• Jos-Optimus
    2.1k
    Zato jer to nije prva ekipa. Pusti čovjeka da rotira, tomu služe pripreme, šta dramite
  • Zagreb1992
    1.7k
    Za Vardar samo zapad dolje otvoren ?
  • ShanKu
    734
    Pa dobro, gledam snimku Maxsporta (ima tu sigurno i materiala, čega nema na snimci). Mi imali prilika ohoho ali realizacija i nišan nam nisu još naštimani, a i njihov golman branil, ko Nevistić prošle sezone.
    A onaj njihov crni napadač, moral googlat igrača Sadio Mane, da vidim gdje igra :sweat: jer su isti
  • EastsideZg
    214
    točno to. Čitam forum od samih početaka i bio je baš jako, jako kvalitetno mjesto s normalnim, racionalnim upisima. Znalo se istaknut par "padobranaca" s nekim svojim klasičnim lupanjima, ali se točno znalo tko su i nije ih se previše ozbiljno shvaćalo. Sad je to druga priča, došlo je jako puno ljudi i kvaliteta se enormno srezala, ali to je i normalno i bilo je za očekivati.
  • Sixthway
    457
    Ove godine startamo kasnije nego inače sa utakmica I trebat će nam malo duže da uhvatimo ritam, jedna od prednosti kad smo ranije počinjali u Europi I doma je to kaj smo imali ritam utakmica i imali malu prednost u formi. Dajte vremena svima.
  • scooniepenn
    3.3k
    S obzirom da je bilo određenih promjena vezano uz termine preostalih pripremnih utakmica je li ovo sada finalan raspored i uvjeti odigravanja:

    1. Vardar (23.7.) - utakmica otvorena za navijače
    2. Shakhtar - rezerve (26.7.) - utakmica zatvorena za javnost
    3. Shakhtar - prva momčad (27.7.) - utakmica zatvorena za javnost
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Hoće li biti organiziranog navijanja sa zapada?

    Bilo bi odlično taman za uvertiru i ulazak u novu sezonu i zagrijavanje pred početak.

    Atraktivan protivnik i da vidimo kako gospoda sa zapada navijaju.

    Jer tko će dočekat 2.8. bilo bi idealno za početak sezone i nek igrači znaju šta se očekuje i od ove sezone:dupla kruna i iskorak u Europi.
  • Crni86
    3.5k
    cini mi se da je pop corn napisao da ce jedna tekma sa shakhtarom bit otvorena za javnost (mislim da ona druga).
  • Zagi
    7.6k
    2. Shakhtar - rezerve (26.7.) - utakmica zatvorena za javnostscooniepenn

    Zašto bi rezerve bile zatvorene za javnost?
  • Crni86
    3.5k
    time da je ona prva u petak protiv Shakhtara zatvorenaPop corn

    Prva je samo zatvorena
  • scooniepenn
    3.3k

    Tenks na infou. Super da će se s godišnjom moći ući na zapadnu tribinu i pogledati.
  • Majki2111
    3.1k
    Al baš to. Ja sam isto tu praktički od početku, među prvih 50 profila. Prije ovi transferi nisu bili popularni. Daj zamisli razmišljanje ekipe koja priča i razglaba o hipotetskim igračima i. "Ko će doći k o neće". Ko droga stari moj. Bile su razne ankete od @Neki tip , razne argumentirane rasprave. Ova nova ekipa ne kuži kaj je forum. Forum nije reddit. Nije zona reddit. Ni fejs ni ništa slično.

    Možda ima smisla nešto što ima redcafe. Odvajanje ekipe koja ima staža na ovom forumu i padobranci. Ili vrijeme logiranja kao kriterij ili određeni broj lajkova na profilu....
  • Dinamosaur
    1.5k
    Bas me zanima kako ce ekipa izgledat protiv Vardara, hoce li noge bit "lakse" i hoce li Jakir eksperimentirat ili ce se vec (barem djelomicno) vidjeti konture prve ekipe.

    Nadam se da je Ogiwari prosla smrcavica i da ce zaigrat od pocetka. Bez obzira kaj je vec duze sa ekipom i dalje nisam na cisto s njim na lijevom beku, a pogotovo jer je i trener rekao da lijevo moze i RPG.
  • vjeko1701
    8k
    Forum nije reddit. Nije zona reddit. Ni fejs ni ništa slično.Majki2111

    Ovo bi trebalo staviti u banner foruma.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.