• din
    442
    izvor mu je instagram profil koji se ne spominje više ovdje
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Cordoba nama nije razvojno krilo ako smo ga platili 1.8 milja.
    Ne vjerujem u to... A ni on ne bi došao ako mu nije ponuđena adekvatna minutaža.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ako je istina sve što su mediji pisali, iako to treba uzeti sa zrnom soli, onda sam vrlo optimističan oko Cordobe u slučaju njegovog dolaska. U tim godinama odbiti vjerojatno nekoliko puta izdašniji ugovor i priliku da zaigraš s Cristianom Ronaldom, ali i neku zlatnu sredinu između toga i nas u vidu Olympiacosa koji je i dalje u Europi ali plaća više od nas; to je vrlo pohvalno. Pokazuje veliku dozu ozbiljnosti i samouvjerenosti, nije ono što je vrlo često - "Idem u Europu i to je to", nego "idem u Europu u klub u kojem ću se razvijati i napredovati".

    To mi se jako sviđa, jer inače sam skeptičan prema južnoamerikancima.
  • Ivanmtk
    1k
    četiri ekipe neće bit nositelji i naši su potencijalni protivnici. Znači misliš da bi nas svak dobio?
  • don
    5.5k
    ako ćeš iskreno nije već poruke iz jedne grupe, sad od kud njima ne znam
  • Peškaman
    4.2k
    Kao što sam neku večer pisao,imam osjećaj da je Cordoba naš i da su južnoamerikanci namjerno plasirali patku o Al Nasru kako bi pokušali izvuć' što više novaca.
  • Maximo
    490



    Vas dvojica ste se baš našli s nickovkma :sweat:
  • nemapredaje
    3.2k


    I puno lošije naše momčadi su ulazile u LP
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Da se razumijemo, meni je Špikić puno draži i bolji igrač nego kakvim ga većina smatra. Samo su me zanimale neke stvari za koje je legitimno postaviti pitanja. A ova proglašavanja histerije su smiješna. Tako se žene svađaju kad ne znaju što reći
  • Time
    855

    Dogovoreno...pa sigurno ima boljih momcadi ali mislim da se sa svima mozemo dobro potuci,plus raspolozen petkovic taj dan bude to dobro.
  • GOAT
    1.2k
    Vas dvojica ste se baš našli s nickovkmaMaximo

    Zagrebačka zvona zvone..
  • skener
    873
    Do sad je bila mantra treba nam krilo, ako krilo dođe za par dana jesmo onda gotovi ili se otvara nova fronta?
  • NKDZ86
    1.4k
    Cordoba ante portas, svaka čast Mariću, šuti i radi dok mi tu drobimo naše patnje
  • Ivanmtk
    1k
    Špikić nije katastrofa, ali dečko stagnira već tri sezone. Nikakav vidljiv napredak nema. To bi bilo oke da ima 30+ godina.
  • Ivanmtk
    1k
    jesi lud? Ide onda lijevi bek histerija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions