• Mali Zeus
    12.5k
    Jedan od profila koji najviše kritizira SD. A ono to sve piše Marić i umire od smijeha.
  • sport
    3.3k
    Neke stvari znaš ali puno informacija koje ti pišeš nije točno,možda onaj tko ti daje informacije namjerno iskrivljuje istinu a ti mu služiš kao teklić.A lupajući po tipkovnici dijeliš pare i dogovaraš transfere kao da sjediš na lovi i ne postoji nitko drugi na svijetu.Pa kad su već svi nesposobni daj nam formulu po kojoj će baš Dinamo dovesti top igrača za desno krilo i po kojoj cijeni.Osim interesa Dinama postoje interesi i drugih klubova,interes igrača,posrednika i onih koji podmeću nogu.Da,znamo da bi privukao takvog igrača moraš njemu i klubu ponuditi više od ostalih a ni to nije garancija bilo čega.Uostalom čemu panika kad Dinamo u rosteru ima Roga,Kačavendu,Stojkovića,Ogiwaru koje prošle szeone nije koristio u punoj mjeri kao i Sučića koji je prošle sezone odigrao manje od 50% minuta.Imaš mlade koji dolaze i mislim da nema potrebe za divljanjem na tržištu da bi nekog doveo samo zato jer su neki navijači nervozni,neki jer su takvi po prirodi a neki jer im se ne sviđa ništa što se napravi.
  • austrijanac
    4k

    Iznenadio bi se koliko dužnosnika sportskih je čitalo Sportnet unazad par godina, pogotovo prije korone.
    Sjedim u Il Padrinu jednom prilikom, tamo prije Korone negde, i sjede ljudi iz Olimpijskog i komentiraju kaj se piše na rukometnoj sekciji.

    Hrvati su takvi, zanima ih svaki kurac.
  • Paggini
    19.5k


    @Haza druka samog sebe i protiv sebe na temi, da ne bude presumnjivo :cool:
  • Mr Anderson
    7.9k
    Naravno da neće sve, ali za kojeg od ovih imaš spremnu zamjenu?cico

    Za sve osim za Petka, ali on ako nije otišao do 15.07., sumnjam da bude.
  • i more je plavo
    1k
    Ako Hajduk na kraju dovuce Dzeku, nesmijemo prodati nikoga i moramo dovesti bar jedno instant pojacanje, jer inace bu jako cupavo.
    Hajduk ce imati hrpu kvalitete, istina u godinama, ali i trenera Talijana kojem igraci u tim godinama nisu veterani.
    Puno je talijanskih momcadi koje su po nasim kriterijima nakrcane veteranima, ali svejedno igraju jaku ligu i to dobro.
    Rakitic, Perisic, Livaja, Dzeko u nasoj ligi rade strasnu razliku.
    Prva dvojica su i jako karakterni decki, a druga dvojica vole taj juznjacki temperament i u tim okonostima mogu dati i vise od realnog.
  • Mr Anderson
    7.9k
    odlična rješenja za LP, mogu i Rile i Moha pomoći. Kad bolje razmislim u pravu si, tu smo pokriveni idemo dalje.MarK

    Nitko nije rekao da smo pokriveni na desnom krilu, ali čemu histerija i panika. Sigurno se ne bude u zadnji čas preplaćivalo i paničarilo. Ako se baš dogodi da se nitko ne kupi, pokriješ se s onim kaj imaš i ideš dalje.
  • Ivanmtk
    1k
    Kako dobro provedena pauza na poslu uz 20 stranica od jutros. Vidim aktivni ste nakon par dana zatišja. Legitimno je kritizirati i ukazivati na loše stvari ali ne znam čemu histerija oko desnog krila. Pa i sami vidite iz medija i info iz kluba da smo aktivni, već s nekoliko igrača ozbiljno razgovaramo, poslali smo nekoliko ozbiljnih ponuda i zar netko stvarno iz toga zaključuje da se desno krilo neće dovesti?
  • scooniepenn
    3.2k

