• Hnlovac
    1k
    Čija je na kraju bila zadnja tu?

    Inače ta ekipa ionak sam sjedi prekrizenih ruku i gunđaju cijelu tekmu, psuju igrače i nikad ne navijaju, zato nikad neću više ići na Zapad. Ne bi mi bilo žao ni najmanje da kao u premu zapad postane samo za turiste pa da se ta ekipa stjera
  • Crni86
    3.5k


    Edit naso da stoji i na klupskoj stranici. Sori.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Čija je na kraju bila zadnja tu?Hnlovac

    Sjeo je na drugo mjesto i pomalo srao dobrih 20 minuta dok mu lik pored kojeg je sjeo nije rekao "Dobro, jel dosta više? Možemo sad gledati utakmicu?".
  • Olmic
    3.6k
    ista stvar kad se pojavio onaj kaj vodi dinamo to smo mi od barica stranicu. Mladi decki bbb dosli pogledat tekmu, sjedili , zezancija i evo idiota i kaze ovo je moje mjesto ajde crta i jer vam trebam nacrtat..i sad to su mladi decki, mogao se jedan htjet “dokazat” i potegnut ga i nastane sranje..

    Klasicni idiot
  • Droljo
    8k
    Jel nema redara do da dođe do takvih i objasni im?
  • Olmic
    3.6k
    na zapadu je jedan posebni redar o kojem sam vec pisao koji je isto toj ekipi dosao srat jer zamisli sjedio je na vrhu stolice i pusio travu pa mu je rekao da ce ga na testiranje poslat hahaha
  • Dinamosaur
    1.5k
    a redari su tamo slicno godiste ko i ovi, pa su si vec ko kucni prijatelji. Tamo naprijed uz ogradu gdje su bili klinci koji su pokusavali navijat je u jednom momentu dosao redar, ali da klinca opomene :lol: cini mi se da je problem bio jer je jedan klinac sjeo na naslon od stolca
  • Dinamosaur
    1.5k
    u isto vrijeme isto napisali. Jesi bio od klinaca sjeverno ili juzno?
  • Olmic
    3.6k
    prema sjeveru
  • vjeko1701
    8k
    Ono kaj je meni jucer bio minus je da Jakiru izgleda RPG lijevo a Ristovski desno prva alternativa u jakim utakmicama (valjda je RPG i Perkovic prva)

    Ok, za neke ultra defanzivne utakmice to jos mogu probaviti ali RPG mora igrati desno a lijevo mora ici ljevak, Ogi ili Perkovic.

    Ristovski mi je trenutno najvise za desnog stopera u 3-5-2 protiv HNL bunkera di moze davati ubacaje iz poludistance ili cak i opucati po golu. Mmae srednji a lijevo Torrente.

    Desni wing je onda RPG sa glavnom alternativom u vidu Mikica za zadnjih pola sata ili u slucaju kartona. Lijevo Ogi ili u slucaju potrebe za ultra ofenzivom Pjaca/Hoxha.

    Pjaca moze biti naprijed uz Petka koji mu namjesta udarce i s kojim moze dobro kombinirati. Kule prva zamjena za jednog od njih dva. Ako lovimo rezultat Pjaca lijevo a umjesto lijevog winga Kule unutra. Ako ne ulazi Kule onda Hoxha lijevo. Sve kad/ako moramo loviti gol.

    4-2-3-1 sa duplim bokovima bi mi bila standardna kompaktnija postava primarno za europu a 3-5-2 HNL bunker buster.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Ne u prvim redovima, nego malo višlje, ali prvi put u životu mi se na zapadu dogodilo da sam skoro pogodio lika, a ja sam generalno miran i ne pretjerano konfliktan tip. On ima godišnju i ovo je njegovo mjesto. Velim "gospon, i mi imamo godišnje ali ne vrijedi vam numeracija sjedala, evo sjednite tu u red niže, ima mjesta" - "ma kaj ne vrijedi, ja tu sjedim 25 godina, kaj ste se vi balavci našli pametovati..." - ja mu otvorim klupsku objavu i pokažem, on me gleda u oči i govori "nemam ja kaj čitati, zna se da godišnje vrijede za ova mjesta". Stari moj, koja samokontrola.Bosskovitz

    Zapad u malom. :D
  • Dinamosaur
    1.5k
    i mi. Jesi cuo onog dedu koji je htio potjerat covjeka sa kceri jer mu mala sjedi na njegovom stolcu? Covjek se nije dao, pa smo starom rekli da je klub tako odlucio i primirio se, sjeo pored i gundao, "kakva je to nekultura i nepostovanje bla bla.." Ne prode ni par min tekme a krene psovanje svega i svacega, fascinantna preobrazba iz velikog kulturnjaka
  • Crni86
    3.5k
    mislim da cemo protiv Shakhtara vidjet sto nam je profa pripremio za ovu sezonu.

    Ovo sve do sad je bilo kombiniranje, od igraca do njihovih pozicija pa cak i postava. Nadam se da je dobio odgovore koje je htio na ovim pripremama. Jedino mi je zao sto nismo vidjeli na pripremama vezni red sucic,rog, bati (mozda vidimo za vikend).

    A kaj se tice rileta, kojeg sam branio na kraju prosle sezone i koji mi je izuzetno drag, ali nazalost ovo sta on pruza je za klupu. I kao desnog stopera u 352 bi mi prije igrao Max nego rile. Rile je postao uzasno nepokretan, nezz sta mu se desilo, ali bas je jako veliki pad dozivio.
  • Bosskovitz
    11.7k
    I kao desnog stopera u 352 bi mi prije igrao Max nego rileCrni86

    Ne želim ulaziti u ostalo, ali prilično sam siguran da Rileta više nećemo vidjeti na stoperskoj poziciji, to bi zaista bila tragedija pored pet prirodnih stopera od kojih se za niti jednog ne može reći da je loš. Nisam Perićev fan, ali kao peti stoper je sasvim okej.

    Ristovski je od ove sezone definitivno druga opcija na desnom beku, iza RPG-a, i za to će vjerojatno biti okej.
  • Mali Zeus
    12.6k
    ↪Olmic i mi. Jesi cuo onog dedu koji je htio potjerat covjeka sa kceri jer mu mala sjedi na njegovom stolcu? Covjek se nije dao, pa smo starom rekli da je klub tako odlucio i primirio se, sjeo pored i gundao, "kakva je to nekultura i nepostovanje bla bla.." Ne prode ni par min tekme a krene psovanje svega i svacega, fascinantna preobrazba iz velikog kulturnjakaDinamosaur

    To je sve slika društva, općenito su penzići najagresivniji i govore najgadnije stvari. Komentare na fejsu da ne spominjem. :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.