Paggini

    Dogovor da se izmuzi Dinamo.

    Ne daj Boze da igrac Lokse ode za kikiriki u Dinamo, ili mozda kao slobodan igrac :scream:
  • Paggini
    19.6k
    A to je jedina logika, da.

    Nikad ne vjeruj tipovima koji se zovu Lukas...
  • Jurki
    11.6k
    Makni Emrelija, po ovome je i Moha zakinut na placi :rofl:
    Štefulj, Bockaj i Brkljaca - skoro Petkoviceva placa...
    Jaro

    Bolesne su te cifre. I kad pogledamo da smo u 2023. potrosili na place igraca 21 milijun eura.. i da imas hrpu igraca koji su nepotrebno ukupno popapali sigurno 30 posto tog iznosa.. dojde ti da se ubijes od muke.


    Za taj transfer Kacavende tj posao bi trebalo pitati za zdravlje Perasicu i Šimica koji su odrađivali taj posao.
    Teska je tu muljaza u pitanju jer to nema veze s vezom.
    Dopeljas igraca strganog ko prut na posudbu, dajes mu placu, placas rehabilitaciju, ovaj produzi ugovor sa maticnim klubom.. ak to nije za nekog strpat u zatvor onda nek ide sve u k.
    Edit: S obzirom na kompletnu povijest tog sumnjivog posla, njegove povrede.. te sad produzenja ugovora s Loksom.. ako Maric razmislja o otkupu Kacavende..
    ponudit Šikicu milju.. ili Lukasa poslat nazad u Loksu.
  • Common Sense
    796
    Javna je tajna zbog koga se Kačavenda dovodio. Tim više što se znalo da mu je potrebna reoperacija. Postupak njegovog dovođenja nije imao ikakve sportske, poslovne ni životne logike.
  • Zagi
    7.6k
    Javna tajna je oksimoron.
    Fino napišeš Kačavenda se dovodio zbog ...
  • austrijanac
    4k
    Kačavenda produžio ugovor, ovdje odma teorije zavjere.
    Možda se igrač htio malo osigurat, nije sve tako mafijaški i crno.


    Da, nismo ga trebali dovest, ali kaj sad.
  • Captain America
    17.6k
    Što da je odbio produžit ugovor? Lokomotiva bi ga poslala na tribinu i izgubio bi još godinu dana karijere. Ovako je on dobio neke novce, a i Lokomotiva se osigurala da dobije kakvu-takvu odštetu za igrača u kojeg je ipak puno uložila.

    Meni se svidjelo što je pokazao na pripremama i mislim da bi nam super došao iduće sezone.
  • Zagi
    7.6k
    Da, nismo ga trebali dovest, ali kaj sad.austrijanac

    Stani malo, nije to Boško pa da je to igrač sa nekom povijesti bolesti, riskiralo se i eto ozljedio se.
    Pa u to vrijeme smo se počeli sprdat s potencijalnim prinovama (Titraoui, Koffi) i hoće li proći naše ekstremno rigorozne liječnike.

    I onda potrgani Kačavenda prođe liječnički i par dana poslije nam se obznani da ide na novu operaciju jer prva nije bila kak spada.

    Kaj sad? Kaznena odgovornost .
  • CUCAK
    158
    ako igrač na posudbi produži ugovor s matičnim klubom, to u pravilu znači da ide još godina posudbe... ne znam jel to ovdje slučaj
  • Jaro
    7.3k
    a nego kaj je? Cijeli taj posao je jebeno muljanje, pranje i izvlacenje love i nista vise. To treba skresat..
  • rioda
    4.8k
    Pa nije Kačavenda kod nas na posudbi, to je već napomenuto puno puta
  • Jurki
    11.6k
    Kak vrijeme odmice sve vise mi Šimic ko bivsi clan uprave pada u ocima.
    Svaka cast na njegovom igrackom doprinosu.. ali ko funkcioner koji je trebal gledati iskljucivo interese kluba je zglajzal skroz.
    Velika ocekivanja sam imal od njega prosle godine.. time je razocarenje vece.
    O ovom sranju s Kacavendom je bezpredmetno govoriti. Jer se napravila ogromna financijska steta klubu.
    Jebe se meni ko je kome kum..
  • Zagi
    7.6k
    Nije ni naš igrač.
    Kaj je "posebna dozvola za nastupanje..." nego posudba?
  • Jaro
    7.3k
    nego na najduzoj probi u povijesti nogometa?
  • Ivdzo11
    4.1k
    1,5 mil eura s Bonusima za Brodica
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions