• deda
    32.9k
    Boban definitivno noga u Milanu
  • Bosna86
    11.7k
    Prati li tko talijansku ligu, kakav je posao uradio Boban? Lik očigledno nikad nije bio ničija kujica i zato ga cijenim... Osobno meni je neki ideal da on bude na vrhu nekog budućeg Dinama.. E sad na stranu moje simpatije, jel on uopće ima znanja i sposobnosti da bude taj?
  • xavier
    12.1k


    Pisali smo već o tome. Mislim da Boban nema nikakvih ambicija u hrvatskom nogometu. Njegovo je pravo ne miješati se, ali nekako imam dojam da je prošao njegov vlak nakon što potpuno ignorira to pitanje već jako dugo vremena.

    Što se tiče znanja i sposobnosti, većina ga je vidjela kao predsjednika, a ne na funkciji koju je imao u Milanu.
  • Bosna86
    11.7k
    Pričam o budućem Dinamu.... On u ovom Dinamu nema sta tražiti, bio bi pregažen i ponižen, sportske bi udarale članke na dnevnoj bazi
  • xavier
    12.1k


    Ne govorim o poziciji u ovom Dinamu nego o borbi protiv ovakvog Dinama gdje je, najblaže rečeno, bio jako suzdržan.
  • Kwedi
    3.8k
    Nek bude u nekom budućem Dinamu član nekog memorijalnog tijela koje će činiti legende kluba.

    Za bilo kaj drugo, ima svoj Milan.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Boban i Maldini su očito odbili "prati novac" preko kluba za Ignidisa ili kako već pa onda jer po meni, dovest Rebica,Krunića,Ibrahimovica(koliko god da ima godina)Benacera koji je u top 5 veznjaka Serie A a i Thea Hernadeza koji je u Milanu postao najbolji lijevi bek lige + riješili se igrača koji se nisu uklapali u sutav Milana i koji su igrali protiv svoje volje(Suso ,Borini ,Ricardo Rodriguez,Piatek i dr....) nije mala stvar samo neko ima drugačije planove i tjt.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    A što se tiče ovog za Hoopa.....čovjek je sin Naciste koji je bio vođa korpusa za to područje i spalio Sinagogu u Hoffenheimu a židove poubijao i potjerao u logor a i ima 96% vlasništva nad klubom Hoffenhiema kojeg je u dvije sezone iz treće lige i od nepoznatog kluba do konkurenta i ekipe koja se bori da uđe u LP....uz sve to pravilo je u Njemačkoj takvo da klub ne može postat ničije privatno vlasništvo (zasto taj zakon ne postoji kod nas :roll: )
  • xavier
    12.1k


    Pa nisu kod nas problem klubovi koji su privatno vlasništvo nego upravo suprotno. Dinamo je udruga građana i na papiru je "u vlasništvu" svih svojih članova (znači svih nas). U teoriji bi svakih nekoliko godina trebali imati izbore na kojima istu vrijednost ima tvoj, moj i Mamićev glas (ako je on uopće član).

    Problem je što u praksi to ne funkcionira na taj način i Mamić već godinama uz podršku Bandića radi s klubom što želi iako nije njegov vlasnik.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    nisam znao da i G)NK treba funkcionirat na način kao i drugi klubovi odnosno primjer FD
    Jedan član=jedan glas
  • Stihl
    3k
    Kak to nisi znao? Pa kaj mislis zakaj se sva ova borba vodi protiv mamica...?
  • xavier
    12.1k


    Nisi znao da je Dinamo udruga građana?! :yikes:

    I kako misliš "kao drugi klubovi"? Hajduk, Rijeka i Osijek ne funkcioniraju tako. Oni su dionička društva. Rijeka i Osijek imaju po jednog vlasnika, a Hajduk više njih od kojih je većinski grad Split koji je upravljanje prenio na Naš Hajduk.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    ma ne, znao sam da je udruga građana jer ne bi bio Građanski a to da nema redovnih izbora u klubu nisam znao da nema jer mislio sam da svaki put kad Boysi dignu parolu za izbore i skandiraju za iste da otprilike nekako i budu ti izbori i da se zbog njih donosi nova uprava ili neki ostamu na "istim" pozicijama a mislio sam da je Hajduk 50/50 odnosno da vijaci odnosno Naš Hajduk drzi pola a pola grad Split
  • Navijač Dinama
    8.4k
    zbog korupcije svega i svačega plaćeništva i privatiziranja kluba i pranja novca kroz isti znam to vec par godina otkako me jel,tata uči tko su dobri a tko loši zli ljudi , ali za gore navedeni dio otp nisam 100% znao .... kao ovo za Hajduk i da nema izbiora u klubu odnosno da nisu izbiri plaćeni a ne onakvi kakvi bih trebali biti
  • xavier
    12.1k
    znao sam da je udruga građana jer ne bi bio GrađanskiNavijač Dinama

    :yikes:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.