• nemapredaje
    3.2k


    Ovo je prije početka ili na samom početku.

    Još je dosta ljudi poslije došlo.
  • mali M
    5k
    znači za jučerašnju tekmu se neće dobit loyalty bodovi?Tundra

    neće.... buahahahaha, podmukao plan nove uprave uspjeva... hehehehehe....
    :rofl:

    (prije nego itko reagira sprdam se malo na sve ove nove profile, ne tvoj Tundra)
  • Infinity
    16.3k
    sprdam se malo na sve ove nove profilemali M

    Uputio bih te na OVAJ post. Osjecaj se opomenutim.
  • Hnlovac
    1k
    znaci li to samo promjena lasera ili će ići i širi utori u koje stane mobitel pa da se ne mora printati ulaznica?
  • mali M
    5k
    okej buraz, al ovo je baš šala sa Tundrom, a ne provokacija... Morate razumjeti razliku.. Al okej, osjećat ću se opomenutim...
  • Tundra
    691
    postal buš etiketiran ko verbalni delikvent :lol:
  • mali M
    5k
    Momci volio bi pogledati tekmu još jednom, gdje vi gledate snimke? Ili da mi neko pošalje link u DM? Hvalamali M

    momci, može pomoć? Ponavljam pitanje
  • Mr Anderson
    7.9k

    Na MaxSport, uvijek možeš prevrtit sadržaj unazad, mislim 7 dana. A i oni repriziraju.
  • mali M
    5k
    ma da imam max sport nebi ni pitao. kaj nismo tu spominjali neku stranicu il nekaj gdje se može pogledati
  • DrawTube
    4.7k
    imaš na youtubeu maxsport kanal , nasljednik HNTVa

    Prenose 99% naših utakmica, hmnl,kup i hnl. Jedino mislim ne prenose našu Europu
  • blubach
    233
    Ovo je inače odlično pitanje. Možda nije realno tako nešto, al bi stvarno bilo top kad bi kupio online ulaznicu i to bi bilo to, nema dodatnog printanja ili traženja ulaznice po džepu/novčaniku pa da se bojim da ju nisam uzeo...
  • Bosskovitz
    11.7k
    znaci li to samo promjena lasera ili će ići i širi utori u koje stane mobitel pa da se ne mora printati ulaznica?Hnlovac

    Ne znam detalje, ali čini mi se da je negdje prije ovdje odgovoreno da će to biti omogućeno. Nemoj me držati za riječ.

    U prvim redovima oko centra je malo starija ekipa(65+)Dinamosaur

    Ne u prvim redovima, nego malo višlje, ali prvi put u životu mi se na zapadu dogodilo da sam skoro pogodio lika, a ja sam generalno miran i ne pretjerano konfliktan tip. On ima godišnju i ovo je njegovo mjesto. Velim "gospon, i mi imamo godišnje ali ne vrijedi vam numeracija sjedala, evo sjednite tu u red niže, ima mjesta" - "ma kaj ne vrijedi, ja tu sjedim 25 godina, kaj ste se vi balavci našli pametovati..." - ja mu otvorim klupsku objavu i pokažem, on me gleda u oči i govori "nemam ja kaj čitati, zna se da godišnje vrijede za ova mjesta". Stari moj, koja samokontrola.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Na zapadu je veća koncentracija takvih likova koji traže edukaciju nego na sjeveru i (nekad) istoku zajedno. Osim ako ga nisi provocirao s pitanjima o vjeri :cool:
  • Crni86
    3.5k
    ja mu otvorim klupsku objavu i pokažemBosskovitz

    trebala je biti i bolja komunikacija kluba za taj dio, na drustvenim mrezama pise da numeracija ne vazi a na klupskoj stranici se to nigdje ne spominje. Mogli su i pri ulasku kada su pregledavali karte samo naglasiti tu info i bila bi rijesena stvar. Postoje i dalje ljudi koji ne citaju drustvene mreze, na kraju mozda netko objavu ne procita jer zasto bi za prijateljsku tekmu nesto vazilo drugacije tako da su svakako redari mogli jednim recenicom uputit sve gledatelje i to je to.

    Tocno sam si mislio da ce biti takvih situacija jer nazalost postoje konfliktni ljudi kojima ne mozes neke stvari dokazati.
  • Bosskovitz
    11.7k
    trebala je biti i bolja komunikacija kluba za taj dioCrni86

    Ako na tribini njih možda 10 radi radi probleme, a ostalih preko 2.000 je razumjelo, onda nije problem u klubu. Nije njega briga kaj je klub komunicirao, to je njegovo mjesto. Kao da novorođenčetu objašnjavaš matematiku - naprosto nije kognitivno sposoban shvatiti to kaj mu se priča, samo kaj je uz to još i bahat i bezobrazan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.