• Haza
    4.1k
    Ma nema drame, igrat će nam desno krilo Sučić, a može uskočiti i Moharami kad se oporavi.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Bude Mikić to igrao
  • San Lorenzo
    15.3k
    Nek je i ovo propalo, mi nemamo baš pozitivnih iskustava sa južnoamerikancima dovedenim direkt iz tih zemalja, Carlos, Juninho, Anderson, Suarez, Migliore, Ibanez...jedino Sammir, koji bi u današnjem Dinamu bio prekrižen prvi put kad bi se na jutarnjem treningu pojavio nacvrcan, te Morales koji je bio ok do potresa, kasnije je izmišljao i svinjsku gripu da nemora dolaziti na zimske pripreme...ima u Europi dovoljno materijala za nas.
  • Facke
    3.6k


    Naj motati jos nam budu stvarne Sučić i Moha igrali krile.
    Takozvani Jakirball. Pojacanje na desnem krilu nam je jake vazne. Tu se neke mora napraviti.
  • Haza
    4.1k
    Šalu na stranu, ali meni nije žao ni Cordobe ni Šotičeka. Oni nisu nikakav upgrade u odnosu na Špikića. Samo što bi ih platili, pa bi ih zbog toga morali forsirati.
    Nama na toj poziciji treba iskusni igrač, koji neće trebati prilagodbu, i koji će instant polučiti rezultat.
    Svi imamo neke favorite, a neka SD obavi posao, nadam se samo da će doći prije Istre igrač na toj poziciji.
  • Mihaljević
    9.8k
    Mislim normlano je da nas je Cordoba odbio zbog Al-Naasra, pa čovjek si je osigurao život sa 20g, tu nema nikakve rasprave nije on glup jednostavno, i njemu i nama je dolazak u Dinamo veliki rizik. Nema šanse da u svijetu ne postoji neko dobro krilo koje nagodinu želi igrati LP/EL na ozbiljnom levelu, očekujem već ovaj tjedan neko ozbiljno ime.
  • sport
    3.3k
    Gdje ste vi svi pročitali da je transfer propao ?Čak i portali koji su to objavili su stavili upitnik.
    A vi kao i obično sve uzimate zdravo za gotovo i raspravljate o nećemu što se još nije dogodilo.
  • Izet Hajrović
    2k
    nakon dubinske analize kolege @Omake nadamo se da je propao taj posao. S takvima što dalje od Dinama. Uz sve to neće mi biti žao ako ne dođe na temelju igračkih kvaliteta jer je jednostavno preveliki rizik za novac koji mi planiramo izdvojiti za njega u ovome trenutku. Izdvojiti 2+ mil. za nedokazanog igrača iz takvog podneblja u trenutku kada pazimo na svaki cent je za mene prevelik rizik. Slažem se s razmišljanjem kolege @Haza, jednostavno nam treba dokazaniji, iskusniji igrač da napokon riješimo tu poziciju.
  • Daliban
    1.6k
    Zadnje što želim je iskusan igrač na desnom krilu jer to u prijevodu vjerojatno znači neki ocvali drugoligaš iz Engleske ili Francuske.
  • Facke
    3.6k


    I tam se nogomet igra.
  • mbzg
    96
    Od početka pisanja o našem zanimanju za Cordobu čini mi se da je Deda napomenuo da bu to tv novela, nekako smo se svi složili s tim. To je tako s južnoamerikacima, pa ti igrači niti neznaju tko su njihovi vlasnici. Žao mi je što gubimo vrijeme s takvim transferima. Vjerujem da u euro ligama ima tona desnih lijevonogih krila, samo ih nešto treba i platiti. Do 3 mil eura se sigurno nađe dobar i karakteran igrač koji će ipak biti veća razina od Špike.
  • Izet Hajrović
    2k
    pod iskusniji mislim na 25+ god.
  • emilperska
    5.4k

    Dario Špikić a.k.a. Najbolji loš igrač Dinama u povijesti
  • Zagi
    7.6k
    Teško je opisati brzinu kojom bi potpisao Takija za 1m ili koliko već prvog dana priprema.
    Desna strana je bila ok. Ne turbo ali niti loša.
    Sada smo samo na Špiki kojeg zbog te činjenice ne možemo više ni prodati.

    čestitke
  • hardek
    2.8k
    Marco Pašalić je i dalje najbolje desno krilo s kojim smo se povezivali ovo ljeto. Uz to je i najbolji fit za Dinamo.

    Nisam član Marco Pašalić fan cluba ali ovo je činjenica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions