• don
    5.5k
    Moja teorija ide uz pretpostavku da se nadam da je uprava svjesna da kapitalac košta...Haza

    moja životna želja za ovo ljeto je nada da to Marić zna.. Ako misli sklopiti cijelu momčad od besplatnih free agenata crno nam se piše.

    Kapitalac na desnom krilu i po mogućnosti lijevi bek i prijelazni rok je za 5. Za sada trojka.
  • Daliban
    1.6k
    Rekao sam već koga bih ja volio. Sigurno da su mladi krilni talenti rizik i koštaju, pogotovo ljevaci. Jednostavno ponekad treba i riskirati, a kada je god moguće za takve igrače ugovarati posudbe s opcijom otkupa da se rizik umanji.
  • flexXy
    2.3k

    Daliban voli igrace kao i DiCaprio svoje zene, mlade od 25 i pune potencijala.
  • Daliban
    1.6k
    Daliban voli igrace kao i DiCaprio svoje zene, mlade od 25 i pune potencijala.flexXy

    Zato što sam čovjek od kulture.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Bože dragi...zakaj ssm išao čitat ovo.
  • Haza
    4.1k

    Vidim da KTC ima fan cluba na forumu, ali on meni ni u snu ne bi bio starter ove sezone. Cijenim njegovu čvrstinu, fizičku spremu, ali on je tehnički letva, kikser (kad se samo sjetim Poljuda kad je namjestio iz ničega zicer Kaliniću), na kraju dana i Jakir je rekao da od KTC-a očekuje da bude back up ove sezone. Mislim, dečka smo povukli iz penzije, nije imao nikakve ponude nakon odlaska iz Dinama, i to dovoljno govori o njegovom tržišnom potencijalu.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Koga boli racku za Theov tržišni potencijal, bez njega nebi nikad osvojili duplu krunu. Kaj smo mi? Export-import d.o.o. ili nogometni klub?
  • Zagi
    7.6k
    Sigurno da su mladi krilni talenti rizik i koštaju, pogotovo ljevaci. Jednostavno ponekad treba i riskirati, a kada je god moguće za takve igrače ugovarati posudbe s opcijom otkupa da se rizik umanji.Daliban

    Ok ali sa sredsvima s kojima mi raspolažemo, ne možeš sve odmah.
    Nemamo drugu opciju nego momčad slagati , ajmo reći , etapno...

    Pa okej , na desnom krilu su ti Špika i Kaneko., Nije sjajno ali nije ni rupa.
    Rupa je bila u obrani, investiraj tamo.

    Smanjuj rashode , zadrži Petka i najvažnije Baturinu. Uz malo sreće plasiraj se u ligu prvaka, riješi financije.

    Iduće sezone ide prodaja Baturine. E tu investiraj u razvojnog desnog beka i krilo.

    Mic po mic. Sam znaš da nam je momčada bila .... Uravnoteženo slaba.
    Nije moguće pokrpati sve rupe u jednom roku na način na koji bi htio.
  • dzg717
    1k
    Nije laka ova tema za pratit malo sam ispao iz forme,nego, kupujemo li koga na krilu?
  • emilperska
    5.4k

    Mislim da boljih opcija i dalje nemamo..
    Torrente mi se cini kao da treba prilagodbu, Rile nije stoper, Max nije beton nego solidan backup, Perković vise ni sam ne zna sta igra, Perić je vise u toplicama neg na treningu..

    Mozda nas Torrente sve demantira..

    Edit: Doveli smo 2 stopera u ovom roku, sumnjam da ce treci doc koji bi KTCa zacementirao za klupu..
  • Haza
    4.1k

    To šta je on nama pomogao, je samo dokaz da smo imali kriminalni prošli prijelazni rok, i uz sve, hrpu ozljeđenih igrača u obrani (Šutalo, Perić).
    Moja teza je bila da on od lipnja prošle godine do studenog nije mogao pronaći klub, to nešto govori. To šta je on nama pomogao, ne znači da on ima ekstra kvalitetu, nisam ga niti opisivao u kontekstu prodaje, pa ne znam čemu komentar import export. Loviti ligu prvaka s takvim igračem je stvarno hrabro. Ima on neku kvalitetu, ali nije to razina europskog Dinama, kakvom se nadam da težimo.
  • E46
    634
    Ne bi htio jos jednom prolazit horor sa tom kombinacijom na desnom krilu, dosta je bila jedna sezona.
  • modri7
    130
    ako moramo čekati godinu dana da kupimo desno krilo jer nemamo novaca, onda smo u teškoj banani. Do sad gotovo ništa nismo niti potrošili dok smo poklonili par igrača i koliko-toliko rasteretili budžet. Ajmo zamisliti da je stara uprava u klubu, kakve bi reakcije navijača bile? Pa i taj Bulat kojeg smo se riješili (ne prodali, nego riješili) je doprinio nešto. Makar sa 6 golova i 3 asistencije. Koga imamo sada da ga zamijeni? Roga koji nije naš igrač i ako išta odigra ode nazad u Italiju?
    Koliko god nama bilo drago što su Mamići i ovi nakon njega isparili iz kluba, treba pošteno reći da je ovakav način štednje zabrinjavajuć. Pogotovo u situaciji gdje gonjaš Ligu prvaka. Imam dojam da su ovi naši zadovoljni europa ligom, pa eto liga prvaka je tu AKO se dohvati…
    Još riječi trenera koji govori da se ljudi čude jer smo doveli bivšeg igrača Ferencvaroša (vjerovali ili ne)?! Ili koji u sred prijelaznog roka govori da će krpati poziciju lijevog beka desnim bekom?
    Šta to nama govori o ambicijama?
    Šta ako se sutra Mišić ozljedi? Tko će ga mijenjati?

    Mislim da bi mi trebali biti zabrinutiji nego što jesmo.

    Opet kažem da ne ispadne da ne pljujem samo, pohvale za MMaee-a i Pjacu, kao i čišćenje kadra, ali ajmo ljudi trgnite se malo.

    Ne možemo za Sučića tražiti 15 milijuna a da nam je puno za krilo dati 3 milijuna. Ne ide..
  • Keyser Soze
    10k
    samo 95% riješen.Krizy

    Oprosti, al ovo nije ni blizu istina. Imamo jednog lijevog beka, nemamo zamjenu za njega. Opet ćemo raubati Mišića cijelu sezonu kako stvari stoje, prvo desno krilo nam je i dalje Dario Špikić dok se mi natežemo sa Šotičekom i Cordobom, a na kraju ne dolazi niti jedan od te dvojice. To nisu pozicije i problemi za koje se zna od jučer nego se za njih zna već par mjeseci, a mi nismo tu nikog doveli, inače liga nam kreće za 10 dana.

    Dinamu treba kvalitetno desno krilo, a ako odlazi Špikić i zamjena, meni se čini da se pod krinkom štednje neće potrošiti ozbiljan novac za tu poziciju kao što se nije za nikoga do sad osim za Pjacu.
  • Maximo
    490


    Ma ni za pjacu nije potrošen ozbiljan novac...i slažem se sa svim da...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions