• marcio amoroso
    36.4k
    Rebić je igračina, ali šanse da Marić razmišlja o njemu su nikakve.
  • Maximo
    490
    Di je cordoba? Danas zatišje, sutra opet članci
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Nije Omake ništa novo saznao pa ih nema
  • Laugreano
    2.5k
    Nisu se jos probudili, tek je 6:50 tamo :grin:
  • Maximo
    490
    Haha...obje fore su dobre...sad će od jutra kolumbijski vođa kluba uvjeravat malog da mu je Arabija izlog za repku...
  • Sajla
    5k
    na stranu to što nije realno, ali na spomen Rebića na desnom krilu u Dinamu zamišljam scenu u kojoj mu Rile nekaj odmahne i prigovori, a u sljedećem trenutku ih cijela naša i pol protivničke ekipe pokušava razdvojiti. crveni obojici i problem jer ne mogu u istu svlačionu da se ne pobiju pod tuševima :lol:
  • Sbkbbb
    203

    A koji je tvoj san onda? Kad vec stavljas snove svih dalmatinaca pod isto.
  • blubach
    230
    Ako Emreli završi u Nurnbergu, imamo li kakve šanse dobit nešto za taj transfer ili ide free?
  • Maximo
    490

    Naš "imamo šanse " je da ga damo free, jer možda ćemo morati i nešto platiti da ga preuzmu
  • Haza
    4.1k
    Jedini transfer Dinama za koji znam da je svlačionica ultimativno bila protiv je Alen Halilović. Dakle nekih godinu dana prije nego je Halilović došao u Rijeku, sve je dogovorio s Dinamom, usmeno naravno, i to je saznao Ademi, i u ime cijele svlačionice otišao Vlatki i rekao da Halilović nikad neće biti dobrodošao u svlačionicu, nakon toga je to čak bilo i preneseno Haladoni, i zbog toga je propao transfer.
    Naravno, cijela svlačionica je bila priča za malu djecu, jer koliko se sjećam samo je Ademi bio u Dinamu u vrijeme kad je Halilović igrao u Dinamu, pa bi rekao da je Ademi govorio u množini;), a mislio je na sebe.
    Mislim da je to bilo na početku sezone kad je Bjelica otišao.
    Ovo sam naveo u kontekstu Rebića i njegovog navodnog sukoba s Petkom, za koji nisam čuo, ali hoću reći, da Petko i Ademi imaju moć stopirati transfer, ili su ga imali prije, sad možda nemaju.
  • NORTE
    11.4k
    Ako Petko nema ništa protiv dolaska Rebića i ako mu je plaća 3 milijuna eura ja bih ponudio Bešiktašu da ćemo mi dati 20% od toga, oš neš Bangladeš.
    Naravno, ako nam je uopće potreban, a nisam siguran da je...
  • Orc123
    7.8k
    A gdje bi to rebic igrao? Pa mi trebamo ljevaka a ne desnjaka...koji ce nam Bog jos jedan ljevak koji nemre igrati na desnom krilu...pa i Pjaca je jucer izgledao limitirano, ko da mu netko krila potkratio...jbg nemres cijeli zivot igrat nesto i onda sad odjednom ces biti pojacanje na desnom krilu i da budes zakrpa. Bas teske gluposti....
  • Haza
    4.1k
    Ne znam dal' je tko slušao Bota na temu Benkovića. Rekao je da može doći na posudbu u Osijek, samo pod uvjetom da plaću preuzme njegov klub Udinese. Meni je taj komentar Bota više išao u smjeru da mi plaćamo Čavlinu dok je on u Osijeku.
    Iskreno, ne smeta mi to, ako postoji garantirana minutaža.
    Rebić definitivno ne, ne znam kako je uopće on pokrenut kao tema, nadam se da naš SD njega nema ni u primislima.
  • Zagi
    7.6k
    Petko i Ademi imaju moć stopirati transfer, ili su ga imali prije, sad možda nemaju.Haza

    I to je potpuno okej.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions