• Klenx
    5.6k
    Neću posebno komentirati utakmicu i igrače jer je Vardar stvarno loš.
    Šahtar u subotu će biti pravi pokazatelj gdje smo, šta smo i kakva su nam nova pojačanja.

    Travnjak je jučer izgledao kao da su svinje prošle po njemu, to se ekspresno mora riješiti.

    Ključna stvar ove sezone će biti Jakirova muda da klupira Ristovskog i Ademija. Važni su za ekipu, autoritet i atmosferu, ali to mogu biti i sa klupe sa ograničenom minutažom, možda malo većom u slabijim domaćim HNL tekmama.
    Smrtni grijeh je RPG-a držati lijevo zbog Ristovskog.

    Veseli posjeta, Dinamo je prije desetak godina imao sličnu posjetu na utakmicama Lige Prvaka, a sad ima uz 10 eura karte za prijateljske utakmice.
    Zagreb se zaželio Dinama i nogometa, biti će ovo lijepa sezona sa posjetom.
  • mbzg
    96

    Olmic mi smo očito sjedili blizu, sve to sam i ja vidio. A ovi mladi sa sjevera su se bar zajebali i navijali, malo razbijanje monotonije i ekipe koja inače na zapadu non stop njurga. I ja sam dugogodišnji vlasnik godišnje sa zapada i stvarno ima previše ljudi kojima valjda dlaka na stolici smeta i koje prednjače u negativnosti.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Mi smo jučer došli malo ranije i sjeli na mjesta koja imamo na godišnjima iako je bilo puno atraktivnijih praznih mjesta. Baš da izbjegnemo natezanje s nekim. Inače, na zapadu ima stvarno specifične ekipe, već sam nekoliko puta imao verbalne okršaje s takvima koji dođu liječiti frustracije na stadion. Na kraju vidiš da nema smisla, probat se isključiti i strpiti dok budemo opet imali jednu tribinu ko istok.
  • The Undertaker
    5.1k
    Sljedeći put neka klub otvori samo tribinu SD. Ja ću se nakeljiti iza bubnjeva i vikati ću sjedi dole.
    Zna se koji su sektori za godišnje i pristojno je bilo tamo ne sjedati, pogotovo jer na tribini bilo dosta slobodnog mjesta. Loša odluka kluba.
    Ali, kad je već tako odlučeno, onda trebaš ili doći ranije ili biti psihički spreman da ti netko sjedi na tvom mjestu.
  • Crusades1986
    11.9k
    Loša odluka kluba.The Undertaker

    Iznenađujuće
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ti baš tražiš teme da imaš mišljenje suprotno većini
  • The Undertaker
    5.1k
    Meni nije. Bit će toga još. Tko radi taj i griješi.
  • Olmic
    3.6k
    stari moj……
  • Crusades1986
    11.9k
    Tko radi taj i griješi.The Undertaker

    Za tebe ne bih rekao da griješiš.
  • NORTE
    11.4k
    Godišnjaci zapad bi trebali imati svoje plaćeno mjesto.
    Godišnjaci sjever neka npr. imaju svoje sektore.
    Sama odluka da je otvoren samo zapad mi je odlična.
  • The Undertaker
    5.1k
    Naravno, samo ja ne pravim oko toga big deal. Ovo su sve sitnice koje konstatiraš i ideš dalje.
  • Crusades1986
    11.9k
    Jel stvarno toliki problem na dvije jebene prijateljske utakmice ne sjest na svoje mjesto?
  • nemapredaje
    3.2k


    Evo ja iskreno ne znam koji su sektori za godišnje.
    Na zapadu dole sam bio u svom životu valjda na 10 tekmi, tak da me ni ne zanima.

    Jučer je bilo na više mjesta rečeno da se neće gledati numeracija. A to kaj Štefek hoće sjesti na svoje mjesti ak njemu piše tak na karti se neće nikada promjeniti. Pa makar policija došla po njega.
  • The Undertaker
    5.1k
    Zato i pišem da je klub to trebao definirati i ne dijeliti karte (ili ne puštati ljude) u te sektore.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.