• Bosna86
    11.7k
    Osim sto to nema bas puno veze sa savezom. Hopp je to dao na sud, sud presudio u njegovu korist i jbg
  • agramZ
    2.5k
    njemacki nogometni savez ima svoj sud - "DFB-Sportgericht". Hopp daje sve i svasta tom saveznom-sportskom sudu i oni uvijek presude u njegovu korist. nije mu to prvi put.
  • BlauDivision
    464
    U pravnoj legislativi ili poštuješ zakon ili ne poštuješ. Ne postoji nikakva međuzona, a samim time ni ruganje.Njemacka nije balkanski eldorado gdje na mjestima sudaca sjede neki kao pipl mast trast as. U FC Hoolywood su ulupani milioni preko ljudi i korporacija slicnih Hoppu pod direktivom politike kako bi se stvorio Stern des Südens.Pa ne razumijem kako oni sada odjendamput preziru takav način financiranja i takve ljude.
  • agramZ
    2.5k
    s ruganjem sam mislio na to da je Hopp dao svakake izjave gdje je se rugao navijackim skupinama i navijackoj supkulturi. u svemu ovome se direktno radi o navijackim skupinama, tko kaze da bayernove navijacke grupe ne preziru sve i svasta u svom klubu? i onaj t-com na tribini, i ime stadiona itd itd.

    nije to 50+1 pravilo napravljeno samo tako, Hopp kao vlasnik nogometnog kluba je suprotnost onoga za sto to pravilo stoji, nije to engleska gdje bi se jedan Hopp slavio kao najveci junak.
  • deda
    32.9k
    Eto naš Zvone nije dugo izdržao u Milanu. Što bi on tek u Dinameu? Čovjek izgleda teški utopist.
  • Neki tip
    21.3k
    Ma nije baš tako.. ovo ipak nije pitanje idealizma, nego čistog realizma. Ako te kao sportskog direktora (a isto rade i Maldiniju) preskaču u odabiru igrača/trenera, onda zbilja nemaš sto radit u toj sredini.
  • deda
    32.9k
    Pa to i govorim, realnost i ono što bi on htio raditi su dva oprečna svijeta
  • Neki tip
    21.3k
    Nisam mislio na to da je on u sukobu s realnošću, nego da je njegova reakcija posve primjerena, realna u danom kontekstu, a ne utopistička jer eto previše očekuje.

    U redu, on vjerojatno je preveliki idealist, puno puta je to pokazao kad je u pitanju hr nogomet, neki ce reci da je i kukavica. Međutim, mislim da nije idealisticki ili utopisticki ocekivati da ti se ne događa to sto se njemu događa u Milanu.

    Ovdje mi je ispao više naivac pri odabiru (mozda je mogao bolje procijeniti), nego utopist pri odlasku.
  • deda
    32.9k
    Olmo opet klupa. Načekat ćemo se na prvih 15 nastupa a preko 46 minuta
  • Ero
    979
    Prije bi preko Dinama došao do Eura nego ovako sjedeći na klupi..
  • Dudu
    2.6k
    A dobro pomalo, mene je čak iznenadilo na početku što je dobio onoliko prilika.

    Nagelsmann ima specifične taktičke zahtjeve i viziju igre. Nešto kao Klopp, svaki igrač koji im dođe treba mu par mjeseci da se prilagodi svim zahtjevima i nauči u svakom trenutku šta treba raditi na terenu.
  • Nino Bule
    13.9k
    I cini mi se da prije nije igrao s dva napadaca (werner schick) kao sto sad igra zadnje 3 utakmice pa se nkunku i olmo bore za tu jednu poziciju iza njih.
  • Bosna86
    11.7k
    Iličic dobio desetku za današnju predstavu
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Real Madrid 2:0 Barcelona
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.