• Neki tip
    21.3k
    Doslovno su policijom, a najavljuju i vojskom, blokirali 10ak manjih gradova i općina, opkolili ih i nikoga ne puštaju van.

    Prestalo biti dalekim problemom za koji svi misle da se pretjeruje.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Koji debil je ovaj Neymar.
    Svake godine se za vrijeme karnevala misteriozno ozljedi da bi mogao biti u Riju.
    Ove godine mu to nije pošlo za rukom pa je u sudačkoj nadoknadi napravio start s leđa za drugi žuti karton.
    Ne znam kolika ima primanja, ali bi mu srezao pola godišnjih primanja za ove bedastoće.
  • Eduardo
    20.4k
    čovjek navodno ima klauzulu u ugovoru prema kojoj dobiva 300.000€ mjesečno da se nakon utakmice okrene i uputi pljesak navijačima. O čemu dalje pričati. Lik iskorištava svaku sitnicu koja mu se ukaže.
  • Infinity
    16.5k
    Ja da imam toliko love takodjer bi gledao da iskoristim svaku priliku na trosenje. Oprostio bih se do sad od nogometa :rofl:
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Inter ce protiv Ludogoretca igrat sa zatvorenim vratima zbog virusa

    Isto vrijedi i za derbi Juve Inter.........
  • nkdz
    887
    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2160269

    piše da je neki klub iz Hrvatske nudio milju eura za njega, znaci Dinamo jer drugi bas i nemaju toliko za nuditi
  • Infinity
    16.5k
    Wenger predlozio novo pravilo oko ofsajda. Napadac bi morao biti cijelim svojim tijelom ispred branica da bi bio u ofsajdu. To znaci da se mora jasno vidjeti da mu je odmakao. Napadac moze biti u prednosti cijeli korak, al ako mu je samo djelic noge ostao u ravnini ili iza branica to onda nije ofsajd.

    Ovime ce napadaci steci veliku prednost, mogli bi vidjeti vise golova, al meni se pravilo jako svidja. Mozda bi ovo moglo konacno rijesiti problem ofsajda. Vise netko nece biti u ofsajdu samo zato jer nije odrezao nokte.
  • Bosna86
    11.7k
    Nakon dignute poruke Bayernovih Ultrasa protiv predsjednika Hofenheima u 78 min, igrači obje ekipe su samo stojale na terenu ostatak vremena... Nevidjeno
  • BlauDivision
    464
    Bayernove lgbt kurve su pogriješile metu. Dietmar Hopp je od 1995 godine u svojoj Rhein Neckar regiji uložio preko 800 miliona eura u sve društvene dijelove od medicine,sporta, socijalni projekti, školovanja, kulturne i povjesni objekte...Nema događaja gdje Hoppova fondacija ne donira novac.Ne može se njega uspoređivat sa ovim arapskim šeicima. Tu su poruku trebali namjeniti svojoj upravi.
  • reziser
    6.8k
    zamišljam ovakvu scenu u srijedu :rofl: :rofl:
  • agramZ
    2.5k
    Hopp je kurvin sin ma sta god radio.. covjek je usao u privatni rat protiv navijackih skupina zbog uvrijedljivih poruka. u suradnji sa savezom navijaci redovno placaju novcane kazne i dobijaju zabrane zato sto dizu poruke gdje ga nazivaju kurvinim sinom. to je otislo toliko daleko da je savez zabranio dva gostovanja BVB-a protiv hoffenheim-a. bayernova poruka je tako podignuta iz navijacke solidarnosti.. sloboda "govora" na nogometnom stadionu i za navijacke skupine izgleda ne vrijedi, pogotovo kad se radi o bogatasu.
  • BlauDivision
    464
    Sve ovo što si nabrojao su samo posljedice. Koji je grund mržnje prema njemu kao osobi
    I njegovom radu u društvu nazivajući ga kurvnim sinom? Covjek ulaže u sve vrste sportova od amaterske do profesionalne razine ali ne iz razloga iz kojih to rade arapi i ruski oligarsi nego iz čistog lokalpatriotizma. Velika većina nogometnog puka ne gleda na nogomet kroz "ultras mentality" oči, pa čisto sumnjam kako će dobiti ovaj rat.Bayernove kurve su zadnje koje se imaju pravo javljati u vezi miliona, velikih korporacija, utjecaja politike i moćnih ljudi.
  • deda
    32.9k
    Otkud je to uopće krenulo, ako me može netko upoznati?
  • Bosna86
    11.7k
    U Njemačkoj je zakon 50+1 osim Wolfsburga i Bayera kojima se tolerira. Hoffenheim i RB su pravnim manevrima izigrali taj zakon, odnosno našli su rupe. E sad Hopp je filantrop, čovjek koji je narodni heroj u tom dijelu Njemacke, lik je ulupao brdo para u sve pore društva. Njegova firma SAP se smatra jednom od najpoželjnijih firmi za raditi i tako dalje. Većinom sam na strani navijača ali ovo nema veze sa Arapima ili RB po meni
  • agramZ
    2.5k
    grund je isti kao i kod red bulla, wolfsburga i bayera. nepostivanje pravila 50+1 i hoppovo otvoreno ruganje navijackim skupinama. tu se radi o nogometu ili ti specificno njemackoj nogometnoj kulturi, jebe se njima sta on radi za drustvo. on je svoje selo doveo u bundesligu i igra se boga kad suradjuje tako sa savezom. navijaci su svoje rekli za red bull, hoffenheim, wolfsburg i bayer. bilo je koreografija, poruka, bojkota i svakakih protesta protiv tih konstrukta. rat nece dobiti zbog te suradnje sa savezom. bayernove kurve, koliko god ih mrzio ce imati priliku izabrati novu upravu ako im ova smeta. cak se prica o tome kako bayern planira zabraniti schickeriu.. pa jbt zabraniti ce navijacku skupinu zbog rijeci "kurvin sin". to sto vec 20 godina gostujuci navijaci u dortmundu pjevaju "BVB-kurvini sinovi" izgleda ne smeta niti "obicnom navijackom puku" a ni savezu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.