    Definitivno nisam ni za kakvo paničarenje, još manje za panične kupovine pred kraj prijalznog roka, ali se ne slažem da mi nakon 10.8. na desnom krilu trebamo biti sa Špikićem i Kačavendom. Spominjao sam danas nešto ranije Ferencvaros u kontekstu Mmaeea pa ću ovdje navesti koje su igrače upravo oni doveli i za koliko novaca u zadnje 3 sezone kao slikovite primjere da klub kao Dinamo može i mora moći dovesti igrača na deficitarnu poziciju za ne previše novaca. Christian Ramirez, lijevi bek, Krasnodar 2 milje, Marquinhos, lijevo krilo, Atletico MG 1.65 milja, Adama Traore, desno krilo, Sheriff 2 milje, Kady Borges, ofanzivni vezni, Krasnodar 2 milje, Anderson Esiti, defanzivni vezni, PAOK 1 milja, Myrto Uzuni, napadač, Lokomotiva 1.8 milja, Mohammed Abu Fani, središnji vezni, Maccabi Haifa 1.5 milja, Kristoffer Zachariassen, ofanzivni vezni, Rosenborg 1.5 milja i završit ću s Tokmac Nguen, lijevo krilo, Stromsgodset 400.000 Eura. Dakle, ovo su sve igrači koji su se njima pokazali kao pojačanja, a uvjeren sam da bi dobar dio njih i nama bio ili pojačanje ili ozbiljna rotacija i niti jedan od njih nije koštao više od 2 milje. Ako mogu Mađari, koji su ipak razina ispod nas, onda može i naš sportski sektor naći desno krilo bez da to netko treba krpati ili da nam je Špikić i dalje ozbiljna opcija za bilo što drugo osim rezerve.
  • Mr Anderson
    7.9k

    I gdje su oni sa svim tim po tebi velikim, plaćenim pojačnjima? Kakav su to velebni uspjeh postigli s njima? Normalno da više kupuju od nas kad su duplo netalentiraniji od nas i nemaju domaćih igrača niti školu nogometa.
  • i more je plavo
    1k
    ja sam post od Haze drugacije shvatio.
    Mislim da on skrece pozornost na situaciju gdje imas Šotičeka na radaru godinu dana, znas sto moze, zadovoljan si sa tim i onda ga ne uzmeš zbog principa ili nekih nenogometnih razloga i krenes u licitaciju za tamo nekog Kolumbijca kog sigurno poznaju manje nego Soticeka i veci je rizik da kupis macka u vreci, ali on dolazi za malo manju placu.
    Mozda sam ja krivo shvatil njegov upis, ali meni ne djeluje da je usmjeren protiv struke i da je hejt radi toga sto nekog volis ili ne volis.
  • scooniepenn
    3.2k

    Imaju i više nego respektabilne rezultate, uostalom i nas su prije par sezona izbacili pa ne vidim što bi više od toga trebali napraviti. Možemo stvari postaviti i drugačije, a to je gdje bi im bio kraj da imaju hrvatski bazen talenata? Očito nisi shvatio poantu ove moje analize, a to je ne da se mi s njima trebamo uspoređivati, već da klub koji imaju nešto manji proračun od nas, svakako slabiji i klupski i nacionalni rejting, dovodi kvalitetna inozemna pojačanja za nama dostupne novce. Ergo, imaju dobar skauting, ni više ni manje.
  • i more je plavo
    1k
    Index nam opet nudi Miereza
  • don
    5.5k
    zamisli stranac čita forum i ovoliku pljuvačinu po Špikiću, pa mislio bi da je to najgori igrač koji je obukao Dinamov dres ikad.

    slažem se da nam treba novo, bolje desno krilo ali dečko je sasvim ok, nikada nije pravio probleme, nema veliku plaću i dao je dosta za Dinamo. Ne sili on da igra na desnom krilu već sami klub nema drugog izbora i uvjeren sam da ne bude pravio probleme kad završi na klupi zbog drugog igrača kao što nije i sa Kanekom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions