• deda
    32.6k
    Možda ne bi bilo loše da se preko razglasa kaže par puta da numeracija sjedala danas ne vrijedi. Imamo Šahtar u subotu, a mogla bi biti i koja stotina više pa da ljudi znaju, a ne da se živciraju zbog svake sitnice.
  • mali M
    5k
    ma zakeljit i plakate na ulazima na tribinu. Jednostavan plavi veliki plakat na kojem masnim tiskanim slovima piše: "ZA DANAS NEMA REZERVACIJA MJESTA
    SJEDNITE GDJE STIGNETE"

    i dole sitnim slovima, izgrednici će biti procesuirano po brzom postupku by @Droljo kljomba u vugla :snicker:
  • NitkoBitan
    17k
    Ako vam se sjedi na svojem mjestu odite u kazaliste.

    Pa pola tribine je prazno...
  • mali M
    5k
    a ako vam se ne održava trava odite u klizalište!! :lol:
  • LM1995
    1.8k
    biti psihički spreman da ti netko sjedi na tvom mjestu.The Undertaker


    Psihički nespremni jučer:


  • Laugreano
    2.5k
    Uzasna odluka kluba. Tako povrijediti osjecaje svojim članovima. Stvarno sam bez riječi. Drzi se.
  • The Undertaker
    5.1k
    Trebalo bi barem pisati velikim slovima na ulazima za sektore 4 i 5.
  • Tundra
    691
    Ja ću se nakeljiti iza bubnjeva i vikati ću sjedi doleThe Undertaker

    pa odlično, netko bi ti s guštom razbio glavu i potjerao te s tribine :grin:
  • The Undertaker
    5.1k
    E vidiš kako si osjetljiv a sjeo bi na tuđe mjesto na Zapadu.
  • Tundra
    691
    kako bi sjeo na nečije mjesto ako nema numeracije?

    Klub bi u subotu trebao dati naputak zaštitarima da ne reagiraju na nasilje ukoliko dođe do sukoba oko pogrešnog shvaćanja numeracije sjedala. Ljudi se neće naučiti pameti bez batina, svakome tko će raditi problem oko toga jedini način da se nauči pameti i pristojnosti je da dobije poštene batine pa nećemo svjedočiti idiotarijama gdje ljudi zbog pogrešnog shvaćanja u svojoj glavi idu tjerati ljude s djecom i stvarati probleme. Vjerujem da bi bio dovoljan jedan s razbijenom glavom kao primjer drugima te bi svi ostali šutke sjeli na prvu dostupnu stolicu.
  • dinamo u srcu
    1.6k


    Nisam vidio da piše da članovi mogu preuzet besplatnu ulaznicu? Vrijedi li to i za ovu tekmu u subotu?
  • The Undertaker
    5.1k
    Ja sam dao prijedlog kako prevenirati tenzije a ti bi pustio ljude da se tuku na tribini. I onda sam ja protiv kluba.
    Primjer sa bubnjevima je samo kao ilustracija da su ljudi gosti na ZD i da bi se trebali ponašati u skladu sa pravilima tribine jer to isto očekuju na "svojoj" tribini.
  • skener
    875
    Dosta je tuzno ako 2000 odraslih osoba nije u stanju se rasporediti na 6000 mjesta bez nacrtanih uputa i angaziranja redara
  • Tundra
    691
    majstore kakva pravila tribine ako nema numeracije?
  • Zagi
    7.6k
    Obris guzice mu je na stolici. To je numeracija.
    Kaj bu se on sad s nekim balavcima objašnjavao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.