• Juznjak
    3.8k
    Meni nisu problem ni Pašalić ni Šotiček. Problem je što se očito ne može pronaći nekoliko igrača (desnih krila) koji vrijede između npr. 2,5 i 4M i onda tijekom dogovora i pregovora vidit koji od tih igrača je najbolja opcija.
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus pa tko će ti dati za igrača u usponu popust 50 posto? Mi bi Pašalića za 2, a u isto vrijeme bi prodali Špikića za 2. Evo prodajem golfa 7 za 10 tisuća, pa kupujem e klasu isto godište za iste pare.MarK

    Znači na nuli si i imaš bolji auto?
  • Paggini
    19.5k
    Znači nama sleti ponuda za Mišića od karikiram milju eura i nasmijemo se, Como nudi 7 za Sučića slabo je i to, 2 milje za Perkovića ista reakcija. S druge strane mi isto tako nudimo i smiju nam se.MarK

    Pa upravo si rekao da svi klubovi imaju isti modus operandi kao i Dinamo - pokušavaju proći što bolje za što manje novaca.

    Ponude za Perkovića, Sučića i Mišića su lowball, ali probalo se jer se tim klubovima to u tom trenutku isplatilo. To ne gledam kao ciganjenje, nego kao sportsku politiku.

    S druge strane, naša bi sramota bila kad bi na te ponude pristali. :)
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ponude za Perkovića, Sučića i Mišića su lowball, ali probalo se jer se tim klubovima to u tom trenutku isplatilo. To ne gledam kao ciganjenje, nego kao sportsku politiku.Paggini

    Kolega mislim da griješite. Kad to rade drugi klubovi to je sportska politika, ali kad to radi Marić to je ciganjenje.
  • Droljo
    8k
    Nikad ne bih dao više od 2 mil za pašalića. Nikad! Neka i miško malo riskira pa ga da za 2 milje i 40% od sljedećeg transfera kad je toliko siguran da je ovaj top. Bude za koju godinu dobio još desetak miljona...
  • MarK
    621
    tako je, a onda se probudim. tvrdim da su dobri transferi do sada napravljeni, ali onaj najkritičniji je i dalje na čekanju i zahtijeva ozbiljno ulaganje. Nećemo pobjeći od toga.
  • skener
    873
    Vi koji forsirate to ciganjenje zapitajte se koliko puta dnevno se svi vi ciganite?
    Uđes u ducan i vidis proizvod xy po nekoj cijeni i ne kupis jer ti je skupo, jer je procjena da ne vrijedi toliko. Je li to onda ciganjenje
  • Maximo
    490
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/komplicirani-transfer-cordoba-odigrao-zadnju-utakmicu-za-klub-stize-li-u-dinamo/132776

    Možda neki naš insajder zna jel ima kaj od ovog, tj dal su se javili, jer sumnjam da će se javit 5 do 12, e mali je već na avionu za zg, sory kaj nismo ranije javili
  • Paggini
    19.5k
    zahtijeva ozbiljno ulaganje. Nećemo pobjeći od toga.MarK

    Pa i ok, opet kažem - vjerujem da će se to dogoditi, ali kritizirati upravu jer DO SADA nije dala 3-4 milijuna eura za desno krilo mi je krivo.

    Za Cordobu se pripremila ponuda od 2-2.5 milijuna eura, uletili arapi i kojekakvi hohštapleri i propalo. Jbg. Al se keširalo. Za Šotičeka je bila spremna ponuda od 1.5 milijun + postotak Šikiću plus 300k godišnje, propalo radi kojekakvih klauna očeva. To je bio fantastičan deal. Bilo se spremno keširati, ali pod NAŠIM uvjetima. Ne uvjetima menadžera, očeva, direktora, ovih, onih.

    Vjerujem da je Marić više od ikog ovdje svjestan i tržišta, kao i činjenice da nam treba desno krilo i da ćemo za njega iskeširati jer je već i bio spreman keširati.
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus tako je, a onda se probudimMarK

    Mi prodajemo Špikića za 2 što ne znači da bi ga prodali za tu cijenu. Tako da ti ta usporedba s golfom ionako ne stoji. Transferi ne funkcioniraju tako da klub dođe pita za cijenu i onda odmah plati tu i tu cijenu. To ti je valjda jasno?

    Ti misliš da Pašalić vrijedi 4 milje, netko drugi tko je zadužen za sportsku politiku u klubu misli da ne vrijedi. I to nije ciganjenje.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Zovite to histerijom ili kako god hoćete, činjenica je da već 3-4 mjeseca znamo da Kaneko ne ostaje, ulazimo u kolovoz, a na desnom krilu nam je i dalje lik koji je na toj poziciji ono što je Danijel Štefulj na beku...od svih igrača koji su se spominjali, Pašalić zvuči uvjerljivo najbolje.
  • Jurki
    11.6k
    slazem se samo djelomicno s tvojim upisom da nebi dal vise od 2 milje za Pasalica.. al to bi bila gornja granica.
    Nikakvi postotak od sljedeceg transfera ni nist.
    Cak mislim da nebi nist dobili s njim na kvaliteti.. (mlađa verzija i skuplja od Špikica)
    Treba dopeljati iskusnjaru koja bu svoje isporucila.. Pasalic je tak nit vrit ni mimo.
    90:10 da nejdemo u taj posel.
  • Maximo
    490


    Slažem se da, iako je pašalić po meni samo ok krilo...ipak puno bolje od ovog kaj imamo, još uvijek se nadam nekom opasnom na toj poziciji
  • MarK
    621
    Marić očito cilja vruću robu, a to nećemo dobiti ispod cijene. Mislim da je to gubitak vremena. Lako bi mogli doći u situaciju panične kupovine i baš tada preplaćivanja igrača.
  • duksy
    290
    Tatina sila je još uvijek jaka na ovom forumu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions