• deda
    32.6k
    https://www.ulaznice.hr/gnkdinamo

    Ulaznice za utakmicu s Vardarom su u online prodaji po 10 eura.
  • Marley
    1.6k
    takodjer. Pomijesala dane i zabrijala da je u srijedu :sweat:
  • Gelipter
    3.7k
    Dakle vlasnici godišnjih ulaznica za bilo koju tribinu mogu ući na ovu utakmicu uz predočenje godišnje na ulazu ili koja je procedura?

    Mislim da bi stvarno bilo u redu da svi koji možemo i koji smo u Zagrebu da dođemo na utakmicu i podržimo momčad. Zapravo pravom Dinamovcu bi svaka utakmica trebala biti gušt da može nazočiti, a posebno nakon duže stanke. Nama sjevernjacima će biti dobra prilika i za pogledati nakon dužeg vremena utakmicu sa zapada. Slažem se da bi se ta utakmica, iako je pripremna, mogla malo jače promovirati na društvenim mrežama. Budući da se vođenje društvenih mreža Kluba u zadnje vrijeme višestruko poboljšalo, sad su i očekivanja puno veća.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Jel ima procedura oko mjesta za sjedenje ili ko prvi ulovi njegovo?

    Pitam jer cemo bit dotepenci sa sjevera a zapadnjaci sa godisnjom ce sigurno htjeti na svoje placeno mjesto. Mislim..nije se problem pomaknut ak netko bas zeli na svoj stolac, al da nebu neke drame
  • deda
    32.6k
    Nema, tko prvi njegovo mjesto.
  • Marley
    1.6k
    Mozda sam preoptimsticna u vezi broja ljudi :grimace:
    Ali zanima me, je li prerizicno kupovati ulaznicu direkt prije tekme? I moze li se uopce birati lokacija sjedala ako kupujem fizicki? Ne bih online, bas iz tog razloga.

    Edit, aha sad vidim da tko prvi njegovo mjesto.
  • Nino Bule
    13.4k
    Nije rizicno kupovat prije tekme sigurno, ako nas bude 2 tisuce ja zadovoljan
  • Filip 91
    716
    Pretjerana cijena ulaznice, oko 5 eura bi bilo prikladnije za prijateljsku.
  • Olmic
    3.6k
    i kokice gratis
  • Ivdzo11
    4.2k
    Što znači da sigurno neće biti Martina Baturine i Maura Perkovića, koje je 'napala' viroza i nekoliko dana će biti izvan treninga. Oni su bili bolesni u ponedjeljak, vidjet ćemo do utakmice ima li još viroznih, je li još netko otpao.
  • NKDZ86
    1.4k
    Je je, viroza haha
  • reziser
    6.8k
    očekujem danas jaaaako dobar odaziv gledatelja... skoro puni ZD... :ok:
  • Tundra
    691
    nije se problem pomaknut ak netko bas zeli na svoj stolac, al da nebu neke drameDinamosaur

    zašto bi se micao nekome ako nema numeracije danas?
  • Dinamosaur
    1.5k
    vidis koje pitanje sam postavio, u tom trenu nisam znao za tu info. Deda je poslije odgovorio
  • Tundra
    691
    vidim sad, svakako ako bu bilo pokušaja dizanja nekoga treba reagirati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.